نامزد سابق ریاست جمهوری پیت Buttigieg در میزبانی مخاطبان کمتر “کیمل’ میان COVID-19: ‘چیزی که در گشوده عجیبی حرکت آهسته راه’

در یک مصاحبه جدید سابق South Bend, ایندیانا شهردار و نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg صحبت در مورد تجربه خود را میزبانی Jimmy Kimmel Live!, به عنوان coronavirus همه گیر شد و شروع به گسترش است. Buttigieg توصیف تجربه به عنوان “گشوده[ing] در یک عجیب, حرکت آهسته راه است.”

Buttigieg میزبانی جیمی کیمل در اواخر شب نشان می دهد پیش از آن در ماه مارس فقط به عنوان دستورالعمل CDC توصیه می شود در برابر اجتماعات بزرگ. سابق نامزد میزبانی به بیشتر خالی مخاطبان تنها متشکل از چند کارکنان دوستان و Buttigieg شوهر تصفیه و تزکیه.

Buttigieg گفت: New York Magazine که تغییرات خیلی ناگهانی و اتفاقی در طول روز است. “که صبح آن موضوع را جمع آوری نگرانی است. روشن بود این بود که به مخل. و شب ما نیست که در مخاطب است. و روز بعد ما بدونم که آیا این آخرین نشان می دهد که می تواند ضبط برای آینده قابل پیش بینی. این چیزی است گشوده در یک عجیب, حرکت آهسته راه است.” او گفت: نیویورک.

با وجود این تغییرات Buttigieg گفت که او هنوز هم احساس خوبی بود برای کمک به ارائه چیزی برای تقویت روحیه برای مردم در حالی که آنها در داخل. “من فکر می کنم این یک روز خوب برای من به انجام چیزی است که کمی متفاوت است که هنوز هم با درگیر شدن و بلند کردن اجسام مردم,” او گفت:.

pete buttigieg
پیت Buttigieg به شمار پشت صحنه در آمار بازی “Inhertance” در برادوی در بریمور تئاتر در 8 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. Buttigieg مورد بحث ظاهر خود را میزبانی ‘Jimmy Kimmel Live’ در یک مصاحبه جدید.
بروس Glikas/WireImage/گتی

Buttigieg صحبت در مورد اهمیت کمدی برای کمک به مردم را از طریق بار دشوار است و او گفت که او گفت کیمل کارکنان چقدر مهم کار خود شد. “من در واقع فکر می کنم که این زمانی بود که ما نیاز به طنز ما نیاز به فرهنگ ما نیاز به هنر بیشتر از همیشه” او گفت:. “و آن را واقعا مهم است به سازمان دیده بان است که توسعه حتی اگر این به عنوان مخل به هنر جهان به عنوان آن است که به جهان سیاسی در نظر وادار کردن راه های جدید انجام کسب و کار.”

در تک صدایی خود را در برنامه Buttigieg شوخی در مورد عدم مخاطبان است. “این برنامه ما. ما فقط تصمیم گرفتیم این چند ساعت پیش و آن را ناامید کننده بود چرا که همانطور که همه شما می دانید, من دوست دارم به جمعیت گشت و گذار” او پکتیا میباشد قبل از برش به گذشته فیلم خبر از جمعیت تشویق می کند. “هنگامی که شما لازم نیست که مخاطبان واقعی شما را به یک,” او گفت:. “فقط مانند تهمت را افتتاح.”

Buttigieg نیز نامیده می شود در بینندگان به تماس با نمایندگان خود را به تصویب این لایحه به صورت رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری و بیمه بیکاری.

در ضمن به عنوان او خود منزوی Buttigieg رشد کرده ریش. در نگه داشتن مکالمه نور سابق نامزد به نام موهای صورت یک “آزمایش” اما همچنین گفت در مجله نیویورک که اگر خود شوهر تصفیه و تزکیه می شود و بیمار از آن “این نه برای این جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de