سابق دولت بوش وزارت دادگستری مقامات دونالد آیر و استوارت Gerson خواست سناتور به تماس شاهدان برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه گفت: هیچ یک از آنها “باید می خواهید برای مخفی کردن و یا نادیده گرفتن حقایق است.”

مردان که خدمت تحت رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش, فشرده برای شاهدان عینی در ویدیویی که منتشر شده در توییتر شنبه با کنترل و توازن محافظه کار وکیل ،

Ayer, یک معاون سابق دادستان کل گفت که در حالی که مجلس سنا می تواند یادگیری اطلاعات از استیضاح مدیران زیادی وجود دارد شواهدی وجود دارد که مدیران هنوز به امن به طوری که آنها نیاز به شنیدن شهادت شهود. “سنا می توانید دریافت حقایق از مدیران اما تا آنجا که آنها در برخورد با مردم و اظهارات که مدیران نیست و در عین حال قادر به تامین آنها واقعا می تواند تنها آنها را با شنیدن شواهد و همین است که وجود دارد نیاز به قرار دادن افرادی که واقعا می دانم دست اول چه صدمه دیده است,” او گفت:. وزارت دادگستری رسمی شامل سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney به عنوان افرادی که باید به عنوان شاهد.

آیر گفت: نیوزویک که شاهدان نشان می دهد که آیا تهمت تلاش برای خودداری از کمک به اوکراین در شرایطی است که رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy آغاز تحقیقات برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. “ما در تمام طول شناخته شده وجود دارد که تعداد زیادی از مردم که می تواند نور را در آنچه که رئیس جمهور انجام داد و دو نفر از آنها جان بولتون و میک Mulvaney,” آیر گفت: عصر ایران. “در حال حاضر روشن است که اگر نیویورک تایمز گزارش درست است جان بولتون را به طور خاص می گویند که رئیس جمهور بدون ابهام بیان شده در نظر است که کمک خواهد بود مشروط بر اوکراین حفر کردن خاک سیاسی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین.”

Ayers همچنین گفت که توافق باید رای به شنیدن شاهدان قبل از بولتون کتاب منتشر شده است و یا آنها را مانند “پوشش هنرمندان است.”

“به نظر من که این سناتور جمهوریخواه که ظاهرا در تلاش برای نخ سوزن بین ماندن در سمت راست از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و انجام کار خود را به عنوان سناتور در حال حاضر باید تفکر است که آن را به نگاه واقعا افتضاح اگر آنها رای به شنیدن شهود و روشن می شود که جان بولتون کتاب بیرون می آید, اگر نه زودتر از آن که او در واقع می دانستم که برای اطمینان حاصل کنید که تهمت مشروط این کمک ها در حفر کردن خاک در بایدن” Ayers گفت. “با توجه به سنگین تاکید است که رئیس جمهور وکلا قرار داده اند در یک قرار عدم ‘مشروط’ آن دسته از سناتورها در حال رفتن به مانند پوشش هنرمندان. عمومی است که واقعا به تعجب زمانی که آنها به صندوق های رای, چرا خود سناتور معتقد بود که برای نگه داشتن حقایق از مردم و نگه داشتن حقایق از مجلس سنا.”

در این ویدئو Gerson گفت که اگر جمهوری خواهان می خواهند به نگه داشتن استیضاح محاکمه سازگار شواهد جدید نیاز به ارائه می شود. “هر استیضاح که من می دانم تا به حال این مقدمه ای از شواهد که قطعا درست در کلینتون استیضاح,” Gerson گفت. “من درک می کنم که جمهوری خواهان را ساخته اند چیزی در مورد تمایل سازگاری بین مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و استیضاح کلینتون محاکمه. اگر در واقع وجود دارد در حال رفتن به سازگاری بین این دو وجود خواهد داشت شواهد جدید گرفته شده در حال حاضر.”

Gerson و کنترل و توازن را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیروز همچنین هشدار داد که اگر سنا را جمع آوری شواهد جدید آن خواهد بود “فال بد.”

“ایده این است که مجلس سنا به سادگی می گویند” ما اهمیتی نمی دهند و ما نمی خواهید به دانستن حقایق,’ خواهد بود یک فال بسیار بد برای آینده او گفت:” در این ویدئو.

“نظر من این است که stonewalling در برابر شنیدن هر گونه شواهد هنگامی که شما می دانید که وجود دارد حداقل دو نفر که در حال حاضر روشن ساخته است که آنها را کاملا مرتبط و حقایق بسیار مهم است که کاملا غیر قابل قبول” Ayers گفت: عصر ایران.

impeachment
در این screengrab گرفته شده از مجلس سنا تلویزیون پخش, مشاور حقوقی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کن استار صحبت می کند در طول استیضاح در برابر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در کنگره در 27 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC.
سنا تلویزیون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de