فرانسه دستور بسته شدن تمام غیر ضروری اماکن می شود از نیمه شب (23:00 GMT شنبه) در میان ترس وقوع شتاب گرفته است.

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه در حال رشد بود و قبل از آن راهنمای عمومی بودند نادیده گرفته می شود.

اندازه گیری امر به رستوران ها و کافه ها سینما ها و کاباره ها و همچنین غیر ضروری کسب و کار.

Mr فیلیپ نیز خواسته مردم برای کاهش سفر خود به خصوص در بین شهرها.

“بهترین راه برای کاهش این بیماری همه گیر” او گفت “اجتماعی فاصله”.

فرانسه گزارش داد افزایش شدید موارد در روز شنبه از 3,661 به 4,499. آن را ثبت و 12 بیشتر مرگ و میر آوردن تلفات به 79.

  • شنبه وقایع را به عنوان آنها اتفاق افتاده است

اسپانیا آماده است برای اعلام 15 روز ملی مستند روز دوشنبه به جنگ ویروس پس از اقدامات مشابه توسط ایتالیا – که در آن 1,441 مردم در حال حاضر درگذشت – اوایل این هفته.

و ما به گسترش آن به اروپا coronavirus ممنوعیت سفر شامل انگلستان و جمهوری ایرلند. بان کی مون شروع شد و نیمه شب EST در روز دوشنبه (04:00 GMT شنبه) معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد.

روز جمعه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: اروپا در حال حاضر “epicentre” این بیماری همه گیر. آن سر, Tedros Adhanom Ghebreyesus کشور خواست به استفاده از اقدامات تهاجمی جامعه بسیج و اجتماعی فاصله برای صرفه جویی در زندگی می کند.

چه فرانسوی خاموش به دنبال ؟

Mr فیلیپ گفت: shutdown را اعمال می شود تا اطلاع ثانوی.

آن را نمی خواهد, گفت, تاثیر ضروری کسب و کار است که او ذکر شده به عنوان غذا و مغازه ها و داروخانه ها, بانک ها, توتون و تنباکو و مغازه های پمپ بنزین.

انتخابات محلی به دلیل روز یکشنبه نیز هنوز پیش بروید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ساختمان های مذهبی باز خواهد ماند اما تجمعات و مراسم باید به تعویق افتاد.

“من می گویم این شدت – ما باید همه با هم نشان می دهد بیشتر نظم و انضباط در استفاده از این اقدامات” آقای فیلیپ گفت.

بی بی سی در پاریس خبرنگار هیو Schofield می گوید این اقدامات به میزان چشمگیری تشدید فرانسه در پاسخ منعکس کننده رشد زنگ در سریع گسترش ویروس.

آنچه اتفاق می افتد در اسپانیا ؟

با 191 کشته و 6,046 عفونت اسپانیا بدترین آمار کشور در اروپا بعد از ایتالیا که اعلام شده در سراسر کشور مستند در روز دوشنبه.

مقامات ثبت 1,800 بیشتر موارد پس شب جمعه – در بسیاری از پایتخت مادرید.

دولت اسپانیا آماده است برای اعلام 15 روز ملی مستند که تحت آن افراد اجازه داده می شود از خانه های خود را تنها برای موارد اضطراری به خرید مواد غذایی و یا برای کار.

همه حمل و نقل عمومی خواهد بود برش و برگشت با هواپیمایی و قطار و اتوبوس و قایق اپراتورها گفت: آنها نیاز به قطع خدمات خود را با حداقل نیمی که هر هواپیما و قطار و اتوبوس و یا وسایل دیگر حمل و نقل می تواند تنها یک سوم کامل, خبرگزاری رویترز گزارش.

این خواهد بود که دوم وضعیت اضطراری در این کشور پس از گذار به دموکراسی را آغاز کرد و در سال 1975 اولین بودن 2010 کنترل ترافیک هوایی’ اعتصاب.

برخی از اقدامات در حال حاضر اجرا شده است در سطح محلی. مادرید و اطراف آن منطقه دستور داده اند که بسته شدن بسیاری از میله, رستوران ها و مغازه ها.

در دیگر تحولات

  • آلمان گزارش کرده است 733 بیشتر موارد – ملی مجموع در حال حاضر در 3,795 با هشت مرگ و میر. برلین را ممنوع کرده است و در همه مکان ها و وقایع خصوصی با بیش از 50 شرکت کننده و مجبور به بسته شدن تمام میله های زندان, سینما, باشگاه, ورزشگاه, شرط بندی سالن ها و فاحشه خانه ها. ممنوعیت های مشابه انتظار می رود در غرب شهر کلن در روز یکشنبه
  • نیوزیلند PM Jacinda protocol wine studio گفت: تقریبا همه تازه واردان در این کشور باید خود جدا برای 14 روز
  • در چین موارد جدید در میان مردم پس از رسیدن در این کشور تعداد کسانی که توسط انتقال محلی برای اولین بار
  • کلمبیا بسته مرز خود را با ونزوئلا و منع هر بازدید کننده که اخیرا در اروپا یا آسیا

شما در فرانسه ؟ آیا شما شده است متاثر از coronavirus? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

  • WhatsApp: +44 7756 165803
  • صدای جیر جیر: @BBC_HaveYourSay
  • لطفا ما شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de