سابق پاپ بندیکت شانزدهم فقط متصل گی ازدواج با دجال

منتشر شده در صفحات جدید خود را, بیوگرافی سابق پاپ بندیکت شانزدهم همچنین شناخته شده به عنوان جوزف Aloisius رتزینگر دامن زده شعله های آتش از بحث برانگیز خود را با موضع گیری در برابر جامعه تجاوز با مراجعه به ازدواج همجنس بازان به عنوان مخالفت با کلیسا, پخش كردن, نفوذ دجال است.

او هرگز قبل منتشر شده 2018 مصاحبه با آخرین عهد: در کلمات خود نویسنده پیتر Seewald های 93-سال-قدیمی-پاپ ادعا کرد جامعه معاصر است که در وسط “تدوین ضد مسیحی creed.” پاپ سابق بندیکت شانزدهم تحت فشار قرار دادند و نظرات خود را در برابر همجنس گرایی و انسان تحقیقات ژنتیکی حتی اگر اعتقادات خود را گفته و رد او را از بقیه جهان مدرن است.

“صد سال پیش همه دیده اند آن را به عنوان پوچ به بحث در مورد همجنسگرا ازدواج. امروز هر کسی با آن مخالف است به لحاظ اجتماعی طرد” گفت: رتزینگر.

سابق پاپ سپس در ادامه برای اضافه کردن “همان امر به سقط جنین و ساخت انسان در آزمایشگاه” که محکوم IVF و به معنای دیگر در خارج از مقاربت جنسی.

Pope Benedict XVI
شهر واتیکان, واتیکان – فوریه 22: پاپ سابق بندیکت شانزدهم استقبال کاردینالها به عنوان او را ترک کلیسای سنت پیتر در پایان کاتوزیان در فوریه 22, 2014 در شهر واتیکان, واتیکان.
فرانکو Origlia/گتی

بر اساس UK-آنلاین سایت PinkNews منتشر شد رتزینگر کامل بیانیه که ظاهرا ادعا می کند جنبش مترقی است که بخشی از دجال قدرت:

“ترس از این قدرت معنوی دجال است پس تنها بیشتر از طبیعی و واقعا نیاز به کمک نماز در بخشی از یک کل اسقف نشین و از کلیسای جهانی به منظور مقاومت در برابر آن گفت:” یک بار پاپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر