رادیو فردا میزبان جانین Pirro گفت که دموکرات ها در حال رفتن به اجازه دهید illegals در” از آنجا که آنها می خواهند “قدرت” در حالی که بحث پس از استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با Tucker Carlson در فاکس نیوز در برنامه پنج شنبه شب.

سابق نیویورک دادستان Pirro همچنین گفت که مهاجران مستند نشده نیز ممکن است “کشتن چند آمریکایی ها است.”

“که این دموکرات ها فکر می کنم آنها هستند؟” Pirro پرسید. “آنها خیلی شفاف شفاف است. همه آنها علاقه مند است شما مردم آمریکا نه آبی یقه موفقیت. “ما می خواهیم قدرت است.'”

“بنابراین ما در حال رفتن اجازه illegals در'” Pirro ادامه داد. “”و شما می دانید اگر آنها کشتن چند آمریکایی, شما می دانید, شما مقابله با آن است. آنچه ما می خواهیم قدرت است.’ و شما می دانید چه ؟ که در حال رفتن به, در پایان, شکست [دموکرات] به عنوان آن را باید.”

نیوزویک رسیده به کمیته ملی حزب دموکرات برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته توسط دموکرات ها برای خود سیاست های مهاجرتی به خصوص موضع خود را در مراقبت های بهداشتی برای مهاجران مستند نشده.

در حال حاضر مهاجران مستند نشده است واجد شرایط برای خرید پوشش بیمه سلامت از طریق دولت-اجرای بازار. اما آنها می توانند برای پوشش مراقبت های بهداشتی از طرف افراد با درست و مدارک.

jeanine pirro
رادیو فردا میزبان جانین Pirro گفت که دموکرات ها به منظور به دست آوردن قدرت هستند اجازه می دهد مهاجران مستند نشده به کشتن آمریکایی ها.
مایک Theiler/خبرگزاری فرانسه/گتی

در طول دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ارائه کمک های پزشکی به “غیر قانونی” خواهد “ورشکسته ملت ما.”

“این طرح خواهد حمله مزایای مدیکر سالمندان ما بستگی دارد در حالی که اقدام به عنوان یک قدرتمند فریب برای مهاجرت غیر قانونی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی به ارائه رایگان نامحدود, بهداشت و درمان, به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با چپ رادیکال است. اما اگر شما بر این باورند که ما باید دفاع آمریکا بيماران و آمریکا سالمندان و سپس ایستاده و با تصویب قانون منع رایگان دولت, بهداشت و درمان, برای بیگانگان غیر قانونی!”

بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری حمایت از این ایده از ثبت نام مهاجران مستند نشده به یک طرح بهداشتی برنامه های اجرا شده توسط دولت ایالات متحده.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری ورمونت سناتور برنی ساندرز حمایت از “مدیکر برای همه” طرح گفت: پاسادنا تجمع جمعیت در ژوئن 2019 که ایالات متحده به “پیوستن به بقیه از دنیای صنعتی و تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه از جمله مستند نشده.”

“اگر شما یک انسان بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت شما باید یک راست به مراقبت های بهداشتی. #MedicareForAll,” ساندرز توییتی.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن co-حمایت ساندرز’ قانون.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg حمایت از یک “مدیکر برای همه کسانی که می خواهند آن را” طرح بهداشت که گفته شامل بیشتر از خدمات مدیکر سیستم در حال حاضر در محل.

“است که باید در دسترس برای همه” Buttigeig گفت: در ژوئن 2019. “باید وجود داشته باشد یک راه برای مردم در هر وضعیت مهاجرت شرکت کنند.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفته سی ان ان در جولای سال 2019 که مهاجران مستند نشده باید قادر به دریافت اورژانس مراقبت های بهداشتی.

“چگونه می توانم به شما می گویند, ‘شما ثبت نشده من میخوام به شما اجازه می میرند ، بایدن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im