ژیمناست های سابق نشان تکان دهنده میزان سوء استفاده وارده بر آنها توسط مربیان

لوسی Mein به یاد بودن 12 و در حال اجرا در اطراف او, ژیمناستیک, سالن بارها و بارها. پاهای, سنگین, او و هم تیمی بودند در تلاش برای نگه داشتن رفتن. اما مربی گفت: آنها نه می تواند به توقف تا زمانی که تیم خود را-mate که ایستاده بود و عصبی در پرتو تعادل انجام یک حرکت جدید است که او گفت که او بیش از حد ترس را امتحان کنید.

Mein می گوید آنها را نگه داشته در حال اجرا برای یک ساعت و نیم در حالی که دختر جوان تحقیر شد. “دختر در پرتو گریه میکرد. او احساس گناه به خاطر ما در حال اجرا بود اما وحشت زده از انجام حرکت می کند. که بود امن نیست برای او.”

این یکی از بسیاری از مجازات Mein در حال حاضر 26 شاهد از سن هشت سالگی. داستان مانند او در حال تبدیل شدن به آشنا و پس از یک سیل از سوء استفاده ادعاها و اتهامات ساخته شده اند در برابر انگلیسی, ژیمناستیک مربیان در روزهای اخیر وادار ملی بدن حاکم برای راه اندازی یک بررسی مستقل.

در این کتاب تجربه دختران به طور منظم در فریاد زد و سوگند در او مربی سابق. هر چند او هرگز نمی دیدم و یا تجربه هر گونه سوء استفاده فیزیکی او در توصیف “قلدری فرهنگ” ساخته شده است که او احساس “بی ارزش”. او ترسیده بود به گزارش صدمات به خاطر ترس از پرتاب کنار او مربی بود که در حال حاضر رد او به عنوان بیش از حد و به اندازه کافی خوب نیست سالخورده تنها 13.

پس از سقوط در طول میله های معمول در لندن جوانان, بازی نبرد شکست یک دنده. اما او مخفی درد دانستن جای او در این تیم با هدف برای قهرمانی صلاحیت شد و در حال حاضر در خطر است.

“سه هفته بعد در راه بازگشت از آموزش من داد زدم هنگامی که ما رفت و بیش از یک دست انداز سرعت,” Mein گفت. “مادر من پرسید که چه اشتباه بود من تشخیص داده شد با یک سوراخ ریه و عوارض است که به معنای من خاموش بود و مدرسه از سپتامبر تا فوریه است.”

یک مربی جدید گفت: پدر و مادر او را یک حادثه گزارش به انگلیسی, ژیمناستیک, چند ماه بعد, آن, آنها, آیا, اما هیچ چیز در آمد از آن. پس از پدر و مادر او را تعقیب آن با BG در آن گفت: کمی وجود دارد که می تواند آنها را به عنوان هر دو نبرد و او را مربی سابق نقل مکان کرده بود از باشگاه.

“چند سال بعد من مربی سابق بود BG مربی در حال اجرا عملکرد مسیر درمانگاه و تصویر بیش از همه BG Instagram و یوتیوب” Mein گفت. “این سخت بود. آنها نباید طوری شده است جشن گرفته می شود. بریتیش, ژیمناستیک را به بیرون می آیند و می گویند که اشتباه بود.”
سابق نخبگان انگلیسی, ژیمناست, Margaux درخشان


اعتبار: Margaux درخشان

بریتیش, ژیمناستیک گفت که با توجه به آن بررسی مستقل آن را نمی خواهد اظهار نظر در موارد فردی اما گفت: “رفتارهای مشخص شده در گزارش های رسانه ای هیچ جایی در ورزش ما است.”

سابق نخبگان انگلیسی, ژیمناست, Margaux درخشان است که به طور مشابه با نا امید حاکم در بدن پس از شاهد سوء استفاده فیزیکی و درد و رنج عاطفی سوء استفاده از سن پنج سالگی.

درخشان 19 ساله می گوید هم تیمی بودند کشیده در سراسر حصیر مو و به زمین پرتاب خود leotards. او تا به حال در دراز مدت آسیب به شانه او پس از یک جلسه که در آن او تا به حال به تکرار یک حرکت روی میله های بیش از 50 بار بیش از سه ساعت قبل از شانه او راه داد. او نه.

پس از به اشتراک گذاری داستان خود را درخشان مواجه شده است و اعضای سابق باشگاه در تلاش برای “بی اعتبار” خود را که او می گوید: امتیاز به یک فرهنگ خاموش شد و یکی از دلایل او هرگز یک شکایت رسمی.

او گفت: British Gymnastics باید مسئولیت و مدیر اجرایی آن جین آلن و دیگر مقامات ارشد باید استعفا دهد. “درست به انجام این کار خواهد بود به می گویند” ما می دانیم این اتفاق افتاده و ما انجام داده اند به اندازه کافی برای ما ژیمناست’. چرا که آنها آگاه بودند آنها نظارت بر همه چیز و آنها در برخورد با شکایات به طوری که آنها بسیار را جاروب های زیادی در زیر فرش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de