از منطقه قرمز: ‘آن را خسته کننده نمی دانستند که این در حال رفتن برای پایان دادن به’

ما مراقبت های ویژه مناطق به طور موثر و کامل در حال حاضر.

وجود اندکی افزایش و کاهش تعداد تخت فضاهای در حال تبدیل شدن به در دسترس یا به دلیل مرگ و یا اینکه مردم در حال کاهش داد و به HDU [وابستگی به بالا واحد] اما ما با استفاده از عامل تئاتر به عنوان بخش ويژه مناطق به صورت پراکنده برای نگهداری بیماران اگر ما در حال کامل و در حال انتظار برای یک تخت خواب برای تبدیل شدن به در دسترس – این اجازه می دهد تا ما را به حقه بازی بيماران است.

ارائه مداوم مراقبت های ویژه و پشتیبانی از حیات در یک عامل تئاتر عجیب و غریب, تجربه, البته یکی از ما در حال گرفتن استفاده کنید.

آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد به سوالات مطرح شده در آن نسبتا کم تعداد بیماران در بلبل بیمارستان اما این واقعیت که آنها مشغول چیز خوبی است. آنها طراحی شده به عنوان یک احتمالی.

هنگامی که ما رسیدن به اوج (ما ممکن است در حال حاضر رسیده اما ما واقعا نمی خواهد می دانم که تا زمانی که ما نگاهی به آمار و ارقام صورت گذشته نگر) بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که آنها در حال آلوده تا زمانی که هستیم رو به پایین شیب منحنی; به عبارت دیگر مهم بستری شدن در بیمارستان همچنان برای برخی از زمان پس از عفونت نرخ کاهش می یابد.

بیماری سطح در میان کارکنان است ، اما تنها تست واقعی در دسترس برای کارکنان باقی مانده منطقه ای مراکز تست – برای علامت کارکنان و یا کسانی که با یک عضو خانواده است که علامتی – بنابراین مراقبت های ويژه در حال تهیه پیش نویس در پرستاران از دیگر بخش های این بیمارستان که لازم نیست مستقیم ICU تجربه. اما آنها مناسب بودن مهارت-مخلوط با تجربه پرستاران ICU بنابراین این وضعیت موفق بودن.

ما هر حال نمی مرگ و میر در کارکنان ما اما هر کس می داند که هر یک از دیگر در اینجا و این امر می تواند یک شوک بزرگ و بر همه ما تا حد زیادی. ارتباطات در بیمارستان ما نسبتا خوب است و من احساس می کنم ما در حال نگاه – هر هفته وجود دارد یک پیشنهاد رسمی از روانی و عاطفی حمایت از جلسات برای پرسنل پرستاری و دیگران.

که گفت: من شخصا حفظ سالم عاطفی فاصله از بیماران ما که با سال بحرانی و اورژانس تجربه من می ترسم می آید و کاملا طبیعی است. این نگرانی برای خانواده های ما که واقعا به ارمغان می آورد آن را به خانه.

نوع لباس و دیگر PPE ما با استفاده از تغییرات در یک صورت مکرر با توجه به آنچه سهام آنها می توانید نگه دارید تا ما به طور مداوم نیاز به ترکیب و مطابقت با ما PPE به طور مناسب تامین می کند. ما نشده است و بدون آن, اما من نمی نگه داشتن نفس من!

تمام بحث در رسانه ها در مورد PPE شسته است و من امیدوارم که وحشت زده دولت و ارائه انتقاد به اندازه کافی برای جلوگیری از آن را از اتفاق می افتد در واقع به عنوان این خواهد بود بسیار ناراحت کننده است.

همچنین انتقاد از دولت قرار دادن تلاش بسیار به گرفتن PPE از خارج از کشور وجود دارد شرکت های کوچک در بریتانیا است که ارائه شده اند را PPE که دولت حتی پاسخ داد که بسیار خسته کننده به شنیدن. آیا این نیز کمک به حمایت از اقتصاد ما در برخی از راه های کوچک در ساعت نیاز دارید ؟

ما همه در حال حاضر در حال چرخش به شب به عنوان perfusionists ما در حال حاضر نیاز به در طبقه 24/7 در داخل و اطراف ICU بنابراین در این هفته بوده است بسیار خسته کننده است.

آنچه که می خورید و چگونه اغلب شما می نوشند بسیار مهم است برای گرفتن از طریق یک شب و ما هنوز داده می شود وعده های غذایی رایگان از رستوران خارج از بیمارستان که در حال ساخت یک تفاوت بزرگ – مواد غذایی خاورمیانه و ادویه کاری بیشتر است که شما می دانید و عشق و فکر شده را به.

به علاوه این واقعیت است که آن را به مراتب بهتر از بیمارستان غذاخوری مواد غذایی نیز باقی می ماند رایگان. در طول آخر هفته عید پاک ما تا به حال مقدار زیادی از کمک های مالی از شکلات عید پاک تخم مرغ تحویل داده شد بسیار استقبال مینماید. حتی با شکلات خوشمزه در طول یک شیفت شب.

در حالی که این چیزها تقویت روحیه بی نظمی زندگی سخت است رفتن و گرفتن آن را خسته کننده نمی دانستند که این در حال رفتن برای پایان دادن به. خواب شکسته است و حتی اگر شما خواب شما هنوز هم تمایل به بیدار خسته. استرس است که عمدتا تجمع.

من احساس بدون زرق و برق در حال حاضر مستند سخت است برای همه و به خصوص برای کارکنان پزشکی و بهداشت و درمان کارگران است. من احساس می کنم برروی آن بکشید از یک ساختمان به دیگری هنگامی که من به خانه می آیند و هنگامی که من خانه را ترک من در ترس از انتقاد از آنچه هستم; من گم شده آزادی مانند هر کس دیگری.

این جمعه امروز من و من می خواهم را به یک شام کباب با شریک زندگی من, اما آن بستگی دارد به آنچه که ما می توانید پیدا کردن در فروشگاه. این همه بسیار با پوشیدن اما من از دست داده دید اهمیت ماندن در منزل, اگر چه من فکر می کنم بسیاری از آنها شروع به.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im