رادیو فردا میزبان Sean Hannity حمله جان بولتون در روز سه شنبه شب بیش از یک مقاله به بیرون درز سابق مشاور امنیت ملی آینده کتاب که ادعا کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید وجود یک در عوض در معاملات خود را با اوکراین است. میزبان نیز به چالش کشیده بولتون آمده است در نشان دادن خود به خود توضیح.

جمهوری خواهان و تهمت متحدان از جمله Hannity و رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی—بارها و بارها در تلاش برای بی اعتبار ساختن بولتون در روزهای اخیر پس از آیات از او منتشر نشده خاطرات به مطبوعات درز شد. در کتاب سابق مشاور امنیت ملی گزارش ادعا می کند که تهمت به او گفت که در ماه اوت گذشته که او می خواست برای ادامه خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که این کشور مقامات توافق کردند که به کمک پروب خود را دموکراتیک رقبا. بولتون دیدگاه در تضاد با اظهارات بدون عوض ساخته شده توسط رئیس جمهور قانونی دفاع تیم.

در طول فاکس نیوز’ Hannityمیزبان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین آوازی حامیان محکوم بولتون و تردید در ادعای خود. “من شناخته ام جان بولتون برای من فکر می کنم دو دهه حوالی. من یک پیام برای جان بولتون امشب,” او گفت:. “او با استفاده از به عنوان یک همکار در اینجا در Fox News channel.”

Hannity سپس بازگو مکالمه او با بولتون قبل از منصوب شد تهمت مشاور امنیت ملی.

“من به یاد داشته باشید زمانی که جان برای اولین بار برای این کار از مشاور امنیت ملی… او می خواست این کار بد,” او گفت:. “من صحبت کرد و در یک مناسبت به جان بولتون و من از او پرسیدم که چرا او می خواست این کار و من نیز به یاد داشته باشید درخواست او به خوبی شما می دانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی مواضع بسیار متفاوت از خود را در سیاست خارجی مواضع. شما مایل به خدمت در دستور کار خود نه مال شما است ؟ من او را شناخته ام برای دو دهه بوده است.”

Hannity در ادامه به ادعا می کنند که او دیگر به رسمیت می شناسد بولتون پس از اوکراین ادعا می کند. “من امروز نمی شناخت مرد که من فکر کردم من می دانستم که” میزبان گفت: قبل از به چالش کشیدن بولتون به او نشان می دهد برای توضیح اقدامات خود را.

“جان بولتون من به شما می گویم امشب شما باید چیزی برای گفتن جان بیا اینجا,” او اضافه شده است. “شما اینجا کار می کرد. این است خانه های قدیمی خود را. آمده است در نشان دادن و حرف خود را در این نشان می دهد. ما دعوت شما بارها و بارها در رادیو و تلویزیون بیش از گذشته چند هفته.”

نیوزویک رسیده به نیزه ادبی بولتون چاپ و نشر عامل و Simon & Schuster, کتاب را از ناشر به صورت نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Hannity بود که نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به تلاش برای بی اعتبار ساختن بولتون در این هفته. در یک پیش نمایش از یک مصاحبه با CBS This Morningمجموعه به هوا در چهارشنبه جولیانی به نام بولتون “کلاسیک backstabber.”

“من احساس می کنم باید یک باتلاق شخصیت در اینجا” جولیانی گفت. “من پیدا کردن خود را در مورد شهادت رئیس جمهور بسیار نزدیک به باور نکردنی است. من نمی توانم تصور کنید که رئیس جمهور ایالات متحده گفت که به او.”

John Bolton
Sean Hannity درخواست شده است که جان بولتون “به خانه” و به نظر می رسد در یک قسمت از “Hannity” به توضیح این اتهامات در آینده خاطرات.
Mark Wilson/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net