اگر به اندازه کافی زنان نشان می دهد تا به پای صندوق های رای در ماه نوامبر از آن می تواند “بیش از بازی” برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که با توجه به Cecile ریچاردز از بنیانگذاران فمن و رئیس جمهور سابق برنامه ریزی والدین.

در مصاحبه با MSNBC در پنجشنبه ریچاردز که کمک می کند تا منجر فمن خود توصیف سازمان غیر حزبی ترویج زنان فعالیت گفت که اگر به اندازه کافی زنان نشان می دهد تا به پای صندوق های رای آنها می تواند برگ برنده مقامش را از دست بدهد.

و اشاره کرد که 58 درصد از cacucus را برانگیخت در آیووا زنان بودند ریچاردز گفت که اگر زنان ساخته شده به همان تعداد از رای دهندگان در سال 2020 تهمت خواهد بود به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند ،

“آنها نمی آن را آسان برای شرکت در جلسه, سیستم, بنابراین اگر شما در آن نگاه کنید, و سپس نگاهی که به رای که به بلوک پیاده روی, تلفن, بانک, این چیزی است که ما در حال دیدن فمن در,” سابق Planned Parenthood رئیس گفت.

“اگر 58 درصد از رای دهندگان بعد از سقوط هستند آن را بازی بیش از. آن را به تغییر جهت” او گفت:.

ریچاردز گفت که او معتقد است “عظیم تقسیم” که در آن بسیاری از زنان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کسی که “بی احترامی” و از جمله او گفت: مجلس نانسی پلوسی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برافراشته در برابر بعد از بلندگو پاره کردن دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی لحظات پس از او آن را تحویل داده است.

“همانطور که ما شاهد شب دیگر در دولت از اتحادیه های او بارها و بارها دروغ در مورد وضعیت زنان در این کشور پس از او سعی کردم به دور از زایمان, مزایای او را به تلاش برای لغو محافظت از قبل موجود مواضع بسیاری از چیزهایی است که زنان هر روز.”

“من فکر می کنم که چرا شما در حال دیدن زنان بسیار با انگیزه در حال حاضر به درگیر در سیاست و رای گیری” ریچاردز گفت.

“زمانی که من صحبت کردن با زنان, گوش دادن به زنان در سراسر کشور آنها در حال برخورد با کودک مراقبت از هزینه های است که اغلب بالاتر از شهریه کالج, برابر پرداخت که ما واقعا نمی هر گونه پیشرفت در,” او گفت:.

در ضمن زنان نیز باید نگران “ترس از دست دادن دسترسی به مراقبت های بهداشتی است که زنان موضوع است.”

Cecile Richards
رئیس جمهور سابق Planned Parenthood, نویسنده, Cecile ریچاردز در مورد کتاب ‘را مشکل: ایستاده صحبت کردن و پیدا کردن شجاعت برای سرب – داستان زندگی من’ خوانندگان جوان Edition در ساخت استودیو در 15 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است. ریچاردز می گوید می تواند آن را ‘بازی بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر به اندازه کافی زنان نشان می دهد تا در نظر سنجی در سال 2020 انتخابات.
Gary Gershoff/گتی

در نهایت ریچاردز گفت: “من احساس می کنم مانند زنان احساس می کنند نهان و بی سابقه در این اداره و…به شدت در مخالفت با این رئیس جمهور.”

با اشاره به گسترش شکاف جنسیتی در احساسات نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن با اکثریت زنان در نظرسنجی اخیر خواستار رئیس جمهور به استیضاح, ریچاردز گفت: اینها همان زنانی که “بسیار با انگیزه درگیر می شود و به رای بعدی قرار می گیرند.”

نیوزویک در تماس است نمایندگان برای ریچاردز برای نظر بیشتر و همچنین کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de