REVERB جدید مجموعه مستند از O’DONNELL اصل. سازمان دیده بان آخرین قسمت “جنگ با علم” در این ویدئو پلیر فوق.


ملیسا لاو, مدرسه راهنمایی معلم علوم در ناحیهای در شمال غربی اوکلاهما با بیش از 19 سال تجربه در کنار درگاه ورودی از کلاس درس او را به عنوان چند از اولین دوره کلاس ششم دانش آموزان در زمینه و در زمان کرسی های خود را.

“هی بچه ها شما باید مقالات خود را از دیروز و یک مداد” گفت: Lau راه اندازی به روز درس است. “چگونه می تواند من شناسایی اطلاعات گمراه کننده? من می دانم که شما بچه ها می دانید تئوری های توطئه است. شما بچه ها را تماشا کافی یوتیوب به دانستن آنچه که مسائل است.” لاو گفت O’DONNELL اصل است که ظهور شبه علم در این ویدئو به اشتراک گذاری پلت فرم ساخته شده است که او کار تدریس علوم سخت تر و مهم تر است.

پس از راه اندازی آن در سال 2005 یوتیوب انباشته از مخاطبان بیش از 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه. بخشی از راز موفقیت آن است که شخصی الگوریتم است که نشان می دهد ویدئوها بر اساس عادات مشاهده یک فرایند است که می تواند ایجاد یک حلقه بازخورد اطلاعات غلط. فقط با یک کلیک یا دو دانش آموزان را می توان به افشا و خنثی و ضد علمی انتقادات تند در مورد تغییر آب و هوا تکامل و حتی اینکه زمین مسطح است.

cbsn-anti-science-melissa-lau.jpg
کلاس ششم, معلم علوم, ملیسا لاو کمک به دانش آموزان خود را در اوکلاهما یاد بگیرند که چگونه به تشخیص اطلاعات غلط. ایسنا

بر اساس نظرسنجی های اخیر, کودکان به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به در تکیه یوتیوب برای اطلاعات. یک 2019 گزارش از حس مشترک رسانه ای یافت می شود که 56 درصد از کودکان سنین 8 تا 12 و 69 درصد از نوجوانان سنین 13 تا 18 تماشای فیلم های آنلاین در هر روز است. با توجه به تحقیقات پیو نظرسنجی از یوتیوب کاربران نیمی از آنها با استفاده از پلت فرم برای اهداف آموزش و پرورش. اما بسیاری از فیلم های آنها ممکن است روبرو می شوند در علم موضوعات هستند بر اساس ایجاد داده های علمی در همه جای ترویج شبه علم ادعاهای دروغین و تئوری های توطئه است.

“اگر شما در حال حاضر مستعد علاقه مند به تئوری های توطئه و شما در حال تماشای ویدئوها در توطئه های تخت زمین’ ویدئوها در حال رفتن به نشان می دهد به شما. هنگامی که شما جستجو برای اشکال زمین این “زمین مسطح” داده است که رفتن به به شما ارائه شده است گفت:” Asheley dani w استادیار در دانشگاه فناوری تگزاس که متخصص در علوم ارتباطات است.

“شما تا پایان در یک اتاق اکو که در آن شما در حال قرار گرفتن در معرض بیشتر به این شواهد از اطلاعات که درست ‘زمین مسطح’ نمایش شما در حال صحبت کردن در مورد.”

یوتیوب که متعلق به گوگل است جامعه دستورالعمل که بان کی مون “مضر” محتوا اما هیچ سیاست خاص در برابر گسترش نادرست یا گمراه کننده ایده های در مورد علم است. اما یوتیوب می گوید: از آن ساخته شده است گام به تازگی در مبارزه با اطلاعات غلط بر روی پلت فرم. در دسامبر 2019 پست وبلاگ این شرکت گفت:

“در طول چند سال گذشته ما در حال کار برای بالا بردن صداهای معتبر در یوتیوب و کاهش گسترش مرزی محتوا و مضر اطلاعات غلط. و ما در حال حاضر شاهد پیشرفت های بزرگ. معتبر اخبار پر رونق است در سایت ما. و از ژانویه 2019 ما راه اندازی بیش از 30 تغییرات مختلف برای کاهش, توصیه های مرزی محتوا و مضر اطلاعات غلط.”

گفته می شود که شامل کاهش این سایت توصیه های “ویدئوها است که می تواند گمراه کردن مردم در راه های مضر” — برای مثال کسانی که “ترویج ساختگی درمان معجزه [یا] این ادعا که زمین مسطح است.”

یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی تایید می کند که یوتیوب به طور قابل توجهی کاهش در معرفی “توطئه گر” ویدئوها. این مطالعه همچنین نشان داد که هنگامی که یک توطئه تصویری کلیک بالا وجود دارد (هر چند کاهش) احتمال است که یوتیوب را توصیه مشابه دیگر تصویری. بنابراین حتی اگر آن را تبدیل به سخت تر به سقوط به یک حلقه بازخورد ضد علمی یوتیوب, مشکل هنوز وجود دارد.

cbsn-anti-science-flat-earth4.jpg
شرکت کنندگان مطالعات یک نقشه در یک “زمین مسطح” کنفرانس. ایسنا

“این یک مسئله بزرگ است که می رود راه فراتر از علم, آموزش و پرورش” گفت: ان رید مدیر اجرایی غیر انتفاعی علم گروه حمایت مرکز ملی آموزش علوم. “اما علم آموزش و پرورش است که شاید یکی از بهترین ابزار ما برای کمک به دانش آموزان مقاومت در برابر این نوع از اطلاعات غلط.”

برای مبارزه با اطلاعات غلط آنلاین و کمک به معلمان که اصلا دسترسی آسان به توسعه حرفه ای برای آموزش تغییر آب و هوا و تکامل مرکز ملی آموزش علوم از راه اندازی یک برنامه طراحی شده برای ترویج علم موثر مهارت های ارتباطی.

ملیسا لاو اخیرا آموزش دیده در این برنامه و با استفاده از آنچه او آموخته است که هنگامی که آموزش کلاس ششم علوم دانش آموزان است. او معتقد است یادگیری چگونه به تشخیص واقعیت از داستان کاملا ضروری در جهان امروز است.

“[دانشجویان] آیا فقط آن را برای تغییر آب و هوا و آب و هوا علوم پذیرش و انکار آنها این مهارت قادر به پیدا کردن زمانی که کسی گمراه کننده است و آنها را با یک سیاسی تبلیغ و یا اگر کسی گمراه کننده است و آنها را با هر نوع شبه علم و ضد vaxx یا “زمین مسطح” یا چیزی شبیه به آن است که در اطراف در حال حاضر” Lau گفت. “این یک مهارت بقا در این روز و سن.”

چگونه علم اطلاعات غلط است ساخت راه خود را به ایالات متحده در کلاس های درس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im