رادیو فردا میزبان جانین Pirro استفاده می شود صحبت کردن در نقاط مشابه به کسانی که شاغل توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد سناتور میت رامنی در شنبه شب برنامه پس از یوتا جمهوریخواه شد تنها عضو حزب سیاسی برای رای دادن در کنار دموکرات به محکوم کردن رئیس جمهور در هفته گذشته.

اگر چه تهمت بود تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا رامنی عبور خطوط حزب به رای برای رئیس جمهور, حذف برای “سوء استفاده از قدرت” همراه با دموکرات ها ، در یک سخنرانی پیش از رای رامنی استدلال کرد که تهمت بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” از طریق اقدامات خود را نسبت به اوکراین است.

“: چطور جرات او!” Pirro که به طور منظم به دفاع و ستایش تهمت شکایت در طول نشان می دهد عدالت با قاضی جانین. “چگونه می تواند او را ؟ و چرا او؟” میزبان رفت و در تماس رامنی یک “خجالت” ادعا او رای دادند و راه او از حسادت رئیس جمهور است.

“حسادت خود را از این مرد [تهمت] ثابت خشم سوختن در درون شما دلیل این که شما هرگز نمی تواند افزایش به ارتفاعات که او” Pirro گفت. رامنی شد حزب جمهوری خواه 2012 ریاست جمهوری نامزد خود را از دست داد که در انتخابات دموکراتیک وقت رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“چگونه در مورد شما جهنم از این کشور ایالات متحده آمریکا?” Pirro گفت. “مردم در یوتا خشمگین هستند با شما و رویای خود را از یابم خود را به تهمت و نفرت از سمت چپ یک شوخی است.”

رامنی خود را ذکر ایمان و سوگند خود را از بی طرفی خود را در سخنرانی احساسی و عاطفی از طبقه سنا در روز چهارشنبه پیش از تاریخی استیضاح رای دادن. با تصمیم گیری خود را به سمت با دموکرات یوتا مجلس شد اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده به رای به حذف یک رئیس جمهور از حزب سیاسی.

“چه او کامل نیست. آن را آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما و اساسی ما ارزش” سناتور گفت. “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

Mitt Romney
در این screengrab گرفته شده از مجلس سنا تلویزیون پخش سناتور میت رامنی (R-یوتا) مذاکرات در مورد چگونه ایمان خود را هدایت مذاکرات خود را در مقالات از استیضاح در طول دادرسی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در کنگره در تاریخ 5 فوریه در واشنگتن ،
سنا تلویزیون/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او به سرعت شروع به پریدن کرد به بی اعتبار ساختن و اخراج رامنی انتقاد. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور پیشنهاد کرد که رامنی باید اخراج از حزب جمهوری خواه.

“میت رامنی برای همیشه تلخ است که او هرگز POTUS. او بیش از حد ضعیف به ضرب و شتم دموکرات پس از آن او را به پیوستن به آنها را در حال حاضر” پسر رئيس جمهور است. “او در حال حاضر رسما عضو و مقاومت باید اخراج از ترجمه.”

رئیس جمهور بعد توییتی کردن, عجیب قریب, ویدئو نشان می دهد که رامنی بود “دموکرات راز دارایی.” او در توییتی کلیپ Pirro حمله نظامی به ایران سناتور نوشته: “احساس های بسیاری در مورد @MittRomney!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de