فاکس نیوز شرکت میزبان برایان Kilmeade دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون رد اتهامات lobbed توسط برخی از رئيس جمهور حامیان متهم سابق دولت رسمی از دروغ گفتن است.

“من نمی خواهم این ایده از مردم جان بولتون به یک دروغگو” Kilmeade گفت: در فاکس و دوستان پنج شنبه صبح.

“او در این کوچ قبل از” صبح نشان می دهد شرکت میزبان اشاره کرد (بولتون بود که قبلا یک فاکس نیوز عامل). “او یک دروغگوست. آنها متفاوت از نظر” Kilmeade گفت. او سپس پیشنهاد کرد که بولتون “اعتبار” نباید زیر سوال برد.

روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش گزیده ای از یک نسخه خطی از بولتون منتشر نشده کتاب جدید خود که به طور مستقیم در تضاد کلیدی بحث از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع در حال انجام سنا استیضاح محاکمه. سابق دولت رسمی این گزارش نوشت که رئیس جمهور به صراحت به او گفت که او می خواست امنیت کمک نکردن از اوکراین تا زمانی که رهبران این کشور به همکاری با تحقیقات مورد نظر را به حزب دموکرات و معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مدافعان اند که رئیس جمهور هرگز در ارتباط نگه دارید در کمک به تحقیقات. رئیس جمهور همچنین به عنوان بسیاری از حامیان جمهوری خواه را در حال حاضر سعی کردم به ادعا می کنند که بولتون است که به سادگی یک از کارکنان سابق ناراضی است و دروغ گفتن به فروش بیشتر کتاب است.

بولتون خروج از کاخ سفید در ماه سپتامبر با تهمت و ادعا می کرد از کار اخراج شده و مشاور سابق گفت: او می خواهم ارائه استعفای خود را.

Trump and Bolton
جان بولتون گوش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن با خبرنگاران را در جلسه کابینه خود در کاخ سفید در تاریخ 12 فوریه در واشنگتن ،
تراشه Somodevilla/گتی

قبل از Kilmeade دفاع از دیپلمات سابق نشان می دهد میزبان مورد بحث یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن از شب چهارشنبه. در این پست از رئیس جمهور به یک کلیپ از بولتون بحث در مورد اوکراین سیاست در یک مصاحبه از ماه اوت است. در طول کلیپ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور نیست ذکر است هر گونه نگرانی در مورد سیاست دولت.

“بیش از بازی” مغلوب ساختن پیشی جستن کنایه آمیز در صدای جیر جیر.

دموکرات ها خواسته اند که جمهوری خواهان برای رای دادن با آنها تماس بگیرید بولتون و دیگر مقامات دولت به شهادت در جریان سنا محاکمه. برخی از جمهوریخواهان میانه به ویژه سناتور میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین را علنا گفت که آنها علاقه مند به شنیدن بیشتر از شاهدان از جمله بولتون.

اما حداقل چهار اوباما نیاز به رای در کنار تمام 45 دموکرات ها و اتاق های دو مستقل برای جلب اکثریت از 51 به نفع تلفنی جدید شهادت شهود. در حالی که دیگر خواهان قبلا پیشنهاد شده است که آنها می خواهم به شنیدن از اضافی شاهدان آن هنوز معلوم نیست که آیا چنین اندازه گیری خواهد شد.

رای گیری در مورد اینکه آیا به تماس بولتون و دیگران به شهادت است که انتظار می رود در روز جمعه. در صورتی که رای نتواند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه است که انتظار می رود به سرعت حرکت می کند به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی منتشر شده در چهارشنبه, کامل 75 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده می خواهید سنا به تماس های اضافی شهود. این تعداد شامل نزدیک به نیمی – 49 درصد – از جمهوری خواهان 75 درصد از مستقل و 95 درصد از دموکرات ها ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de