سابق UConn بسکتبال ستاره استنلی رابینسون می میرد در 32

سابق UConn بازیکن بسکتبال استنلی رابینسون مرده است از علل ناشناخته در یک خانواده اقامت در بیرمنگام. او 32.

Jefferson County معاون پزشکی قانونی لایحه یاتس گفت: رابینسون داشت بی توجه توسط یکی از اعضای خانواده روز سه شنبه در 7:45 p. m. در زادگاه خود. او در صحنه مرده 11 دقیقه بعد.

رابینسون که تبدیل شده بود 32 در 14 ژوئیه در UConn از 2006-10. 6-پا-9 رو به جلو آغاز شده 103 بازی های حرفه ای و به طور متوسط 9.8 امتیاز و 6.2 ریباند بیش از چهار فصل.

او آلاباما آقای بسکتبال در Huffman دبیرستان و شروع به جلو در Huskies’ نهایی چهار تیم در 2008-09. CBSSports.com گزارش رابینسون بالغ بر 1,231 نقاط 776 ریباند و 130 بلوک با UConn شد و در میان بهترین dunkers و ورزشکاران در کالج بسکتبال.

Obit-Stanley Robinson Basketball
در آوریل 4, 2009, فایل, عکس, کانکتیکات استنلی رابینسون dunks در نیمه اول برابر ایالتی میشیگان در مردان NCAA چهار نهایی, نیمه نهایی بسکتبال کالج بازی در دیترویت. اریک گی / AP

یاتس گفت: پلیس بیرمنگام در حال بررسی مرگ اما هیچ مدرکی یافت نشده است از بازی ناپاک یا تروما است. او گفت: رسمی علت مرگ در انتظار نتایج سم شناسی تجزیه و تحلیل و تست های دیگر.

“من واقعا دل شکسته” گفت: Hall of Famer جیم Calhoun رابینسون مربی در UConn. “استنلی مثل یک فرد دلسوز و دادن. او یک روح لطیف بیش از حد ملایم برای این جهان است.

“او نه تنها عاشق هم تیمی های خود را, اما هر کسی که ملاقات چوب او را دوست داشتم. او را همیشه نیرومند و درشت هیکل.”

CBSSports.com گزارش رابینسون در زمان Calhoun مشاوره و چپ این تیم برای یک ترم. او را در آغوش یقه آبی کار در یک اوراق فروشی در کانکتیکات. کالهون گفت: ESPN.com در آن زمان “آن را نمی خواهد کار با اکثر بچه ها به هیچ وجه. اکثر بچه ها می خواهم که گفت: ‘پیچ شما.'”

پس از بازگشت رابینسون رو بهتر و در نهایت پیش نویس توسط اورلاندو سحر و جادو در دور دوم 2010 NBA پیش نویس بخشیده بود اما در آخرین روز از اردوگاه های آموزشی. او با بازی حرفه ای در سطح بین المللی در مکان هایی مانند کانادا و ایسلند و شیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de