آنچه در آن است ؟

England افتتاحیه بازی از سال 2020 شش کشور و آن را در مقابل فرانسه در پاریس. این بازی است که محبت شناخته شده در راگبی محافل به عنوان “Le بحران’.

زمانی که در آن است ؟

فرانسه v انگلستان آغاز و در روز شنبه, مه 2.

چه زمان و پا زدن ؟

3 بعدازظهر به وقت تهران.

چه کانال تلویزیون است ؟

تیاو مطابقت خواهد هوا در بی بی سی. شما همچنین می توانید دنبال تمام عمل زندگی می کنند در اینجا با ما در زمانی که این صفحه تغییرمسیر به ما وبلاگ زندگی می کنند.

آنچه در حال حاضر جدول رده بندی?

چیست, آخرین اخبار تیم?

انگلستان

England فنر تعجب نامگذاری Northampton پاریس جورج Furbank در پشت.

Furbank شده است محوری به شروع پانزدهم به عنوان بخشی از یک خورند بازگشت پس از سه Anthony Watson انصراف از مشاجره در روز پنج شنبه به دلیل آسیب گوساله.

23 ساله است و بسیار با نفوذ در پرستاران فوق العاده شروع به گالاگر نخست وزیری با سرعت در حال اجرا خطوط و چشم نواز چشم ادی جونز.

Furbank ورود به نظر می رسد برای پایان دادن به آزمایش از بازی الیوت دالی در پشت موقعیت او برگزار کرده است از ماه ژوئن سال 2018 است.

دالی قرار گرفت در فینال جام جهانی با شکست آفریقای جنوبی و او شده است معطوف به جناح چپ با جانی ممکن است تکمیل و برگشت سه است که برای آن هیچ پوشش بر روی نیمکت.

Gloucester را Ollie Thorley شده است jettisoned به طور کامل با جاناتان یوسف و Ollie دوتو بازگشت به بالا threequarters.

ماکو Vunipola از دست رفته است از هفته 23 به طور کامل با وجود انگلستان بیان کرد در روز چهارشنبه که او مجبور شد به دست آن روز جلسه آموزشی با یک چشم و آسیب به عنوان یک اقدام احتیاطی تنها.

جو Marler شروع می شود در loosehead سرپا نگه داشتن در غیاب او به عنوان یکی از سه تغییر در پرسنل به سمت سرنگون 32-12 توسط Springboks در یوکوهاما پاییز گذشته.

چارلی Ewels می آید را به ردیف دوم و کورتنی Lawes حرکت به blindside فلنکر با تام کاری جایگزینی شکسته بازو قربانی بیلی Vunipola در هیچ 8.

حمام سرپا نگه خواهد استوارت است به دوم uncapped بازیکن را به اولین بازی خود را در Stade de France پس از برداشت بر روی نیمکت.

Replacements: L کوان-Dickie, E Genge, W استوارت, G Kruis L Ludlam, W هاینز O دوتو J یوسف

فرانسه

فرانسه را حفظ کرده اند رومن Ntamack و merle خود را به عنوان نیمی از پشت.

این گالری در میان نه بازماندگان از 20-19 شکست ولز در پاییز گذشته را چشمگیر جام جهانی در اوئیتا.

همچنین حفظ برای Stade de France مرحله نهایی مسابقات هستند مراکز Gael Fickou و Virimi Vakatawa Les Blues اصلی dangerman شده است که به صورت برجسته برای مسابقه 92.

Openside چارلز Ollivon کاپیتان اول تیم به نام های سر مربی جدید Galthie و وجود دو uncapped استارت کامل-بازگشت آنتونی Bouthier و سرپا نگه داشتن محمد Haouas.

Replacements: P Mauvaka, J, پوارو, D, Bamba, B, Palu, C Woki, B, Serin, M Jalibert V Rattez

آیا تلگراف نویسندگان گفت ؟

گاوین Mairs’ حکم در ادی جونز’ انگلستان تیم

انتخاب جورج Furbank برای انگلستان اولین در پاریس قابل توجه است به دو دلیل.

آن را به نظر می رسد به سیگنال پایان انگلستان آزمایش انتخاب الیوت دالی در پشت. در نور Anthony Watson آسیب گوساله آسان تر گزینه برای ادی جونز می شده اند به سوئیچ دالی از جناح چپ به جام جهانی خود را شروع در پشت.

هنوز جونز تصمیم گرفتند برای جسورانه تصمیم به دست اولین 23 ساله Saints بازیکن با وجود بمباران هوایی است که انتظار می رود راه خود را در Stade de France در روز یکشنبه.

دالی در تیم تردیدی نیست حداقل برای این قهرمانی اما به نظر می رسد که برخی از آن خواهد شد در بال از هم اکنون در. توانایی آفریقای جنوبی به افشای او در پشت زمینه در فینال جام جهانی در یوکوهاما به نظر می رسد که جونز معتقد است که او باید به دنبال جای دیگری برای راه حل خود را به صورت دائمی جانشین مایک براون. دالی بازی های برگزار شده 21 بار در بازگشت از تور آفریقای جنوبی در ماه ژوئن سال 2018 اما بعید است که به ویژگی وجود دارد دوباره.

منt نشان دهنده افزایش قابل توجه برای یک بازیکن که در آستانه قطع شدن از Northampton تیم ملی قبل از ورود کریس بوید به عنوان مدیر راگبی دو سال پیش. باید آن را برای یک بازی هیجان انگیز subplot در روز یکشنبه.

بن Coles در فرانسه نسل جدید

بعد از جام جهانی راه اندازی مجدد یک چیز با شکوه – پاره کردن حد وسط از دوره قبلی به دنبال پیروزی اعتماد به نفس از حامیان و سپس در حالت ایده آل در واقع برنده شدن یک بازی یا دو.

استوارت لنکستر و ادی جونز رفت و از طریق این فرآیند در 2010s با انگلستان نامگذاری نه و هشت uncapped بازیکنان به ترتیب در اولین جوخه های مسئول است. هر دو از کسانی که تعمیرات اساسی نگاه قابل ملاحظه ای آزمایشی در مقایسه با آنچه که فرانسه در حال حاضر انجام می دهند.

فراموش کردن یک, راه اندازی مجدد, Fabien Galthie های گرفته شده با دستگاه و تنظیم آن را در آتش نامگذاری عظیم 19 بازیکن جدید در تیم ملی فرانسه به عنوان سر مربی.

آن برگ Galthie و مجموعه دستیار مربیان – شان ادواردز, Laurent Labit ویلیام Servat – با استعداد اما بسیار خام گروه از بازیکنان است.

چگونه در سال گذشته شش کشور به پایان برساند ؟

شانس چه هستند?

  • فرانسه را به نفع خود 15/8
  • قرعه کشی 25/1
  • انگلستان را به نفع خود 5/9

Follow آخرین شانس در سراسر مسابقات.

چه پیش بینی ما?

ثانیهجریان این پس از اتمام حدس و گمان است. انگلستان شروع خواهد شد به عنوان مورد علاقه های شما اما این است که یک آلمانی-فرانسه تحت یک نگاه رژیم است. همیشه گفته شده است که اگر کسی می تواند به نحوی مهار استعداد خام در فرانسه بازی و کانال آن ساختار آن و اصلاح آن را پس از آن آنها می توانند و باید جهان فروشان. ترکیبی از Galthie و ادواردز به نظر می رسد مانند آن را ممکن است انجام درست آن است که نگرانی برای انگلستان است. این خواهد شد.
پیش بینی نمره: فرانسه 27 انگلستان 33.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de