از منطقه قرمز: جهل و بی دقتی نسبت به محدود کردن Covid-19 شگفت آور است’

ما مراقبت ويژه است که هنوز هم کامل و ما هنوز در حال دریافت پذیرش اما به عنوان یک اختصاص داده شده “کثیف” بیمارستان این ممکن است یک نمایشگاه بازتابی از بیمارستان های دیگر. این هفته ما شده است در retrievals به بیمارستان در سراسر جنوب شرق در ادامه به انتخاب کنید تا بیماران نیاز به “آخرین شانس” ECMO.

در حالی که تعدادی از عفونت انداختن در لندن وجود دارد کندتر کاهش در دیگر نقاط کشور نشان می دهد که وجود دارد می تواند تاخیر در مشخصات یک بیماری همه گیر. این امر منجر به نگرانی دوم ویروسی موج اگر مردم راضی هستند یا گفت: خیلی زود است که آنها می توانید شروع با زندگی عادی. موج دوم آنفلوآنزای اسپانیایی ایجاد می شود به مراتب بیشتر تلفات از اول…

من آگاه است “آزادی مردم” کمپین رفتن در اطراف در رسانه های اجتماعی; من می دانم که مردم می خواهند به خارج از خانه های خود را اما “آزادی مردم” در این مرحله برابر “رایگان ویروس”. من تنها کسی که می خواهم برای دیدن پایان دادن به این بحران نه به ذکر است آنچه که من و همکاران من و بسیاری از هزاران نفر از خانواده ها که به طور مستقیم از مبتلا هستند با خرید و فروش به صورت روزانه.

جهل و بی دقتی نسبت به محدود کردن Covid-19 شگفت آور است اما خوشبختانه این افراد به ظاهر یک اقلیت. این احساس من است که این چربی کمپین یک بی فکر کردن ساقه از جنون بیرون آمدن از امریکا است.

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد جنبه های مختلف مراقبت های بالینی که Covid بیماران بهره مندی از, اطلاعات زیادی در رسانه ها به نظر می رسد بر اساس به طور کلی در برخی از درک علمی است اما با این وجود بی اساس. هنوز هم وجود دارد ما هنوز درک نمی کنند در مورد Covid-19.

به نظر می رسد به من (و این مشاهدات شخصی) که هر دکتر و سگ خود را می خواهد دیدگاه های خود و تجربیات به پخش است که منجر به یک مقدار زیادی از “میکرو-گزارش” در تجربی تجربیات که لزوما منعکس کننده گسترده تر درک.

بسیاری از بیماران ما جمع آوری شده اند بستری در بیمارستان در نقطه آنها نیاز به لولهگذاری در هنگام ورود – و این است که اغلب بیش از حد دیر است. روشن است که بیماران بستری قبل از فاجعه بار بدتر شدن وضعیت آنها اجازه می دهد تا شانس خود را برای علائم به ameliorated.

شواهد نشان می دهد که بیماران اغلب پس از رسیدن به بیمارستان در نقطه ای از نیاز غیر تهاجمی تهویه یا لولهگذاری به جای ورود و درمان کم-وابستگی بخش و به خانه فرستاد. آن را بسیار گزارش شده است که Covid-19 ساخت بسیاری از افراد نسبتا علامتی که به دنبال توصیه مدیریت خانه برای چند روز در پایان اما پس از آن ناگهان تسلیم به نقطه نیاز فوری به بستری شدن در بیمارستان.

جالب توجه است, بیماری های قلبی و دیابت نرخ بالاتر به عنوان عوامل خطر نسبت به COPD. در حالی که ما به طور سنتی در نظر coronaviruses را تحت تاثیر قرار سیستم تنفسی Covid-19 به نظر می رسد هدف دیگر سیستم های بدن هستند که دخیل در مجتمع سیستمیک التهابی.

یکی از اساسی عوارض ناشی از این بیماران که به شدت بیمار است که آنها می تواند تبدیل به hypercoagulable (در معرض خطر کوچک لخته شدن خون به ویژه در ریه ها و مغز). این می تواند منجر به ناگهانی فرو می ریزد و در عملکرد تنفسی.

به دنبال در تصویر گسترده تر وجود دارد, پس زمینه برنامه ریزی برای رفتن در مورد زمانی که ما ممکن است دوباره شروع به معرفی انتخابی عمل جراحی اما جدول زمانی در حال مبهم است. به عنوان perfusionists ما باید یک تعداد معینی از فولاد مورد در هر سال برای حفظ ما حرفه ای ثبت نام – اگر این می رود دیگر که ممکن است روی حیله و تزویر.

ما هنوز سفت و تغییر PPE اما ما هرگز بدون و هر روز را به عنوان آن می آید به عنوان ما درک منابع دشوار است برای حفظ. برخی از کارکنان بالینی رفته آنلاین و خرید خود را غیر یکبار مصرف فیلتر ماسک صورت در هزینه های خود را.

من نمی پوشیدن یک ماسک صورت زمانی که من خرید مواد غذایی از آنجا که به عنوان یک حرفه ای بهداشت و درمان من استفاده می شود برای مدیریت فضای خود من و خیلی آگاهانه در مورد آنچه که من را لمس کنید و آنچه من نیست اما البته نه هر کس دیگری عمل می کنند و یا فکر می کنم در همان راه. متاسفانه کسانی که کمتر سخت گیر می شه لزوما کاهش شانس خود را از ابتلا Covid با پوشیدن یک ماسک موجب از واقعیت آنها را لمس چهره خود را در هر مورد.

هفته پیش رو این است که مخلوطی از روز و شیفت شب که خسته کننده برای هر دو من و شریک زندگی من, اما همه چیز در حال انجام در بیمارستان تاثیر عمیقی بر یک نظم و کیفیت خواب. به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی ما بیشتر یا کمتر حل و فصل به شدت از ما بیشتر نامنظم کار با الگوهای.

من شده است با مداد نقاشی در خرابی که من پیدا شدیدا درمانی و امشب ما در حال درمان خودمان را با دور – این چیزهای کوچک است که مهم است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر