فسیلی ‘wonderchicken’ می تواند اولین شناخته شده مرغ

بی بی سی جهان | No comments

به تازگی کشف فسیلی پرنده می تواند اولین شناخته شده جد از هر مرغ در این سیاره است.

زندگی فقط قبل از سیارک اعتصاب که از بین برود دایناسورها غول های منحصر به فرد فسیلی از حدود 67 میلیون سال پیش را می دهد یک نگاه اجمالی به سحر مدرن پرندگان.

پرندگان از نسل دایناسورها اما دقیقا زمانی که آنها تکامل یافته به پرندگان مانند آنهایی که امروز زنده شده است دشوار است برای پاسخ به.

این است که با توجه به کمبود داده های فسیلی.

به تازگی کشف شده – و هست-حفظ – فسیلی جمجمه باید کمک به پر کردن در برخی از شکاف ها.

“این یک نمونه منحصر به فرد: ما شده ایم خواستار آن ‘wonderchicken’,” گفت: دکتر دانیل زمینه از دانشگاه کمبریج است.

“این تنها نزدیک به کامل جمجمه مدرن پرنده است که ما تا کنون از عصر دایناسورها و قادر است به ما بگویید بسیار زیادی در مورد تاریخچه تکاملی پرندگان.”

فسیلی پرنده شده است به نام Asteriornis maastrichtensisپس از Asteria یک الهه یونانی از ستاره در حال سقوط که تبدیل به یک بلدرچین. معلوم شد در یک معدن در هلند-بلژیک مرز.

پرنده وزن در فقط کمتر از 400 گرم شد و یکی از اعضای اولیه گروه است که باعث به مدرن روز جوجه اردک و مرغ های دیگر.

در آن زمان منطقه تحت پوشش کم عمق دریا و شرایط مشابه بودند به مدرن سواحل گرمسیری. با آن بلند و باریک و پاهای این پرنده ممکن است یک ساحل نشین.

“پرندگان چنین آشکار و مهم از زندگی حیوانات قادر به گفتن چیزی جدید در مورد چگونه پرندگان مدرن در واقع به وجود آمد که واقعا یک چیز قابل توجهی برای palaeontologists و زیست شناسان تکاملی” گفت: Dr زمینه است.

“این wonderchicken در حال رفتن برای رتبه بندی به عنوان یک واقعا مهم فسیلی برای کمک به روشن شدن عوامل است که در واقع باعث به مدرن پرندگان.”

این تحقیق در مجله Nature منتشر شده.

دنبال هلن در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>