Frontier Airlines شارژ مسافران $39 به نشستن در کنار یک صندلی خالی به عنوان بخشی از Coronavirus اقدامات پیشگیرانه

به عنوان coronavirus محدودیت شروع کاهش در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا چند شرکت هواپیمایی را معرفی اقدامات پیشگیرانه مانند اجباری پوشش صورت و فاصله صندلی به عنوان پروازها از سرگیری عملیات از اواخر این ماه.

دنور-بر اساس Frontier Airlines ارائه شده است یک “اتاق” صندلی گزینه ای است که هزینه های از “39$در هر مسافر در هر پرواز” اجازه می دهد مسافران برای رزرو یک صندلی خالی در کنار آنها شرکت هواپیمایی اعلام کرد در بیانیه ای در روز دوشنبه در حالی که دیگر حامل به طور موقت ممنوعیت فروش وسط صندلی در هواپیما.

“پرواز خروج مارس 8 از طریق اوت 31 سال 2020 خواهد شد که 18 اتاق بیشتر صندلی های در دسترس برای مسافران به را انتخاب کنید از جمله کشش کرسی در سه ردیف اول هواپیما, که همچنین ارائه اضافی legroom نیست و تكيه نسبت به استاندارد صندلی. مرز اعلام خواهد شد در تاریخ بعد اینکه اتاق بیشتر برنامه تمدید خواهد شد فراتر از اوت 31” مرز در بیانیه ای گفت:.

با شروع از آوریل 8, مرزی نیز نیاز مسافران به پوشیدن چهره و پوشش خود را بیش از بینی و دهان در شرکت هواپیمایی, بلیط, شمارنده دروازه مناطق و روی هواپیما. پوشش صورت شده اند مورد نیاز برای خدمه پرواز پس از 13 آوریل شرکت اشاره می کند.

همچنین از آوریل, هواپیمایی اتحاد مورد نیاز مسافران برای دریافت یک “بهداشت اذعان” قبل از تکمیل بررسی در وب سایت شرکت و یا بر روی تلفن همراه خود را برنامه.

مسافر ملزم به گواهی است که “نه آنها و نه کسی خود را در خانواده به نمایش گذاشته شده است COVID-19 علائم مربوط در 14 روز گذشته آنها را بررسی درجه حرارت خود را قبل از رفتن به فرودگاه و سفر نیست در صورتی که یک تب آنها را به شستن دست های خود را/پاکسازی قبل از سوار شدن به پرواز” هواپیمایی گفت: در آن بیانیه است.

ماه گذشته دلتا و هواپیمایی آلاسکا اعلام کرد آنها را به طور موقت متوقف کردن فروش وسط صندلی به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در میان همه گیر.

از طریق ژوئن 30 دلتا “مسدود کردن وسط صندلی در کابین اصلی دلتا آسایش+ و دلتا انتخاب حق بیمه در تمام پروازهای. زمانی که رزرو آینده خود را انتخاب صندلی از طریق پرواز دلتا برنامه و یا آنلاین وسط صندلی نشان داده خواهد شد که در دسترس نیست” دلتا اعلام کرد در بیانیه ای در ماه گذشته. مشتریان همچنین می خواهد سوار در حداکثر 10 نفر در یک زمان.

هواپیمایی آلاسکا دارای دربسته در محیط کلاس اول صندلی فروش در 50 درصد در حالی که همه وسط صندلی در هواپیماهای بزرگ و تمام راهرو صندلی در هواپیماهای کوچک در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق مه 31.

“ما ممکن است نیاز به درخواست شما برای تغییر قبلا اختصاص صندلی برای ارائه اضافی فاصله,” هواپیمایی آلاسکا یادداشت در وب سایت خود را.

“فضای اضافی بین مهمانان تضمین شده نیست و منوط به وزن و تعادل محدودیت از طریق 5/31/20. ما را دوباره ارزیابی تلاش های ما برای ارائه فضای اضافی در اواسط ماه مه. خانواده ها و یا گروه های بزرگ که مایل به نشستن با هم می توانید درخواست رزرو و یا در فرودگاه” هواپیمایی را تایید می کند.

خطوط هوایی آمریکا نیز مسدود کردن 50 درصد از وسط آن صندلی در حالی که JetBlue است تخصیص تنها حدود یک سوم از آن صندلی.

“ما در حال دربندی پروازهای ما در هر زمان ممکن است اجازه می دهد تا برای یک سطح اجتماعی فاصله آرامش ما اختصاص صندلی سیاست و فعالانه اختصاص کرسی برای حفظ فاصله میان مشتریان نه سفر با هم” یک JetBlue سخنگوی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته.

دیگر ایالات حامل از جمله خطوط هوایی آمریکا و ایران نیز به تازگی اعلام کرد اقدامات یا نیاز و یا تشویق مسافران به پوشیدن ماسک صورت روی پروازهای خود را.

“استفاده از پوشش های پروازی است که در میان اقدامات پیشنهادی در نقشه راه صنعت برای راه اندازی مجدد پرواز است که ما در حال بحث با ذینفعان صنعت و دولت” سخنگوی بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) به بی بی سی گفت.

British Airways, empty plane, March 2020
تقریبا خالی بریتیش ایرویز هواپیما از میلان به لندن تصویر در تاریخ 5 مارس سال 2020 در میلان, ایتالیا.
گتی ایماژ

بسیاری از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان از جمله در آمریکا و آمریکای لاتین و اروپا و استرالیا را لغو نزدیک به 90 درصد از پروازهای بین المللی پس از COVID-19 شیوع ویروس.

روز یکشنبه به اداره امنیت حمل و نقل (TSA) گزارش دیدن تنها 6.8 درصد از تعداد مسافران که رفت و از طریق فرودگاه در همان روز در سال گذشته را دیدم که بیش از 2.5 میلیون نفر است.

رمان coronavirus آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر حداقل 187 کشور و منطقه است. بیش از 1.1 میلیون گزارش از بهبود عفونت در حالی که بیش از 251,800 فوت کرده اند که از روز شنبه با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان ایالات متحده با بیشترین تایید COVID-19 موارد است.

U.S. states with the most coronavirus cases.
ایالات متحده با بیشترین coronavirus موارد است.
Ana ortega

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر ایالات متحده

Statista State Confirmed covid19 cases
گرافیک نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 موارد توسط دولت ایالات متحده به عنوان از آوریل 5 سال 2020 است.
Statista.com

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر