زاک فوئنتس کارمند سابق کاخ سفید انکار ترامپ به نام سربازان سقوط کرده ‘بازنده’ به دست آورده ستایش رئیس جمهور

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خود را در صدر احترام به اعضای خدمات می بیند و از زک فوئنتس معاون سابق ستاد کاخ سفید به خاطر تکذیب گزارشی که رئیس جمهور اعضای نظامی سقوط کرده را «بازنده» نامید، قدردانی کرد.

تکذیب فوئنتس با داستانی که در روزنامه آتلانتیک منتشر شد مقابله کرد که ترامپ سفر سال ۲۰۱۸ به گورستان آمریکایی آیسنه-مارن در فرانسه را لغو کرد زیرا احترام به جانبازان جنگی سقوط کرده را مهم نمی دانست. ترامپ پس از تشکر از فوئنتس در توییتر، در جریان جلسه توجیهی روز دوشنبه به خبرنگاران گفت که «بسیار خوشحال» است که کارمند سابق کاخ سفید گفته است که این داستان درست نیست.

کي همشون رو ميگفت؟ فقط یک حیوان هم اینطور می گفت.» ترامپ گفت. هیچ است که احترام بیشتری برای نه تنها ارتش ما بلکه افرادی که جان ما را در ارتش داد وجود دارد.

فوئنتس که برای جان کلی رئیس سابق ستاد کاخ سفید کار می کرد، روز دوشنبه به بریتبارت گفت نشنیده است که ترامپ بگوید این گورستان که به آمریکایی های کشته شده در طول جنگ جهانی اول اختصاص دارد، «پر از بازنده» است. فوئنتس که خود را در این رکورد اعلام می کرد، به بریتبارت گفت که او یکی از افرادی نیست که برای داستان با آتلانتیک صحبت کرد و گفت کلی این اظهار نظر را تحمل نمی کرد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

“راستش، فکر ميکني ژنرال کلي ميتونست کنارش ايستاده باشه و بذاره کسي به بازنده ي تفنگداران دريايي سقوط کرده زنگ بزنه؟” فوئنتس گفت.

michael fuentes donald trump atlantic military دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در جریان یک کنفرانس خبری در پورتیکو شمالی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی اظهاراتی را ارائه می دهد. در جریان این جلسه توجیهی، ترامپ از زک فوئنتس معاون سابق ستاد کاخ سفید به خاطر انکار داستانی که در آتلانتیک منتشر شده بود تشکر کرد که گفته بود ترامپ اعضای سرویس سقوط کرده را «بازنده» نامید. تاوس کاتوپودیس/گتی

کلی که در تفنگداران دریایی خدمت می کرد، در سال ۲۰۱۰ پسرش رابرت را که یک تفنگدار دریایی نیز بود در افغانستان از دست داد. در حالی که فوئنتس کلی را دلیلی برای درست نبودن داستان ذکر کرد، ترامپ این احتمال را شناور کرد که ژنرال منبع مقاله باشد.

ترامپ که این داستان را روز جمعه در یک جلسه توجیهی The Atlantic «حقه» خواند، گفت کسی که با آتلانتیک صحبت می کرد می توانست کارمند سابق «ناراضی» مانند کلی باشد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

ترامپ در ادامه گفت کلی خلق و خوی این شغل را نداشت و «خسته» بود و او را نسبت به پایان کار کاخ سفیدش «قادر به عملکرد» کرد. نظر کلی در مورد دقت داستان به طور محسوسی از گفتگو غایب بوده است و فوئنتس به بریتبارت گفت که از رئیس جمهور قدردانی نمی کند که ژنرال را تفرقه افکنی کند.

فوئنتس می گوید: «در یادداشتی جداگانه، از صحبت پوتوس در مورد ژنرال کلی آنقدر منفی در وسط متهم شدن به گفتن چیزهای منفی در مورد ارتش ناامید شده ام.» “اگر کسی خدمات از خودگذشتگی را درک کند، ژنرال کلی است.”

به همراه فوئنتس، چند مقام فعلی و سابق کاخ سفید دیگر از جمله سفیر آمریکا در فرانسه و موناکو جیمی مک کورت و جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی این گزارش را تکذیب کردند. با این حال خبرنگاران چندین خروجی از جمله فاکس نیوز بخش هایی از مقاله را تأیید کردند.

جفری گلدبرگ که این داستان را نوشت، روز جمعه به سی ان ان گفت: «من در کنار گزارش دهی ام ایستاده ام.» “من منابع متعدد به من می گویند این چیزی است که اتفاق افتاده است، و بنابراین من در کنار آن ایستاده است.”

این داستان با اطلاعات، نقل قول ها و پس زمینه های اضافی به روز شده است.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme