سابق رئال مادرید جمهور لورنزو سانز مرده است پس از عقد قرارداد coronavirus سن 76, La Liga اعلام کرده است.

سانز واقعی رئیس جمهور از سال 1995 تا سال 2000 شده بود به بیمارستان بستری شده با تب و آزمایش مثبت برای ویروس.

لالیگا گفت: در بیانیه ای کوتاه منتشر شده در پنج شنبه شب: “افکار هر کس [در] LaLiga رفتن به همکار ما فرناندو سانز و خانواده اش پس از مرگ D. لورنزو سانز که بسیاری از ما کار کرده اند و به اشتراک گذاشته دوستی.

“LaLiga بیانگر آن از صمیم تسلیت برای از دست دادن خاص نسبت Real Madrid Club de Fútbol که در آن Sanz صرف سالها به عنوان رئیس جمهور.”

سانز پسر لورنزو Jr, یک بازیکن سابق و مدیر واقعی بسکتبال, تیم, تایید مرگ پدرش در توییتر.

او نوشت: “پدر من در گذشت. او سزاوار نیست این پایان و این راه. یکی از مهربانترین دلیرترین و [بیشتر] مردم سختکوش من تا کنون دیده است ،

“خانواده و رئال مادرید بودند شور و شوق خود را. مادر من و برادران من لذت می برد تمام لحظات خود را با غرور و افتخار است.”

واقعی برنده شش غنائم در طول Sanz زمان به عنوان رئیس جمهور از جمله لیگ قهرمانان اروپا در سال 1998 و 2000.

او دیگر پسر فرناندو سانز که بازی واقعی خود را به عنوان رئیس جمهور را تایید کرد در اوایل این هفته است که پدر او را به حال شده است در بیمارستان بستری است اما خانواده مطمئن بودند در این مرحله که آیا او تا به حال این بیماری است.

“او نمی خواست برای رفتن به بیمارستان تا زمانی که او کوتاه بود و او بدتر” فرناندو سانز گفت: در نقل گزارش Marca در روز چهارشنبه.

“آنها قرار داده و او را در داخل و به او گفت که او بد بود با کمی اکسیژن در خون است. او گفت که او تا به حال یک کم تب و نمی خواهید به سقوط سیستم.”

بیانیه ای در رئال مادرید وب سایت رسمی گفت: “رئال مادرید در آن رئیس جمهور و هیئت مدیره پشیمانی با بهت و حیرت مرگ لورنزو سانز بود که رئیس رئال مادرید از سال 1995 تا سال 2000.

“آنها همچنین می خواهند خود را به بیان عمیق ترین تسلیت و تمام محبت خود را به همسرش ماری لوز فرزندان او لورنزو, فرانسیسکو, فرناندو, ماریا لوز [Malula] و دیانا و خانواده و دوستان خود. تسلیت که همچنین گسترش به تمام رئال مادرید.

“امروز رئال مادرید است ماتم از دست دادن یک رئیس جمهور اختصاص داده شده که بخش زیادی از عمر خود را به او اشتیاق زیادی: رئال مادرید.

“با توجه به شرایط فعلی رئال مادرید پرداخت و او را شناخت او سزاوار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de