سابق کاخ سفید مشاور شناخته شده برای نقش خود را در پوشش از رسوایی واترگیت به پایان رسید که ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری هشدار داده است که ایالات متحده در حال رفتن به سمت یک دیکتاتوری وجود دارد باید چهار سال دیگر تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ویلیام Barr خود را به عنوان دادستان کل.

جان دین ابراز احساسات در توییتر ارز با سابق کاخ سفید کارمند بن رودز در پاسخ به یک یادداشت با Barr بیان او باید تایید هر آینده کاوشگر به 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

رودز توییتی یک مقاله در مورد سه-صفحه یادداشت بر فرستاده بود به ماموران فدرال و وکلا اصرار دارد که بالای وزارت دادگستری و مقامات تا به حال به درگیر در شروع هر تحقیق به یک نامزد.

Attorney General William Barr
دادستان کل ویلیام Barr بازديد کاتولیک کانال ‘گفتگو با کاردینال دولان” در 28 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است. او گفته است که هیچ تحقیق می تواند به یک نامزد انتخابات بدون تصویب خود را.
Noam Galai/گتی ایماژ

رودز نوشت: “بر حلال است, ترسناک” و اضافه کرد “در حال حاضر در نظر گرفتن 4 سال بیشتر از DOJ به عنوان یک فرمت از مغلوب ساختن پیشی جستن-Barr جهان بینی از همه قدرتمند اجرایی است.”

در پاسخ به صدای جیر جیر دین است که در سی ان ان نویسندگان خطاب رودز به طور مستقیم با این پیام: “بن, به اعتقاد من چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن/Barr را به ما بدهد یک دیکتاتور—و من نه به کارگیری اغراق!”

نیوزویک در تماس است وزارت دادگستری برای پاسخ به انتقاد از دادستان کل.

اولین گزارش نیویورک تایمز, Barr یادداشت آمد و در همان روز که تهمت بود تبرئه توسط سنا در استیضاح دادگاه به ادعای او تا به حال تلاش برای نفوذ در اوکراین به بررسی خود را رقیب سیاسی جو بایدن در ازای کمک نظامی.

Barr گفت که در آینده DoJ هنوز هم باید پاسخ به هر گونه تهدید به یک کمپین اما که باید آن را دنبال کرد “با حساسیت و مراقبت برای اطمینان حاصل شود که بخش اقدامات نه بی ارزش مزیت یا ضرر هر نامزد و یا حزب سیاسی.”

دادستان کل گفت که او نیز باید مطلع جلوتر از تحقیقات غیر قانونی کمک های, کمک های مالی و یا هزینه های اتباع خارجی به ریاست جمهوری یا کنگره مبارزات انتخاباتی.

“در حالی که گروه باید پاسخ دهند به سرعت و قاطعانه هنگامی که مواجه با تهدید معتبر به ما فرایندهای دموکراتیک ما نیز باید نسبت به حفاظت این اداره اعتبار برای انصاف و بی طرفی و nonpartisanship” این یادداشت می گوید.

این بار گفت: بار اول دادستان کل برای تحمیل این قوانین اگر چه پیشینیان خود را در گذشته خواست FBI به دنبال تحقیقات سیاسی حساسیت.

سی ان ان اشاره کرد که این یادداشت این است که با نفوذ ترین تغییر در پی گزارش اف بی آی تحقیقات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات.

بازرس کل Michael Horowitz, گزارش گفته شده است “سوء رفتار” توسط سطح پایین تر FBI مقامات و انتقاد یک حکم مسلم به نظارت تهمت کمپین رسمی.

اما آن را نتیجه گیری کرد که اف بی آی تا به حال دلیلی برای باز کردن پروب به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی بیش از نگرانی در مورد دخالت روسیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de