France vs England, سازمان ملل شش سال 2020: نمره زندگی می کنند و آخرین آپدیت از پاریس

  • فرانسه و انگلستان در Stade de France (3 بعدازظهر kick-off)
  • ادی جونز انتخاب جورج Furbank به ساخت اولین خود را در پشت
  • فرانسه تحت مدیریت جدید و تصمیم گرفتند برای حفظ جوانی انتخاب
  • در سال 2018 و 2019 به ترتیب ایرلند و ولز برنده در پاریس در یک دور قبل از رفتن به امن گراند اسلم

به روز رسانی خودکار

و در اینجا این تیم در کامل

France: 15-آنتونی Bouthier, 14-عروسکی توماس 13-Virimi Vakatawa, 12-Gael Fickou, 1-Vincent Rattez , 10-رومن Ntamack, 9-merle, 1-سیریل Baille, 2-Julien Marchand, 3-محمد Haouas, 4-Bernard Le Roux, 5-پل Willemse, 6-François کروس, 7-چارلز Ollivon, 8-گرگوری Alldritt تعویض: 16-Peato Mauvaka, 17 -, Jefferson, پوارو, 18-Demba Bamba, 19-بوریس پالو, 20-کامرون Woki, 21-Baptiste Serin, 22-Matthieu Jalibert, 23-آرتور وینسنت

انگلستان: 15-جورج Furbank, 14 -, Jonny May 13-مانو Tuilagi, 12-اوون فارل 11-الیوت دالی سیتی, 10-جورج فورد 9-بن Youngs, 1-جو Marler, 2-جیمی جورج 3-Kyle Sinckler, 4-Maro Itoje, 5-چارلی Ewels, 6-کورتنی Lawes, 7-سام Underhill, 8-تام کاری تعویض: 16-لوک کوان-Dickie, 17-الیس Genge, 18-خواهد استوارت 19-جورج Kruis, 20-لوئیس Ludlam, 21-Willi هاینز, 22-Ollie دوتو, 23-جاناتان یوسف

و در وسط خواهد بود Nigel اونز. سرگرمی های اضافی برای همه!

پیش بازی

‘Le بحران’ در Stade de France است که همیشه یک مناسبت خاص است. حتی بیشتر از آن در اولین آخر هفته از شش کشور هنگامی که انگلستان خود را در اولین فرصت به گرو در اوردن خود را از بین بردن در فینال جام جهانی توسط Springboks.

منt است به همان اندازه یک مناسبت مهم برای فرانسه است. آنها تحت مدیریت جدید و برداشت فوق العاده جوان تیم ملی به عنوان آنها در ساخت نسبت به جام جهانی در آنها برگزار خواهد شد در سال 2023. حس خوش بینی به ندرت بوده است به طوری گسترده در راگبی فرانسه.

ادی جونز’ انتخاب مطرح چند ابرو. ماکو Vunipola مانده است شاید استراحت و چارلی Ewels شده است با توجه به اشاره به شروع به در قفل جلوتر از جورج Kruis. عدم واقعی شماره هشت انتخاب شده توسط جونز در سطح وسیع تری در تیم ملی می بیند تام شیفت کاری وجود دارد با کورتنی Lawes بسته بندی را در شش.

چارلی Ewels خود را در شش کشور اولین بازی در مقابل فرانسه

اعتبار:
گتی ایماژ

منn پشت, خط, جالب ترین انتخاب است که از پاریس جورج Furbank. این Northampton سنت شروع خواهد شد در آینده پس از تولید جرقه زننده داخلی فرم. Furbank انتخاب شد تا حدودی مجبور با Anthony Watson, جک نوول و جو Cokanasiga همه در دسترس نیست. با این حال او که پیش از گلاستر بروشور Ollie Thorley.

بر روی کاغذ به نظر می رسد به عنوان اگر انگلستان را به لبه در بسته در حالی که فرانسوی ها پشت نگاه ویرانگر تر انتخاب کنید.

فرانسه شد و ضربه دیروز وقتی که دامین Penaud رد شد و با یک آسیب گوساله. به کلرمون جناح تبدیل شده است واقعا در کلاس جهانی اپراتور. با این وجود فرانسه پشت تراوش کلاس. عروسکی توماس به یاد می آورد و پیوست در بال توسط ویکنت Rattez که شانس خود را با توجه به Penaud آسیب. فرانسه نیز در پاریس کامل در فرم از آنتونی Bouthier.

Virimi Vakatawa شده است unplayable در بار در جام قهرمانان اروپا خواهد بود و سر به سر با مانو Tuilagi در واقعا دهان خارج از مرکز برخورد. نگه داشتن چشم در scrum-نیم merle که بهترین این دسته از ترک خوردگی کلاس فرانسه scrum-نیمه.

Virimi Vakatawa را شامل نمی شد در فرانسه اصلی تیم ملی به جام جهانی

اعتبار:
گتی ایماژ

تیوی, فرانسوی, بسته تست نشده اما همچنین شامل چند هیجان انگیز انتخاب. فاحشه Julien Marchand فرصت برای شروع با کامیل چت مجروح شدند. این تولوز مرد بسیار مدرن جلو پارو زن که دارای توانایی های باور نکردنی در اطراف پارک. فرانسه پشت ردیف همچنین دارای یک تعادل دوست داشتنی به آن از جمله جدید کاپیتان چارلز Ollivon و افزایش ستاره گرگوری Alldritt.

بازی تعطیلات آخر هفته بدون شک در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de