از تام هنکس و Debi Mazar به میشل Barnier ، coronavirus بازدید مشاهیر ورزشکاران و سیاستمداران

تلگراف | No comments

یک چیز coronavirus همه گیر ثابت شده است که آن را می سازد تفاوت که شما هستند – هیچ کس مصون است.

سیاستمداران ورزشی ستاره ها و افراد مشهور هالیوود در میان کسانی که در برخورد با این ویروس.

اینجا دور از چهره های عمومی در سراسر جهان است که تشخیص داده شده اند با Covid-19.

ورزش

Callum Hudson-Odoi, Chelsea

چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به اعتصاب ورزشی جهان است.

در ساعات اولیه روز شنبه, چلسی گفت: تمام مردان تیم مربیگری کارکنان و تعدادی از کارکنان اطاق عقب خواهد خود منزوی پس از Hudson-Odoi بازگشت یک تست مثبت.
Callum Hudson-Odoi در یک جلسه آموزشی در چلسی را کبهم مرکز آموزش در استوک D’Abernon در ماه نوامبر گذشته


اعتبار: AFP

باکاری سانیا, آرسنال

آرسنال تایید کرد که اسپانیایی خود سر مربی باکاری سانیا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و که کل توپچی تیم اول تیم ملی خواهد بود قرار داده شده به خود انزوا.

ساعت بعد لیگ برتر اقدام دولت مشاوره گفت که همه این آخر هفته وسایل خواهد بود به تعویق افتاد.
آرسنال اسپانیایی سر مربی باکاری سانیا


اعتبار: AFP

آرسنال مدیر عامل Vinai Venkatesham گفت: “افکار ما هستند با Mikel که نا امید است اما در ارواح خوب است.

“ما در حال فعال در گفت و گو با همه مردم مربوطه برای مدیریت این وضعیت مناسب و ما به دنبال به جلو به بازگشت به آموزش و بازی به عنوان به زودی به عنوان توصیه های پزشکی اجازه می دهد تا.”

Evangelos Marinakis Nottingham Forest

آرسنال بازی لیگ در این تیم به تعویق افتاد و چندین توپچی ها, بازیکنان رفت و به انزوا پس از المپیاکوس و ناتینگهام فارست صاحب Evangelos Marinakis قرارداد ویروس.

Marinakis, 52, ملاقات تعدادی از آرسنال بازیکنان و کادر زمانی که توپچی ها مواجه المپیاکوس در لیگ اروپا کراوات در ماه فوریه است.

کوین دورانت, Brooklyn Nets

کوین دورنت بود که در میان چهار نفر از اعضای تیم بسکتبال بروکلین نتس در که تست مثبت برای coronavirus. این تیم اعلام کرد در مارس 18 که چند بازیکن بودند مبتلا به این بیماری بدون افشای نام. دورنت سابق NBA MVP و یکی از بزرگترین نامها در ورزش گفت: ورزشی: “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

رودی Gobert و داناون Mitchell, Utah Jazz

یوتا جاز بازیکن NBA رودی Gobert تایید کرده است او Covid-19.

“چه می کشتن NBA فصل است که اگر بازیکنان بیشتر گرفتن آن” ماوریکس صاحب علامت کوبا در مصاحبه ای گفت: در CNBC.
رودی Gobert تشخیص داده شد با کروناویروس جدید


اعتبار: شاتر

او به نام وقفه یک ماده از “ما هوشیار بودن که همه کسب و کار باید بود”.

“کسب و کار در حال رفتن به باید فوق العاده هوشیار و سخت” کوبا گفت.

یک روز پس از NBA قرار داده و فصل آن در تعلیق موقت دوم عضو یوتا جاز, Donovan Mitchell, آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

لیگ برتر فوتبال گفت: تعلیق آن خواهد آخرین برای حداقل 30 روز – احتمالا یک محافظه کار حدس می زنم – به عنوان تیم انجام وظیفه شناسایی هر بازیکن یا داور که تا به حال اخیر در تماس با جاز و سپس قرار دادن آنها را به انزوا مورد نیاز برای دو هفته.

