بازیکن سابق NFL در حال حاضر یک دکتر درمان coronavirus بیماران

سی بی اس آمریکا | No comments

NFL خود را منتشر 2020 برنامه این هفته با برنامه های به شروع فصل در سپتامبر 10. بازیکن سابق NFL مایرون Rolle, در حال حاضر یک سوم سال جراحی مغز و اعصاب مقیم در جمعی عمومی بیمارستان گفت O’DONNELL چرا او فکر می کند ورزش باید با تاخیر در حال حاضر و در مورد سفر خود را از زمین فوتبال به اتاق عمل.

با کمی بیش از چهار ماه تا سال 2020 NFL فصل برنامه ریزی شده است برای شروع Rolle تشویق احتیاط. “من فکر می کنم ما می تواند راحت بودن کمی ناراحت کننده به تأخیر انداختن ورزشی برای, دوم,” او گفت:.

“ما می دانیم که ورزش مهم هستند و ما می دانیم که ما coalesced در اطراف ورزشی در لحظات فاجعه و وخیم بار با طوفان کاترینا 9/11 و در حال حاضر این بیماری همه گیر. ما می خواهید برای فرار از این خیابان به این محل ما فقط می توانید لذت بردن از برخی از بزرگترین ورزشکاران و لحظات اما در حال حاضر من فکر می کنم حق بیمه نیاز به قرار داده شده در سلامت از این بازیکنان و این ورزشکاران” Rolle گفت.

پس از سه فصل در NFL, Rolle بازنشسته برای رفتن به دانشکده پزشکی است و در حال حاضر در سال سوم خود را از اقامت در توده بیمارستان عمومی در بوستون. او اعتبار خود را در فوتبال تجربه در کمک به او در مبارزه با COVID-19رغم تمرکز خود را در جراحی مغز و اعصاب.

“من تا به حال به بخشی از یک بزرگتر تیم در این COVID-19 چرا که به عنوان یک جراحی مغز و اعصاب مقیم ما مغز, تومورهای ستون فقرات و جراحی اعصاب محیطی و در حال حاضر در COVID-19 مبارزه است و بیشتر در دستگاه تنفسی فوقانی مسائل و تلاش برای مدیریت پیچیده مسائل پزشکی است که ما آنقدر به جراحان” Rolle گفت.

“بخشی از یک بزرگتر تیم بودن بخشی از گستره بزرگتری از عمل در اینجا در توده بیمارستان عمومی در تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم. من فکر می کنم همچنین کاهش فشار به من کمک کرد,” او اضافه شده است. “این بسیار شدید با بسیاری از عدم قطعیت بنابراین فوتبال به من آموخته آرام ماندن.”

با تمرکز بر سلامت روند است چگونه Rolle معتقد است ورزش می تواند تعیین کند که آیا آن را بی خطر را از سر گرفت. “برو آهسته ببینید چه بستری اتفاق می افتد, چه مقدار اکسیژن استفاده می شود که چگونه بسیاری از بیمارستان ها و مراقبت های ويژه در حال تبدیل پشت خود را به شکل طبیعی,” او گفت:. “ما اجازه می دهد بازدید کنندگان به بیمارستان ؟ آیا روش انتخابی باز دوباره ؟ سرپایی امکانات باز دوباره ؟ هنگامی که ما می بینیم این روند به پایین, پس از آن من فکر می کنم ما می توانیم از سرگیری این گفتگوها در مورد شروع ورزش دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>