دادستان در فرانسه باز کرده اند یک بررسی پس از یک قهرمان اسکیت باز شکل او را متهم مربی سابق از نظر جنسی آزار او به عنوان یک نوجوان.

در زندگینامه منتشر شده در هفته گذشته سارا Aaronson مدعی است که ژیل Beyer اول raped او هنگامی که او در سن 15.

آقای Beyer است اعتراف به “صمیمی” و “نامناسب” روابط با او و گفت که او “صمیمانه متاسفم”.

به عنوان بخشی از تحقیقات خود دادستان گفت: آنها سعی خواهد کرد برای ایجاد اگر هر کس دیگری مورد آزار قرار گرفته بود.

سه نفر دیگر از اسکیت بازان متهم کرده اند Mr Beyer و دو بیشتر مربیان – که همه از این مقام فرانسوی, Ice-Skating Federation (FFSG) – از سوء استفاده و تجاوز به آنها را زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند.

ژان-رولاند Racle رد این اتهامات و میشل Lotz اظهار نظر نیست.

Ms Aaronson و اسکیت شریک استفان Bernadis هستند 10-زمان, فرانسوی, قهرمانان ملی و موفق به کسب هفت مدال اروپایی. در سال 2000 قهرمانی جهان, دو شد که این جفت را به نفع خود یک جهان مدال در نزدیک به 70 سال است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما در کتاب او مانند یک سکوت طولانی, Ms Aaronson گفته است که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط Mr Beyer بین سال های 1990 تا 1992.

“او شروع به انجام کارهای وحشتناک و منجر به سوء استفاده جنسی” او گفت willid مجله. “این نخستین بار بود که یک مرد من را لمس کرد.”

سابق اسکیت باز که در حال حاضر 44 رد Mr Beyer عذرخواهی کرد و گفت که او می خواست پاسخگویی برای “همه کسانی که تحت پوشش [جنایت] هر دو در باشگاه و فدراسیون”.

  • است سوء استفاده جنسی یک مشکل در روانگردان خلوت?
  • هند دادگاه مجرم 19 ساله در پناهگاه خانه مورد سوء استفاده

آقای Beyer پس از مربیگری Ms Aaronson رفت و مستقیم ملی فرانسه تیم اسکیت. در اوایل 2000s او این موضوع از دو تحقیق و بررسی به سوء.

دوم تحقیقات انجام شده توسط فرانسه, ورزش, وزارت, بر تکرار “جدی عمل” در برابر اسکیت باز جوان. قرارداد خود را به عنوان یک ویژگی های مشاور متوقف شد و در سال 2001.

اما با وجود اخراج او آقای Beyer همچنان به کار با hockey club, Les Francais Volants و تا 2018 در خدمت چندین نظر با FFSG.

در دوشنبه, فرانسوی, وزیر ورزش رکسانا Maracineanu خواستار استعفای Didier Gailhaguet شده است که رئیس جمهور از FFSG تقریبا به طور مداوم از سال 1998 است.

Mrs Maracineanu گفت که به طور کلی “اختلال” وجود داشته در فدراسیون و آقای Gailhaguet تا به حال یک “اخلاقی و مسئولیت شخصی” است.

در حالی که قادر به اخراج او Mrs Maracineanu گفت: این فدراسیون را تحریم اگر او باقی مانده است.

آقای Gailhaguet گفت: “فکر می کنم در مورد” استعفا کرد و انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im