با پرسش و پاسخ جلسه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه به رخ می دهد در طول دو روز آینده برخی از سناتورها در حال حاضر پیش نمایش چه سوالات خود خواهد بود برای خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم.

دموکرات ها و جمهوری خواهان ارسال خواهد شد—تعجب—نقطه مخالف سوال قاضی جان رابرتز با اکثر سناتورها به احتمال زیاد در حال حاضر تصمیم گرفت آنچه را در رای نهایی در از بین بردن رئیس جمهور از دفتر خواهد بود.

“من فکر می کنم Q&A در حال رفتن به ضروری ترین به مردم است که واقعا بر روی لبه است که می تواند ذهن خود را تا” سناتور. مایک براون (R-Ind.) گفت: یک مدافع از رئیس جمهور. “من آن را نسبتا واضح است.”

جلسۀ پرسش و پاسخ بازی خواهد کرد و در مجموع 16 ساعت شروع در 1 p. m. روز شنبه و انعقاد پنج شنبه شب. هشت ساعت در حال اختصاص داده شده در هر روز به صورت متناوب سوال از دموکرات ها و جمهوری خواهان. هر کدام از طرف سوال این است که برای در نظر گرفته خواهد شد که پنج دقیقه پاسخ دهند.

از جمهوری خواهان آن را در مورد Bidens و جرم که نیست impeachable

senators question Trump impeachment trial
سناتور. جاش هاولی (R-MO) برگ در یک بسته-درب جمهوری خواه مجلس سنا جلسه نشست پس از سنا موکول روز در طول مجلس سنا استیضاح آزمایشی در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در 28 ژانویه در واشنگتن ،
عکس توسط ژاک گیبسون/گتی

خواهان تمرکز بر روی Bidens های ناشناس whistleblower که jumpstarted خانه استیضاح تحقیق و چرا تهمت اقدامات—خودداری از کمک به اوکراین در حالی که فشار خارجی کشور به بررسی داخلی رقیب سیاسی نیست یک impeachable جرم.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) پرده برداری از یک لیست از نه سوالات اکثریت که برای مدیران. آنها تمرکز بر خلاف کاران و تماس خود را با سرب استیضاح مدیر Rep. Adam Schiff را (D-کالیفرنیا.) دفتر.

آنها همچنین مرکز مشارکت که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش, شکارچی در اوکراین است. این شامل Burisma شرکت گاز که در آن شکارچی به دست آمده مدیره موقعیت در حالی که پدر او در دفتر جو بایدن در تلاش برای فشار سابق دادستان کل یک حرکت که در آن زمان با حمایت جامعه بین المللی است.

براون سوال اصلی او گفت این است که اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن نکردن کمک نظامی در حالی که هل دادن برای تحقیقات سیاسی “است که impeachable?”

“حتی اگر که بودند آن [تهمت وکیل آلن] Dershowitz می گوید نمی شود آن را impeachable آن هنوز بقیه مورد ندارد هر چیزی را به آن را به دلیل آن ساخته شده است در شل و ول ضمنی پلت فرم” براون گفت.

سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) چرا “خانه اجازه دهید تا به راحتی” در تامین امنیت ملی سابق مشاور امنیت جان بولتون شهادت که کاخ سفید مسدود شده است. دموکرات forwent مصرف بولتون به دادگاه به دلیل به آنها گفت: این امر هنوز مداوم و بیش از حد طولانی است.

کرامر نیز گفت که او “یک کمی کنجکاو” در مورد رودی جولیانی تهمت شخصی وکیل درگیر در سایه طرح به حفاری تا خاک بر روی Bidens و کمک به بیرون راندن سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch.

“من می دانم که وجود دارد بحث زیادی در مورد او, اما آنها واقعا هرگز دنبال رودی جولیانی” او گفت:. “شاید آن را به دلیل… آنها می خواستند به افتخار وکیل مشتری امتیاز. من می خواهم کمی وضوح بیشتر بر روی آن است.”

برای دموکرات ها آن را در مورد شهود و تهمت تلاش برای براندازی انتخابات

questions senators ask trump impeachment trial
منعکس شده در تلویزیون, دوربین, لنز, رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره پیش از این مجلس با استیضاح محاکمه در 28 ژانویه در واشنگتن ،
عکس از درو Angerer/گتی

دموکراتها سوال اجازه خواهد داد که خانه استیضاح مدیران خود را در اولین فرصت به معروف دفاع تیم استدلال آن را ساخته شده است در روزهای اخیر و لمس افراد از شاهدان تهمت بدنام جولای 25 تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود و چه دموکرات ها طبقه بندی به عنوان تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا.

“دخالت در انتخابات یکی از جدی ترین چیزهایی است که یک رئیس جمهور می تواند به اتهام” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.). “آن را به کل اساس هسته ای, ریشه آمریکا است. و هنگامی که شما سعی می کنید به تداخل با آن و دریافت یک قدرت خارجی به تداخل با که شما در معرض خطر despoiling ما دموکراسی است.”

شومر اضافه شده است که دموکرات ها به دنبال تدوین و سازماندهی پرسش های خود را برای جلوگیری از تکراری و به اولویت بندی بهتر نظم است که در آن از آنها خواسته.

“من مطمئن هستم که تعداد زیادی از سوالات را به خانه مدیران زمان برای مقابله با تمام سراخ ها در رئیس جمهور و وکلای استدلال که آنها نمی باید در این دوره از محاکمه” او گفت:.

سناتور. کریس Coons (D-Del.) chided دفاع ادعا می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده فوق العاده شفافیت در انتشار متن خود را در مکالمه تلفنی با اوکراین ولدیمیر Zelensky. او با اشاره به پانوشت مشخص این سند یک “تفاهم نامه”—و یا یک متن که در نقاط مختلف شامل بیضی نشان می دهد برخی از بخش خارج شدند.

“من باید ساده و واضح سوال—من فکر می کنم که من با فرض اینکه همه از شما درخواست بیش از حد” راگون گفت. “است که در واقع یک متن کامل از تماس؟”

آنچه پس از Q&A است ؟

پس از این دوره از محاکمه کامل است جمعه به مناسبت آغاز گرم حزبی بحث بر سر اینکه آیا به حکم چه اگر هر—شهود و اسناد و مدارک. دموکرات ها می خواهند چهار سابق یا فعلی مقامات دولت به شهادت به خصوص بولتون و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney.

جمهوری خواهان از سوی دیگر تا حد زیادی مخالف هر گونه شهود.

در پی نیویورک تایمز گزارش که یک نسخه خطی از بولتون آینده کتاب در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن با بیان این رئیس جمهور بسته نگه خارجی کمک های نظامی به اوکراین در ازای تحقیقات به Bidens, سنسور. میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین شده اند و تنها خواهان به سیگنال آنها را طرف با دموکرات ها برای شهود. این بدان معناست که دموکرات ها هنوز هم نیاز به دو GOP جداشدگان, تبدیل همه چشم به سنسور. لامار الکساندر (R دنیاست.) و لیزا Murkowski (R-آلاسکا) که تا کنون برگزار کارت های خود را نزدیک به قفسه سینه.

باید هر گونه تلاش برای شهود اثبات موفق هالی گفته او موضوع که حرکات را وادار شهادت شیف هوش جامعه بازرس کل مایکل اتکینسون موسس و Bidens.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im