پل LePage سابق جمهوری خواه فرماندار مین قول داد در روز چهارشنبه به اجرا در برابر زمان فرماندار دموکرات جانت میلز که او می گوید “از بین بردن” دولت با محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

میلز موفق LePage به عنوان مین فرماندار پس از پیروزی در انتخابات 2018. فرماندار سابق نمی شد در این مسابقه با توجه به محدودیت مدت منع کرده است که بیش از دو دوره متوالی اگر چه او واجد شرایط برای اجرا برای یک دوره سوم به این دلیل که دولت هیچ محدودیتی برای فرمانداران خدمت غیر متوالی.

“من می خواهم برای به چالش کشیدن جانت میلز و یا حزب دموکرات در سال 2022,” LePage گفت: در بحث محافظه کار برنامه رادیویی به Howie Carr نشان می دهد. “از آنجا که در سال 2022 دولت را به بدتر از آن زمانی بود که من در زمان بیش از در سال 2010 و من معتقدم که من باید مجموعه ای از مهارت های برای رفع آن است.”

میلز اعلام کرد که او گسترش مین اقامت در خانه سفارش به طور موثر از طریق پایان ماه مه. روز چهارشنبه او اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد اقتصاد کشور با “فاز یک” مجموعه ای برای شروع جمعه. تعداد محدودی از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی با اقدامات ایمنی در محل از جمله ادامه داد: نیاز است که ساکنان سایش پوشش صورت در ملاء عام.

Paul LePage
سابق مین فرماندار پل LePage حضور در یک رویداد در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید در واشنگتن در فوریه 12 سال 2018 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

“مین به نظر می رسد مسطح منحنی در برابر این بیماری همه گیر صرفه جویی در زندگی و حفاظت از سلامت عمومی است. اما ما نه از جنگل هنوز” میلز گفت: در انتشار اخبار. “اگر چه این شده است یک راه طولانی و دشوار برای دولت ما, من می دانم که ما ادامه خواهد داد به انجام کار درست برای محافظت از یک دیگر و شکست این ویروس است.”

LePage را محکوم کرد “اقتدارگرا” میلز به عنوان “دیوانه” برای گوش دادن به کارشناسان پزشکی به جای جامعه کسب و کار در تدوین برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد اصرار دارد که اقدامات پیشگیرانه در حال بدتر از سلامت اثرات ویروس.

“من فکر می کنم چاره این است که به مراتب بدتر از ویروس” LePage گفت. “من فکر می کنم او از بین بردن دولت… من ممکن است مجبور به بازگشت زود است. او به استعفا او وحشتناک است.”

LePage نیز در زمان این فرصت را به ستایش پاسخ فرماندار فلوریدا ران DeSantis در مقابل آن از آسیاب.

“من فقط گوش DeSantis و او را بسیار نشاط بخشی و خلاق است. و او را به باز کردن رستوران او باز میله های زندان او را باز دولت” گفت: LePage. “اگر چه بسیار با احتیاط… شهرستان شهرستان… که چیزی است که من بوده ام موعظه [به] این فرماندار [کارخانه]… اجازه دهید باز کردن!”

مین کاهش تعداد موارد تایید شده از این ویروس نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر با 1,056 موارد از جمله 52 مرگ و میر گزارش شده از مارس 29. با این حال کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که از بین بردن اقدامات پیشگیرانه می تواند به سرعت منجر به افزایش موارد جدید.

نیوزویک رسیده به میلز برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net