فاکس اخبار پزشکی متخصص هشدار آمریکایی ها در برابر استفاده از ‘قات درمان مالاریا مواد مخدر که تهمت ارتقا به درمان Coronavirus

پیشرو دانشمند لعنتی ارتقاء “قات درمان” هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 در طول یک ظاهر عصر روز دوشنبه.

دکتر ویلیام Haseltine سابق دانشکده پزشکی هاروارد و استاد و پژوهشگر این اظهارات را به میزبان Dana Perino در دوشنبه نسخه ای از این جلسه توجیهی روزانه. ضد مالاریا مواد مخدر بوده است به شدت ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود فقدان شور و شوق بسیاری از کارشناسان پزشکی. پرینا خواسته Haseltine که آیا حکایات در مورد افرادی که تجربه لازاروس-مانند بهبود پس از مصرف این دارو ممکن است نشان می دهد که این می تواند مفید درمان است.

“که مزخرف است, کامل و مطلق مزخرف” Haseltine گفت. “در هر وضعیت همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که ترویج یک نوع قات درمان و یا دیگر وجود دارد ‘لازاروس اثر است.’ در هر اپیدمی من که همیشه مورد.”

کارشناسان به مدت طولانی هشدار داد در برابر تفسیر حکایات در مورد درمان به عنوان شواهدی از اثربخشی ذکر است که تعدادی از بیماران بدحال بهبود یافتن از بیماری ها صرف نظر از درمان است و ممکن است به دروغ ویژگی یک بازیابی به یک اثر درمان. به درستی انجام مطالعات قابل ارائه شواهد و Haseltine اصرار داشت که مطالعات در مورد هیدروکسی کلروکین اثربخشی در برابر ویروس شده اند کمتر از تشویق.

“ما می دانیم که در بهترین حالت این دارو باید بسیار خفیف در اثر تغییر دوره بیماری اگر آن را هر گونه اثر در همه” گفت: Haseltine. “این چیزی است که داده ها نشان داده است تا کنون و من معتقدم که این چیزی است که مطالعات بیشتر نشان خواهد داد.”

“که مواد مخدر برای سال استفاده شده است در برابر بسیاری از ویروس های دیگر به هیچ اثر,” او اضافه شده است.

Plaquenil (hydroxychloroquine)
این دارو هیدروکسی کلروکین گاهی اوقات فروخته شده تحت نام تجاری Plaquenil شده است ترویج شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 با وجود کارشناسان گفت: شواهد نشان داده است این دارو به امن و یا موثر در برابر ویروس.
Chesnot/گتی

اگر چه هیدروکسی کلروکین استفاده شده است برای درمان شرایط دیگر برای سال های بسیاری Haseltine گفت که آن را “غیر مسئولانه” برای ترویج مواد مخدر برای COVID-19 استدلال آن است که بی ضرر نیست و می تواند عوارض جانبی جدی است.

“چیزی که مرا ناراحت می کند که در مورد داستان این است که برخی از مردم ممکن است آن را که در سایر داروها و یا دیگر شرایط اساسی و ممکن است بسیار جدی و حتی تهدید کننده زندگی عواقب” Haseltine گفت. “آن است که چیزی را مگر اینکه پزشک تجویز آن است.”

Haseltine به این نتیجه رسیدند که بیشتر محتمل کوتاه مدت روش مبارزه با این ویروس می تواند با استفاده از درمان های توسعه یافته از آنتی بادی های موجود در خون افرادی که در حال حاضر بازیافت که برخی از آنها در حال حاضر در حال توسعه و تجربی استفاده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: ترویج مواد مخدر با وجود نظرات متفاوت از کارشناسان بهداشت و پیشرو در آمریکا همه گیر پاسخ تلاش مانند دکتر Anthony Fauci. رئيس جمهور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه که ایالات متحده تا به حال انبار 29 میلیون دوز از این دارو را در حالی نشان می دهد که خود را “حس مشترک” رانندگی بود شور و شوق خود را برای درمان اثبات نشده.

“آنها گران است. چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنچه من می دانم, من پزشک نیستم. اما من حس مشترک.”

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net