سابق MLB All-Star Jim ادموندز بستری برای Coronavirus تست می فرستد پیام در حالی که در انتظار نتایج

جیم ادموندز یک زمان چهار لیگ اصلی بیس بال همه ستاره و جهانی 2006 سری قهرمان در بیمارستان بستری شده است تا تحت COVID-19 تست پس از مبارزه با نشانه های که تا به حال او احساس “سوپر بیمار است.”

ادموندز نوشته شده در Instagram داستان با یک عکس از خودش را در بیمارستان کامل با یک ماسک پوشش بینی و دهان خود را و او نوشت: یک پیام به پیروان خود را.

“برگزار شد به عنوان طولانی به عنوان من می توانم” ادموندز نوشت. “من فکر کردم من به اندازه کافی دشوار بود برای دریافت از طریق. این ویروس هیچ شوخی است.”

“انتظار در آزمون شرکت” او ادامه داد. “PS — من نمی دانم که گرد و خاک می تواند که تا کنون کسی در بینی است.”

او سپس به اشتراک گذاشتن یک عکس از یک ماشین در داخل اتاق بیمارستان با عبارت “X-ray زمان” تایپ شده بر روی آن. ادموندز و سپس خود را ادامه داد Instagram داستان.

“هیچ تایید این ویروس نشده است. فقط در حال انتظار برای پیدا کردن اگر من آلوده شده است یا فقط فوق العاده بیمار,” او نوشت. “نه گرفتن هر گونه شانس به دلیل آن است که بسیار سخت برای دریافت تست شده توسط قوانین CDC.”

COVID-19 بهتر است به عنوان شناخته شده coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019 و به سرعت گسترش در سراسر چین است و در حال حاضر در سراسر جهان است. بیش از 650,000 مردم باید آزمایش مثبت در سراسر جهان 115,000 از آن موارد در ایالات متحده است.

شده اند وجود دارد بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان از coronavirus از جمله بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

COVID-19 منجر به مدارس بسته در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی آن را مجبور کرده است تا بسیاری از مردم برای کار از خانه و میلیون ها نفر باید شروع به از دست دادن شغل خود را به دلیل کسب و کار یا کوچک و یا به طور موقت بسته در دسترس نباشد.

Jim Edmonds
جیم ادموندز #15 Milwaukee Brewers پیاده روی در ستاره شرق قبل از بازی در برابر اتباع واشنگتن مارس 18, 2010 در اتباع پارک در واشنگتن, DC.
عکس از G فیوم/گتی ایماژ

ادموندز شد نخبگان ورزشکار, بازی, 18 سال در لیگ برتر. او برای او شناخته شده بود همچنین قابلیت دفاعی در بیرون از محیط تخمگذار برای جلب به غارت hitters اضافی-پایگاه بازدید.

او بسیاری از کار خود را با فرشتگان سازمان و او همچنین برای سنت لوئیس کاردینالز, San Diego Padres شیکاگو توله Milwaukee Brewers و Cincinnati Reds در حرفه ای که میرسد از 1993-2010.

او برنده سری جهانی عنوان در سال 2006 با کاردینالز و او همه ستاره در سال 1995, 2000, 2003 و 2005 فصل است. او 8-دستکش طلا برنده اهدا شد در سال 2004 نقره مشت زن جایزه.

ادموندز عضو St. Louis Cardinals سالن از شهرت.

لیگ اصلی بیس بال را باز روز شده اند که دو روز پیش (26 مارس) اما گسترش coronavirus لغو بازی بیس بال, بهار, آموزش با دو هفته باقی مانده و آن را به طور نامحدود به حالت تعلیق در این فصل از شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im