اگر کسانی که تاریخ را نمی دانند به مقصد به تکرار آن پس ما باید با توجه به زمان گذشته است که زندگی بر روی زمین تقریبا به پایان رسید. که با توجه به یک تیم از دانشمندان است که شواهد قانع کننده که یکی دیگر از انقراض در جریان است.

در نگاه اول کار خود را ممکن است به نظر می رسد مبهم به معنای تنها برای متخصصان دیگر. آن درگیر مقايسه مدرن مرجان به باستان هستند. اما مانند فوری رمزگذاری پیام از گذشته داده ها نشان داد وهم آور تشابه بین سرنوشت امروز گونه و کسانی که ناپدید شد و با دایناسورها.

“هنگامی که ما در نهایت قرار دادن این همه با هم و دیدم نتیجه برای من این بود که لحظه ای که مو در پشت گردن خود را می ایستد گفت:” زیست شناس دریایی دیوید گروبر از دانشگاه شهر نیویورک است. “مثل این بود آه خدای من [مرجان] در حال انجام دقیقا آنچه را که آنها در آن زمان است.”

صخره های مرجانی که در پناه پرتکاپو انواع ماهی و دیگر دریا زندگی ویران شده اند, اقیانوس گرم شدن کره زمین در ارتباط با تغییر آب و هوا. بیش از نیمی از جهان را صخره های نابود شده اند در 30 سال گذشته. مطالعه منتشر شده امروز در علمی, گزارشنشان می دهد که این گونه مرجان که سفید و در حال مرگ هستند hauntingly شبیه به آنهایی که از بین رفت در آخرین انقراض 66 میلیون سال پیش.

“این است که بسیار هوشمندانه مطالعه” گفت: James W. پورتر یک زیست شناس دریایی در دانشگاه گرجستان بود که درگیر در تحقیق ، “آنها با استفاده از گذشته زمین شناسی برای پیدا کردن سرنخ برای پیش بینی آینده. من فکر می کنم آنها انجام یک کار درخشان.”

مرجان ایده آل برای پس از آن و در حال حاضر مقايسه چرا که خود را سخت اسکلت ترک دائمی زمان-مهر فسیل. در ضمن 839 مرجان در “فهرست قرمز” از گونه های در معرض تهدید گردآوری شده توسط اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت ارائه شده دانشمندان با مدرن معیار برای مقایسه.

این تیم آغاز شد و با شناسایی صفات مشترک از چند گونه مرجان که موفق به زنده ماندن آخرین انقراض بزرگ. سپس آنها را اسکن مدرن مرجان برای آن دسته از صفات است.

چیزی که آنها پیدا شد که نه تنها رنگارنگ موجی مرجان که آسیب پذیر هستند امروز شبیه به آنهایی که فوت کردن در گذشته است. فقط به گفتن مدرن مرجان که هنوز پر رونق—کسانی که به صورت کوچک مستعمرات به نفع آب های عمیق و رشد در انواع مناطق—در حال آنهایی که همان است که “پریدند” انقراض در مرز میلیون ها سال پیش و جان سالم به در برد.

“مرجان در حال گذار به سوی این فاجعه صفات” گفت: گروبر که National Geographic Explorer. “من فکر می کنم که یک پیام قدرتمند.”

شده اند وجود دارد پنج عمده انقراض در تاریخ زمین است. بیش از گذشته 150 سال انقراض نرخ شده است به طور پیوسته در حال شتاب گرفتن است.

نقطه عطفی گزارش منتشر شد در سال گذشته توسط یک کنسرسیوم بین المللی های بین دولتی علم سیاست پلت فرم بر روی تنوع زیستی و اکوسیستم خدمات. پورتر عضو این کنسرسیوم گفت: سیاره تخمین زده می شد و از دست دادن 200 گونه در هر روز. اما به دلیل آتش سوزی اخیر در آمازون و استرالیا گروه در حال حاضر معتقد است که این نرخ ممکن است به عنوان بالا به عنوان 800 گونه در هر روز — یک افزایش چهار برابر در کمتر از یک سال. “این قابلیت ها بسیار خطرناک برای گونه های در این سیاره” پورتر گفت.

Stony coral
به عنوان سطح دی اکسید کربن در افزایش درجه اقیانوس می شود بیشتر اسیدی فرسایش حفاظتی اسکلت مرجان. اما چند گونه مرجان دارای توانایی عجیبی برای ریختن اسکلت خود را و تبدیل به نرم و سالم زمانی که در معرض شرایط اسیدی. دانشمندان بر این باورند چنین هاردی صفات را قادر خواهد ساخت برخی از مرجان برای زنده ماندن از زمان انقراض است. نشان داده شده است: مرجان Oculina patagonica تبدیل تحت شرایط اسیدی: در پایه (1) پس از دو ماه (2) و پس از چهار ماه (3).
دن Tchernov

اما نمایشی به عنوان انقراض بحران است که در یک انسان مقیاس زمانی آن را به سختی قابل مشاهده است. “آن را مانند یک slow-motion car crash,” گروبر گفت. این مطالعه برای اولین بار به مقایسه امروز گونه های در معرض تهدید با کسانی که ناپدید شد و با دایناسورها—فراهم می کند یک پنجره را به چه بسیاری از زیست شناسان شروع به تماس با “انقراض ششم.”

خبر خوب از این مطالعه حداقل برای sentimentally تمایل زیست شناسان دریایی است که برخی از مرجان به احتمال زیاد در میان هاردی موجودات زنده ماندن ششمین انقراض. انقراض جمعی باد افشان زندگی; آنها نمی آن را نابود. “نه همه چیز می رود منقرض شده” گروبر گفت. “در آن طول می کشد چند میلیون سال و همه چیز پرش به عقب, اما در یک راه بسیار متفاوت است.”

آیا مردم زنده خواهد ماند حدس و گمان است. برخی از 60 درصد از گونه های پستاندار در حال حاضر با خطر انقراض با توجه به یک سال 2017 مطالعه است. “که ما کوهورت” گروبر با اشاره به wryly. “ما در حال شروع به انتقال و رفتن را از طریق انقراض,” او اضافه شده است. “چه کسی می آید از طرف دیگر است برای grabs.”

برخی از موجودات هستند به خصوص مناسب برای مقاومت در برابر شرایط سخت. چتر دریایی پولیپ می تواند به کیست فاز و تحمل برای سال بدون غذا. Tardigrades خشک می تواند به طور کامل و سپس احیای با یک قطره آب. انسان نه به عنوان انعطاف پذیر است. “حتی اگر ما فکر می کنم ما خیلی قوی و انعطاف پذیر ما در واقع بسیار ظریف نسبت به گونه های دیگر” گروبر گفت.

که در آن مردم دارای این مزیت است که ابتکار و خلاقیت است که ما پیچیده مغز را به مشکلات ما می خواهید را حل کند.

“ما می توانید با قرار دادن یک فرد در ماه, ما می آمد تا با تمام این فن آوری شگفت انگیز. ما می تواند این کار را در زمان مقتضی اگر ما انگیزه” گروبر گفت. “اما آنچه آمار نشان این است که ما در حال انجام آن است. ما در حال قرار دادن پای ما بیشتر بر روی پدال در حالی که مرجان در حال واکنش و تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de