مانولو Gabbiadini, سامپدوریا

سابق ساوتهمپتون, مهاجم منلو Gabbiadini در حال حاضر در سامپدوریا نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

فرناندو Gaviria دوچرخه سوار

کلمبیا دوچرخه سوار فرناندو Gaviria بود که شرکت در امارات متحده عربی تور قبل از لغو آن در ماه گذشته تایید کرده است او تا به حال ویروس.

Gaviria که باقی مانده بود در قرنطینه در امارات متحده عربی گفت: در یک پیام ویدئویی on Instagram: “بسیاری از شایعات در گردش با توجه به وضعیت سلامت اما من خوب است. من در اینجا تحت آزمایشات منظم که بازگشت مثبت برای coronavirus اما من احساس خوب است.”

دیگر سواران و کارکنان از Gaviria را درهم تیم امارات شده بود داوطلبانه در قرنطینه از فوریه 27 اما در حال حاضر اعلام کرد که آنها برای سفر به اروپا است.

سیاست

میشل Barnier

اتحادیه اروپا برای مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این سیاستمدار فرانسوی در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن اخبار در 19 مارس.
میشل Barnier دارای آزمایش مثبت با کروناویروس


اعتبار: AP

این سیاستمدار فرانسوی نوشت: “من می خواهم به اطلاع شما که من تست مثبت #COVID19. من به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است. من پس از تمام راهنمایی های لازم به عنوان تیم من است.”

“برای همه کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر و برای همه کسانی که در حال حاضر در انزوا ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

ترودو

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو را دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دفتر نخست وزیر گفت: آقای ترودو بود هیچ نشانه ای از ویروس اما او ماندن در انزوا به مدت 14 روز و کار از خانه.
نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و همسرش سوفی در کبک اکتبر گذشته. Mrs Grégoire ترودو است coronavirus.


اعتبار: ایسنا

سوفی Grégoire ترودو آمد پایین با علائم شبه آنفولانزا پس از سفر به لندن است.

او بیمار شد و پس از بازگشت به خانه از یک سفر به بریتانیا در هفته گذشته و نیز جداسازی خودش را در خانه با توجه به بیانیه ای گفته است که وضعیت او بهبود یافته است اما از فراوانی از احتیاط او در حال آزمایش است برای Covid-19.

Mrs Grégoire ترودو در لندن بود به صحبت می کنند در یک ما بعد رویداد در ومبلی در مورد توانمندسازی زنان در کنار سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد و پاپ استار Leona Lewis به مخاطبان 13,000 افراد جوان است.

Begona گومز, همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز نیز آلوده شده است. دولت گفت که خانم گومز و نخست وزیر هستند و در سلامت خوب است.

نادین Dorries

وزیر نادین Dorries خود منزوی در خانه پس از اینکه مبتلا به این بیماری است.

همکار وزیر بهداشت ادوارد Argar نیز خود منزوی در خانه “به عنوان یک اقدام احتیاطی” پس از صرف ناهار با خانم Dorries در روز پنج شنبه به بعد او شروع به احساس ناخوشی.
نادین Dorries گفت که او نگران بود برای مادرش


اعتبار: اندرو کراولی

Ms Dorries گفت که او احساس ضعف و خستگی در روز پنج شنبه.

“اما [من] نیست با شروع اولین علائم (سرفه) تا 10.45 صبح جمعه,” او در توییتر نوشت.

Ms Dorries گفت: آن را به حال شده است “pretty زباله, اما من امیدوارم که من بیش بدترین آن در حال حاضر”.

“بیشتر نگران من 84 ساله و مادر کسی که در کنار من و شروع کرد با سرفه امروز.”

نیکولا Zingaretti

سیاستمدار ایتالیایی نیکولا Zingaretti دارای آزمایش مثبت به کوروناویروس.

رهبر co-حاکم حزب دموکرات برای اولین بار پیشرو ایتالیایی سیاستمدار به تست مثبت است.

آقای Zingaretti برادر Montalbano ستاره لوکا Zingaretti.

معصومه ابتکار

معاون رئیس جمهور ایران, معصومه ابتکار, است هفتم رسمی دولت برای تست مثبت در کشور مبتلا به کوروناویروس.

فرهنگ

تام هنکس

تام هنکس روز پنجشنبه اعلام کرد که او و ریتا ویلسون تشخیص داده شده اند با کوروناویروس.

