‘Fortnite حزب رویال رویداد با Major Lazer & Diplo – Tracklist و چه اتفاق افتاده

Fortnite میزبانی یک حزب تعجب رویال رویداد شب جمعه و بسیاری از بازیکنان ممکن است از دست رفته آن را با توجه به کوتاهی زمان چرخش بین اعلام و واقعی نشان می دهد. ترس نه نبرد رویال وفادار, از آنجا که ما رو کامل روکش از اقدامات از جمله یک ویدیو tracklist و بیشتر. این کلیپ را می توانید تماشا نمایید.

این Fortnite حزب رویال رویداد اعلام شد از طریق Major Lazer حساب توییتر در 8:20 p. m. EDT در جمعه فقط 40 دقیقه قبل از کنسرت تنظیم شده برای شروع در 9 p. m. EDT. هنگامی که زمان آمد بازیکنان شلوغ به حزب رویال لابی و رهبری به مرحله اصلی منطقه به تماشای یک پیام از بازیگر و Fortnite فن اردن فیشر. پس از توضیح مختصری Diplo در زمان مجازی مرحله برای حدود 20 دقیقه به بازی آهنگ های زیر.

fortnite party royale event
‘Fortnite’ میزبانی یک حزب رویال رویداد ممکن است 1 در 9 p. m. EDT. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که دیپلو از Major Lazer زمان مرحله. ‘Fortnite’ است که در حال حاضر در دسترس بر روی PS4, Xbox One, سوئیچ, کامپیوتر و موبایل.
حماسه بازی
  1. Major Lazer ft. Anitta & Mc Lan – “Rave د Favela”
  2. Major Lazer ft. J Balvin & El Alfa – “Que Calor”
  3. Major Lazer ft. Tove Lo – “ضربه ای که دود”
  4. Major Lazer & DJ Snake ft. MØ – “تکیه”
  5. Major Lazer ft. نایلا – “نور بالا”
  6. Showtek & Major Lazer – “مؤمن”
  7. Major Lazer ft. مارکوس مامفورد – “ذخیره کردن سر خود را به من”

هنگامی که این رویداد به این نتیجه رسیدند بازیکنان داده شد نئون بال عقب Bling برای مشارکت خود را. عمده لیزر پوست نیز به فروش می رسد در مورد فروشگاه برای 1500 V-دیگران نیز هست.

عمده لیزر حزب رویال رویداد رخ داده است به طبل اعتیاد به مواد مخدره برای Fortniteآینده حزب رویال حالت. در حالی که اولین آن میزبانی این عملکرد خاص فیشر مورد بحث عادی خود پیاده سازی با عنوان “به اویختن با دوستان خود مسابقه قایق خود را کامل skydive به معنای واقعی کلمه هر آنچه شما می خواهید.” این حالت به بیرون درز به عنوان بخشی از 12.50 به روز رسانی در اوایل این هفته و به طور رسمی به شرح زیر است. “حزب رویال یک تجربی جدید و در حال تحول فضا. ترک سلاح های خود را و تشک پشت سر گذاشت.” در حزب رویال برای تلفن های موبایل مانند یک نسخه گسترش یافته از زمین بازی حالت با تاکید بیشتر بر سرگرم کننده و غیر مبارزه با فعالیت های.

به عنوان مجری دیپلو عضو Major Lazer, جامائیکا و آمریکا EDM سه نفر است که نامزد دریافت جایزه MTV Awards, Kids’ Choice Awards and Teen Choice Awards به طور یکسان. شنیدن صدای خود را با بازی هر یک از موارد فوق در لیست آهنگ ها در موسیقی مورد علاقه خود را جریان پلت فرم.

Fortnite در حال حاضر در دسترس بر روی PS4, Xbox One, سوئیچ, کامپیوتر و موبایل.

افکار خود را بر حزب رویال رویداد ؟ آیا آن را به شما یک Major Lazer فن ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im