پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

انتخابات معمولا خطرناک برای رهبران نه برای رای دهندگان. اما فرانسه از انتخابات محلی در این آخر هفته را مطرح ترس از یک بحران بهداشتی نه فقط سیاسی است.

شده است وجود دارد تب گمانه زنی ها در اینجا در مورد اینکه آیا برگزاری این نظرسنجی در طول یک بیماری همه گیر معقول خواهد بود.

دولت را ممنوع کرده است گردهمایی بیش از 100 نفر تعطیل, مدارس و دانشگاه ها و معلق بزرگ, رویدادهای ورزشی.

اما با وجود برچسب coronavirus فرانسه “بزرگترین بحران بهداشتی در یک قرن” رئیس امانوئل پاکسازی تایید این هفته که روز یکشنبه رای گیری خواهد شد.

در شهر کوچکی از Lamorlaye یک ساعت رانندگی در شمال پاریس, شهردار, Nicolas اولياء خوش بین است.

“اطلاعات شماره یک, کلید,” او می گوید: باز کردن درب به مرکز رای دهی در پایین ساختمان مدرن در پشت سالن شهر.

داخل آن به نظر می رسد به عنوان اگر Lamorlaye در حال آماده سازی برای کشاورزی نشان می دهد. وجود نرده های فلزی ایجاد خطوط بسته داخل اتاق و مقدار فراوان از سیاه و زرد راه راه نوار در طبقه.

“این جایی است که ما باید از ژل دست و دستکش,” او توضیح می دهد. “و در اینجا این نشانگر نشان می دهد که در آن رای دهندگان به انتظار در صف برای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیش از حد نزدیک به فرد مقابل است.”

بیشتر در پاکسازی است فرانسه

دولت فرانسه صادر شده است دستورالعمل ها به مراکز رای دهی در سراسر کشور خواسته است که مردم نگه داشته و حداقل یک متر از یکدیگر در همه زمان ها. وزیر کشور حتی خواسته رای دهندگان را به خود قلم برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که راه.

Lamorlaye در Oise منطقه یکی از بدترین ضربه توسط این ویروس تا کنون. همه گردهمایی های اجتماعی در اینجا ممنوع شده است و مدارس تعطیل هستند و مردم شده اند گفت: به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

آیا مردم واقعا می خواهید برای آمدن و رای دادن ؟

“همین دلیل است که ما همه اطمینان بخش می گوید:” شهردار اولياء “با ارسال جزوات توضیح روش. واقعا وجود دارد نه هر گونه خطر است.”

یکی از فرانسه بزرگترین رای گیری سازمان های پیشنهاد شده در این ماه است که تقریبا 30 درصد از رای دهندگان در جلوگیری از انتخابات برای ترس از ابتلا به ویروس.

دولت بنا به گزارش ها نزدیک به آن را خاموش. اما رئیس جمهور پاکسازی به نظر می رسد متقاعد شده است که نظرسنجی برگزار می شود با خیال راحت – حداقل زمانی که می آید به سلامت عمومی است.

چگونه امن خود را در این کشور رأی یکی دیگر از سوال است.

این انتخابات آخرین دوئل سیاسی بین رئیس جمهور لیبرال و راست ناسیونالیست رقیب Marine Le Pen.

خانم لوپن حزب ملی تجمع امیدوار است برای نگهداری به هشت سالن های شهر در حال حاضر نگه می دارد و همچنین دارای چشم خود را بر روی برنده اول آن شهر بزرگ Perpignan.

مسابقه نزدیک به پاریس

آقای پاکسازی حزب La République En Marche (LREM) بود که تازه ایجاد چهار سال پیش و رقابت های محلی صندلی در اینجا برای اولین بار.

آن را قفل شده است و در یک مسابقه تیتر برای پاریس در برابر سوسیالیست وقت, Anne Hidalgo و پارلمان نامزد Rachida Dati.

اصلی نامزد برای ریاست حزب بنیامین Griveaux شد و مجبور به ترک ماه گذشته پس از یک رسوایی جنسی. او جایگزین شد فرانسه سابق بهداشت وزیر اگنس Buzyn.

از سرخ کردن پان از coronavirus به آتش سیاست های محلی برخی ممکن است می گویند.

Anne Hidalgo در حال حاضر پیش رو در انتخابات چند نکته وجود استراتژی تفرقه برای کشورهای عضو اکو انقلاب در پاریس است که در حال حاضر دیده می شود جاده های حفر کردن به ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری و بخشی از رودخانه در پاریس بسته به وسایل نقلیه است.

پاریس شده است جناح چپ برای تقریبا 20 سال اما محافظه کار Rachida Dati است که تصور می شود یک چالش واقعی در این زمان با او وعده تمیز و امن تر شهر با مسکن بیشتر و بهتر حمل و نقل.

بسیاری بر این باورند LREM می تواند به عنوان برای از دست دادن در پاریس پیش بینی شده توسط یک کاغذ به عنوان “متوسط در بهترین حالت تحقیر آمیز و در بدترین حالت”.

فرانسه در دو دور رای گیری سیستم به معنی LREM باید یک شانس دوم در اجرا کردن نظر سنجی یک هفته بعد.

این سوال جالب خواهد بود که حزب راستا با بین دو دور. اتحاد با Rachida Dati می تواند بازی را به رئیس جمهور را به عنوان یک مرکز-راست لیبرال که رها جناح چپ بخشی از پایگاه خود را.

دور از پاریس این انتخابات یک فرصت برای حزب رئيس جمهور شروع به قرار دادن ریشه های سراسر کشور. ترس است که آن را می تواند یک شانس برای coronavirus را به انجام همان.

شانس دوم هستند بخشی از سیاست است. نه آنقدر جهانی بیماری های همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de