برنده جایزه اسکار, بازیگر, 63, شده در استرالیا فیلمبرداری آینده الویس پریسلی biopic و گفت: او شروع به تجربه علائم ویروس.
تام هنکس و ریتا ویلسون


اعتبار: AFP

هنکس گفت که او احساس او تا به حال سرما در حالی که ویلسون همچنین 63 دچار لرز.

آنها هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus هنکس گفت: در Instagram.

“خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل است که باید به دنبال” او گفت:.

“ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ،

“ما جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان!”

Debi Mazar

بازیگر آمریکایی Debi Mazar تایید در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال قرارداد Covid-19 اما خوب بود.

مزار نوشته شده در شب گذشته: “حدود یک ماه پیش من کل خانه (شوهر و دو دختر نوجوان) یک اشکال عجیب و غریب – کم-درجه تب سردرد گلودرد و بدن درد گوش, زنگ زدن و سرفه خشک. آن را به سرعت پاک کردن.

او گفت که او فرض آن را فصلی اما “این احساس غیر معمول/متفاوت”.

در 15 مارس او بیدار شد با علائم مشابه اما این بار با “فوق العاده شدید با بدن درد و تب است.

“من تا به حال تا به حال کوکتل شب قبل از و دودی چند سیگار. من نمیفهمد من تا به حال jacked سیستم ایمنی بدن من را از داشتن یک شب سرگرم کننده با دوستان. من به نام دکتر/دوست بپرسید که آیا من می توانم Covid-19 آزمون,” او نوشت.

مزار بود گفت: او با معیار: “من به تازگی از سفر خارج از کشور و من تا به حال نشده است با کسی که تا به حال در واقع آزمایش مثبت است.

“من این نوع از یک دیوانه معیار برای نیویورکر به عنوان من تا به حال گرفته شده مترو رفته به تئاتر و فروشگاه مواد غذایی در داروخانه ها, سالن مو و غیره.

“من مادر بود که در تلاش برای آماده کردن خانه و لوازم و سفید کننده دستمال مرطوب خشک محصولات مواد غذایی اضافی و غیره.

“از آنجا که ما خانواده ایتالیایی در ایتالیا و ما به دنبال اخبار از نزدیک بزرگترین وحشت بود چرا که آنها نه بسته شدن مدارس در شهر نیویورک و نهی از جنبش خارج از خانه بدون اجازه مانند چین و تمام اروپا را دارد؟”

مشاهده این پست در Instagram

من فقط آزمایش مثبت برای Covid-19.من باشه! حدود یک ماه پیش من کل خانه(شوهر و دو دختر نوجوان) یک اشکال عجیب و غریب – درجه تب سردرد گلودرد و بدن درد گوش,زنگ زدن و سرفه خشک.آن را به سرعت پاک کردن.فصلی من فکر کردم ؟ اما این احساس غیر معمول/متفاوت… دو هفته بعد 15th مارس بیدار شدم با تمام کسانی که علائم مشابه اما فوق العاده شدید بدن درد و 102.4 تب.من فکر کردم شاید من آنفولانزا یا..تاج?😬 من تا به حال تا به حال کوکتل شب قبل از و دودی چند سیگار. من نمیفهمد من تا به حال jacked سیستم ایمنی بدن من را از داشتن یک شب سرگرم کننده با دوستان.من به نام دکتر/دوست بپرسید که آیا من می توانم Covid-19 آزمون در 3/16.او گفت: هیچ من نمی معیارهای.من به تازگی از سفر خارج از کشور و من معنی داری وجود است با کسی که تا به حال در واقع آزمایش مثبت است.من این نوع از یک دیوانه معیار برای نیویورک فراز به عنوان من تا به حال گرفته شده مترو رفته به تئاتر فروشگاه مواد غذایی در داروخانه ها,سالن مو و غیره.من مامان بود که در تلاش برای آماده کردن خانه و لوازم و سفید کننده دستمال مرطوب خشک کالا.مواد غذایی اضافی و غیره. چون ما خانواده ایتالیایی در ایتالیا و ما به دنبال اخبار از نزدیک بزرگترین وحشت بود چرا که آنها نه بسته شدن مدارس در نیویورک &منع جنبش در خارج از خانه بدون اجازه مانند چین و تمام اروپا را دارد ؟ چشم انداز پارک دیروز من بود jumpin’! یک دوست به من گفت که CityMD/مراقبت های فوری در محله من تا به حال تست کیت که به دادگاه تجدید نظر به من به عنوان من می خواستم برای به دور ماندن از بیمارستان است. من در رفت و 3/17.اول من تست آنفولانزا-که منفی بود.سپس آنها را آزمایش من برای Covid-19. من به خانه فرستاد و گفت: به قرنطینه خودم تا زمانی که من تا به حال نتایج آن را 3 تا 7 روز(در S. Korea آن دو ساعت طول می کشد) هست..امروز روز 5 و من فقط متوجه شدم.Im امید من شده است از طریق بدتر از آن در حال حاضر.آن را بسیار “مورفی”.یک روز من احساس می کنم پیش فرض و بعد من طبیعی است.امروز من ریه ها سنگین هستند اما من دشوار است. من می توانم نفس و من قصد دارم به درمان در خانه خود من!خانواده من تحت قرنطینه برای 14 روز.آنها بدون علائم است.من فکر می کنم همه ما تا به حال آن را احتمالا در حال حاضر ؟ چه کسی می داند. به هر حال ماندن در خانه مردم!محافظت از خودتان&شما عزیزان.ساخت تا خود را از سیستم ایمنی بدن.موفق باشید و خدا نگهدار همه ما! #alonetogether #physicaldistancing #stayhome

