فردریک داگلاس مجسمه پاره پاره از پایه

روچستر n. y. — مجسمه طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس پاره پاره شد از پایگاه خود را در روچستر در سالگرد یکی از معروف ترین سخنرانی های ارائه شده در این شهرستان در سال 1852.

پلیس گفت: این مجسمه گرفته شده در روز یکشنبه از مپلوود پارک, سایت همراه راه آهن زیرزمینی که در آن داگلاس و Harriet Tubman کمک شاتل بردگان برای آزادی است.

مجسمه پیدا شد در آستانه Genesee رودخانه تنگه در حدود 50 پا از پایه آن, پلیس گفت:. وجود دارد آسیب به پایه و یک انگشت.

در روچستر در جولای 5, 1852 داگلاس به سخنرانی “آنچه به چهارم ژوئیه” که در آن او به نام جشن آزادی یک شام در یک کشور که آب و ستم خود شهروندان است.

frederick-douglass-statue-vandalized-rochester-ny-070520.jpg
پایه که در آن مجسمه ای از فردریک داگلاس یک بار ایستاده بود در پارک در Ropchester نیویورک کسی که پس از حذف مجسمه در 5 جولای سال 2020 است. WROC-تلویزیون

به یک برده داگلاس گفت: “روز استقلال “یک روز نشان می دهد که او بیش از همه روزهای دیگر در سال ناخالص بی عدالتی و ظلم به او است که ثابت قربانی است.”

کاروین Eison یک رهبر پروژه ای است که به ارمغان آورد و داگلاس مجسمه به پارک گفت روچستر دموکرات & کرونیکل یکی دیگر از مجسمه را در آن محل به دلیل آسیب به یکی که پایین کشیده شده است بیش از حد مهم است.

Eison و دیگران درگیر در بنای خلقت بر این باورند که زمان تمرکز ملی در مسابقه می تواند نقش مهمی را در خرابکاری.

“این است که برخی از نوع اقدامی تلافی جویانه به دلیل ملی تب بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر ؟ بسیار ناامید کننده آن را فراتر از ناامید کننده” Eison مشاهده CBS روچستر وابسته WROC-تلویزیون.

“من احساس می کنم (ما) باید با قرار دادن یک بنای تاریخی به اینجا بلافاصله پس هر کس این را می داند که ما در حال رفتن به منصرف از آنچه هدف ما است و هدف ما این است که به طور مستمر جشن فردریک داگلاس” گفت: Eison.

frederick-douglass-b-1280.jpg
فردریک داگلاس فرار برده داری و در سال 1852 تحویل آتشین محکومیت آزادی برای برخی از اما نه همه. ایسنا

این مجسمه یکی از 13 قرار داده شده در سراسر شهرستان در سال 2018 و این دومین بنای تاریخی به تخریب WROC یادداشت ها.

Reverand ژولیوس جکسون جونیور وجود دارد برای اولین حادثه که درگیر مست و دانشجویان و او امیدوار است که آخرین عمل نیز یکی از ناخواسته فساد است.

“ما شده است این جاده قبل از من در واقع صحبت کرد به خرابکاری از یکی از اولین” او گفت WROC. “من می خواهم به این باور آن است که آن را فقط به برخی از کودکان و نوجوانان. اما آن را نمی خواهد من تعجب اگر آن را برخی از تلافی جویانه چیزی در جریان است.”

Eison گفت: “آنها می توانند بیش از سرنگونی این بنای تاریخی آنها می تواند به سرنگونی بیش از همه از آنها این بنای تاریخی هنوز هم ایستاده چون ایده های پشت آن بزرگتر از بنای تاریخی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im