رادیو فردا میزبان Jedediah Bila و شوهر, دوره نقاهت بعد از Coronavirus: “این یک زمان دیوانه’

بعد از ظهر پنجشنبه فاکس و دوستان شرکت میزبان Jedediah Bila نشان داد از طریق Instagram که او و همسرش جرمی Scher شده اند و دوره نقاهت را در خانه از coronavirus. اگر چه او آشکار نیست که آیا او در واقع آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: پیروان نگران نباشید به عنوان او در حال حاضر در حال بهبود است.

“من می دانم که من یک کمی میا” بیلا را Instagram عنوان آغاز شد. “من در واقع در صفحه اصلی دوره نقاهت بعد از Covid-19. من بسیار در بهبود پس لطفا نگران نباشید. شوهر من نیز در دوره نقاهت را به خوبی در خانه و هارتلی خوشبختانه نه بیمار (با تشکر از شما, خدا, من برای همیشه سپاسگزار است.)”

“این است که یک دیوانه در جهان,” او ادامه داد: “از خیلی اضطراب و ترس است. من یاد گرفته ام خیلی در طول این هفته انجام می شود و بسیار تفکر است. می دانم که من ارسال میکنم آرامش و انرژی خوب از خانواده من به شماست. من های بیشتر در هفته های آینده. با تشکر از شما برای پیام خود را. من دوست دارم و دست همه شما. xo”

نیوزویک رسیده به رادیو فردا برای نظر.

بيماران مبتلا به کروناویروس علائم اغلب قادر به آزمایش این ویروس با توجه به عدم در دسترس تست و تاخیر طولانی برای گرفتن نتایج با توجه به نیویورک تایمز. عدم تست مواد همچنین باعث می شود آن را دشوار برای حرفه ای پزشکی به می دانم که به این ویروس و که نمی کند.

 Jedediah Bila
تلویزیون شخصیت Jedediah Bila بازديد استودیو SiriusXM در اکتبر 10, 2018 در شهر نیویورک است.
سیندی Ord/گتی

Bila شد دائمی شرکت میزبان از فاکس و دوستان آخر هفته در آوریل 2019.

که ماه Blia برچسب سپس دموکراتیک نامزد سناتوری Beto o’rourke طرح برای مبارزه با تغییر آب و هوا به عنوان “بسیار مبهم و بسیار زیبا و بسیار آرمانگرا” رد مفهوم آلودگی با بیان “هر چه که بدان معنی است.”

در طول همان ماه او و شرکت میزبان تمسخر سپس دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز به عنوان یک “میلیونر سوسیالیستی” ارائه دهندگان “همه رنگین کمان و تک شاخ” و اضافه میکند: “این مسائل او واقعا در مورد عملی نیست.”

در ژوئن 2019, Bila پیشنهاد کرد که مشاور ویژه رابرت مولر تا به حال ایده کمی از اطلاعات خود را در 400 صفحه گزارش بررسی روسیه را به دخالت در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری. که در همان ماه او را مسخره حضور تعداد در سراسر کشور تظاهرات هل دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در جولای 12, 2019, Bila و فاکس و دوستان شرکت میزبان خندید مغلوب ساختن پیشی جستن بحث جیر با بیان اینکه مترقی دموکراتیک congresswomen باید “بازگشت” به کشور خود حتی اگر زنان در سوال تمام شد متولد شده در ایالات متحده است.

Bila پاسخ داد: “کسی احساس بسیار کمدی امروز” قبل از متهم congresswomen از تلاش برای “نابود کردن” آزادی بیان امنیت مرزی و “همه این چیزهایی که آمریکایی ها ارزش بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im