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Debi Mazar (@debimazar) on

مزار شریف شد و در نهایت تست شده و فرستاده شده به خانه خود جدا. او دریافت اخبار است که او مثبت بود دیروز.

“یک روز من احساس می کنم پیش فرض و بعد من طبیعی است. امروز من ریه ها سنگین هستند اما من دشوار است. من می توانم نفس و من قصد دارم به درمان اینجا را در خانه خود,” او گفت:.

“خانواده من تحت قرنطینه برای 14 روز. آنها بدون علائم است. من فکر می کنم همه ما تا به حال آن را احتمالا در حال حاضر ؟ چه کسی می داند.”

Idris Elba

بازیگر بریتانیایی Idris Elba تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در یک ویدیو ارسال شده در توییتر در مارس 16.

او گفت که او احساس “خوب” بود و “هیچ نشانه ای تا کنون” اما آغاز کرده بود خود منزوی پس از کشف او در تماس با یکی دیگر از شناخته شده مورد.

این زن 47 ساله تا به حال با حضور همان ما روز رویداد در ومبلی آرنا در مارس 4 به عنوان خانم ترودو.

Olga Kurylenko

سابق باند دختر Olga Kurylenko نازل شده در مارس 15 که او تا به حال آزمایش مثبت است. 40 ساله که ستاره دار در Quantum of Solace گفت که او تا به حال شده است “بیمار برای تقریبا یک هفته” با تب و خستگی قبل از اینکه تشخیص داده شد.

Kristofer Hivju

Kristofer Hivju, بازیگر بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان Tormund Giantsbane در بازی تاج و تخت, خود جدا شده و در خانه با علائم جزئی پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

فیونا فیلیپس

سابق GMTV میزبان فیونا فیلیپس گفت که طرفداران او از جمله علائم گلو درد و سرفه های خشک شد اما “خوب” و “درد و رنج”.

فیلیپس, 59, توئیتر خود نوشت: “من با #coronvirusuk آن را بسیار لذت بخش bedfellow اما چیزی بیش از گلو درد سرفه های خشک, سردرد & خستگی. به عنوان طولانی به عنوان آن باقی می ماند که راه….وحشت نکنید!”

رویال

شاهزاده آلبرت دوم

موناکو شاهزاده آلبرت دوم آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اصالت در بیانیه ای گفت در مارس 19, اضافه کردن وجود دارد “هیچ نگرانی برای سلامت خود را”.
موناکو شاهزاده آلبرت دوم با همسرش شاهزاده خانم شارلین و کودکان دوقلو شاهزاده ژاک و شاهزاده خانم گابریل


اعتبار: رکس

عنوانی سر مدیترانه محاصره ادامه کار خود را از آپارتمان خصوصی در کاخ سلطنتی بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>