فرماندار سابق ایالت میسوری اتحاد پیوست جیم باکر تیم حقوقی این ادعا که کشیش تلویزیونی را “آزادی مذهبی” است که در معرض خطر چالش های قانونی مواجه است به اتهام ترویج جعلی coronavirus درمان است.

سابق ایالت میسوری فرماندار جی نیکسون است, دفاع باکر در یک طرح دعوی در دادگاه توسط میسوری دادستان کل اریک اشمیت در مارس 10. کت و شلوار مدعی است که باکر ترویج جعلی درمان به نام “نقره ای راه حل” را به عنوان درمانی برای coronavirus به مخاطبان تلویزیون است. باکر تا به حال نیز به فروش می رسد این محصول برای سال قبل به این بیماری همه گیر.

“جیم باکر است که ناعادلانه هدف کسانی که می خواهند به له وزارت کشور و نیروی خود را مسیحی برنامه تلویزیونی کردن هوا” نیکسون گفت میسوری کاغذ از رولا اخبار روزانه , در بیانیه ای. “هدف قرار دادن یک کشیش مسیحی است که با استفاده و ارائه محصول برای 10 سال گذشته است که توسط حقایق یا قانون است.”

قرار درمان ترویج در باکر را نشان می دهد شامل نقره کلوئیدی ماده ای است که موثر در درمان, درمان و یا پیشگیری از این ویروس در افراد, اگر چه آن شناخته شده است به علت argyria یک بیماری است که می تواند برای همیشه لکه پوست آبی-خاکستری رنگ است.

Jay Nixon
سابق ایالت میسوری فرماندار جی نیکسون نشان داده شده است طی یک رویداد در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن در ژانویه 8, 2014.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

نیکسون از حزب دموکرات که در خدمت به عنوان فرماندار میسوری از سال 2009 تا سال 2017 اصرار داشت که اتهامات علیه باکر کاذب بودند و اشاره کرد که کشیش تلویزیونی نیست به طور مستقیم ادعای جعلی درمان درمان coronavirus. اما باکر را نشان می دهد آیا میزبان “دکتر درمان طبیعی” اعلام کرد که از این ماده و پیشنهاد آن می تواند موثر باشد.

باکر نیز هشدار داد برای جلوگیری از ترویج این محصول توسط ایالت نیویورک دادستان کل غذا و دارو و کمیسیون تجارت فدرال. چندین نفر دیگر از جمله توطئه نظریه پرداز الکس جونز نیز به تازگی به مشکل اجرا برای ترویج محصولات مشابه در میان همه گیر.

ماه گذشته باکر خواسته بینندگان به ایمیل در چک های, پس از شرکت های کارت اعتباری حاضر به کار با او را به او نشان می دهد ترویج ساختگی درمان. او نیز شکایت کرده است که او با چالش های حقوقی داده بود مهمات به منتقدان که می خواست خود را در “سر بر روی یک صفحه گرامافون” در حالی که او را مجبور به پرداخت وکلا که به دنبال “خونریزی” او را به مرگ.

“آنها در حال حاضر خونریزی ما را به مرگ و در حال حاضر ما در حال رفتن به مجبور به پرداخت وکلا که خونریزی شما به مرگ” باکر گفت. “من می دانم که آنها در حال تماشای من در حال حاضر و آنها با داشتن یک توپ. آنها با داشتن یک توپ و به آنها گفت: “وای ما رو به… ما شلاق جیم باکر در نهایت.'”

“من باور دارم که خدا می خواهد من را متوقف نمی هنگامی که برخی از ضد مسیح فرد متوقف می شود, من,” او اضافه شده است. “من به شما بگویم آنچه که همه شما ممکن است بخواهید سر من بر روی یک صفحه گرامافون و شما ممکن است آن را دریافت کند اما من به بهشت رفته و شما نمی خواهید را به نفع خود.”

باکر در خدمت نزدیک به پنج سال زندان پس از متهم شدن در چند فقره کلاهبرداری در سال 1989. او در نهایت بازگشت به televangelism با پخش در سال های اخیر غالبا متمرکز بر فروش مکمل ها و “زمان پایان” محصولات به بینندگان از جمله سطل “اورژانس” مواد غذایی مانند حفظ کلم بروکلی با سس پنیر که باکر پیشنهاد کرده است می تواند به عنوان توالت های قابل حمل پس از این سطل ها خالی از مواد غذایی است.

نیوزویک رسیده به باکر نظر. این مقاله به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im