• -لگد در 3 بعدازظهر
  • فرانسه با هدف پیوستن به جمهوری ایرلند در نه امتیاز در بالای جدول
  • ایتالیا را شکست داد فرانسه از سال 2013 در رم
  • جدید فرانسه فقرات – هسته بازیکنان Fabien Galthie می توانید در اطراف پس از روشن شروع و در برابر انگلستان

به روز رسانی خودکار

پیش بینی

بoth تیم برای سرود. من روی چیزی حساب کردن فرانسه 20با آب و هوا یک عامل در نگه داشتن نمره پایین. ایتالیا بازی به رنگ آبی و فرانسه در سفید. اندرو بند (IRFU) توسط خود داور است.

ایتالیا بهترین تهدید به حمله?

منt ممکن است این مرد Jayden هیوارد. او بسیار خوب در سال گذشته برای ایتالیا.


اعتبار:
AFP

Eddie Butler صحبت کردن به امیل Ntamack

یکجلسه پسرش فرانسه پرواز-نصف رومن. که دیوانه است چرا که آن را احساس نمی کند که از مدتها پیش که Ntamack بود که فوق العاده برای فرانسه است.

این کیت هر چند سوگند ملایمی? Magnifique. (من اجازه پنج فرانسه کلمات هر وبلاگ. تماس با من اگر من بیش از حد که.)


اعتبار:
bbc

فرانکو اسمیت چرا امیدوار برای ایتالیا

We در حال رفتن به بسیاری از چالش ها در آغاز. ما صرف تعطیلات آخر هفته در پاریس, آن مهم است برای این تیم به همراه کمی.

ما مجموعه ای از اهداف ما که در آن ما می خواهم برای رفتن با این تیم است. آن است که رفتن به یک شبه اتفاق می افتد اما ما در حال رفتن به سعی و توان رقابتی به عنوان ما می توانیم.

ما تا به حال فرصت. که ویلز طرف استثنایی بود. ما ایجاد شده خیلی بیشتر از ما فکر می کردیم پس از آن برای این بچه ها به درک راه جدید برای بازی و DNA ما رفتن به جلو.


اعتبار:
BBC

خبرنگار ما کیت روآن در موقعیت در پاریس

آینده فرانسه

یک نگاه دقیق تر در جوان هسته ای که Galthie شان ادواردز و بقیه کارکنان مربیگری در حال توسعه است. شخصا آن همه حول محور این مرد merle.

فرانسه scrum half merle

اعتبار:
AFP

چگونه در هفته گذشته رفت و برای هر دو طرف

ورود

دیدار با آرتور

ثانیهقبل را Fabien Galthie از فرانسه سر مربی در چه وینسنت می آورد به جدول.

(وینسنت) یک بازیکن که کامل و حرفه ای دوره. ما انتظار داریم او باید خود را با نقاط قوت و بلوغ خود را, اما همچنین جوانان است. او چند منظوره مرکز اول و دوم قادر به یک تنظیم کننده یا یک شتاب دهنده.

فرانسه مرکز آرتور وینسنت

اعتبار:
AFP

هر کس بعد از ظهر

Cancellations در همه جا در انگلستان با تشکر از طوفان Ciara – امیدوارم که کسانی که از شما شاید گیر در دوبلین و یا ادینبورگ در تلاش برای رسیدن به خانه پس از روز شنبه مسابقات انجام این کار با خیال راحت و به سرعت.

یک محل که در برابر طوفان تا کنون هر چند پاریس است که در آن فرانسه شناور پس از آخر هفته گذشته را قانع کننده پیروزی بر انگلستان هستند پشت در عمل در Stade de France در مقابل مبارزه ایتالیا.

فرانسه ساخته شده اند تنها یک تغییر را شروع جانبی با Virimi Vakatawa حکومت به دلیل آسیب ماهیچه سه سر. که عظیم shame با توجه به فرم Vakatawa نشان داد برای مسابقه در بالای 14 و جام قهرمانان اروپا بیش از چند ماه گذشته. امیدوارم او را برمی گرداند به زودی.

به عنوان یک نتیجه, آرتور وینسنت می شود با سر اشاره در 13. سابق فرانسه زیر 20 کاپیتان برجسته است به طور منظم برای مونپلیه در این فصل و می تواند یک گزینه بلند مدت است.

وجود دارد هر گونه امید برای ایتالیا ؟ گذشته از نوعی بازی فوتبال راگبی در تکه در برابر ولز بودند colossally ضعیف است. اجرا از ضرر و زیان در شش کشور در حال حاضر 23. چقدر دیگر می تواند این واقعا ادامه دهید ؟ فرانکو اسمیت “موقت” عنوان سختی می فرستد یک پیام مثبت.

شکست 42-0 توسط ولز این ممکن است یکی دیگر از بسیار طولانی بعد از ظهر برای Azzurri.

در اینجا عالی AFP روزنامه نگار Illtud Dafydd با گزارش آب و هوا از ورزشگاه. به نظر می رسد لمس باد می وزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de