سرخوردگی های ایجاد شده در میان زنان سوپر لیگ و مسابقات قهرمانی باشگاه های بیش فا عدم coronavirus وضوح

تلگراف | No comments

زنان باشگاه ها و بازیکنان در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید با عدم وضوح از فدراسیون فوتبال در سراسر coronavirus با به روز رسانی بیشتر در مورد پتانسیل بازگشت به بازی بازی های ارائه شده در نشست روز سه شنبه از زنان سوپر لیگ و مسابقات قهرمانی باشگاه های.

بدن حاکم است به طور منظم برگزار شد رایزنی با باشگاه در بالا دو لیگ پس از بازی متوقف شد در مارس 13. در نشست روز سه شنبه آنها را ارائه نمی دهد باشگاه خاص تاریخ بازگشت و نه با مهلت و یا زمانی که در طی آن آنها برنامه ریزی برای رسیدن به یک تصمیم.

آنها گفتند که آنها در حال صحبت کردن با مقامات دولتی این هفته در مورد پروتکل های پزشکی, پشتیبانی و هزینه تست. به گفته یک منبع باشگاه این است که “سخت تر برای فوتبال زنان به این دلیل که پول وجود ندارد. آن را در حال حاضر که آیا دولت قادر است به کمک قرار داده و یک صندوق هم برای کمک به باشگاه برای تست بازیکنان به طوری که آنها می تواند به فوتبال بازگشت”.

فا گفته اند باشگاه است که پس از آن رایزنی های آنها باید بیشتر اطلاعات برای کمک به آنها تصمیم می گیرید که آیا لیگ از سر گرفته خواهد شود باطل و یا در تصمیم ورزشی و نتایج به موجب آن ارتقاء و سقوط از WSL باقی می ماند و قهرمانان در حال تاج گذاری. وجود دارد و سپس اضافی سوال که آیا ورزشی و نتایج مبتنی بر رویکرد آینه مقررات فا تحمیل کرده است در این بازی: بدن حاکم گفت: لیگ برتر در روز دوشنبه که آنها نمی خواهند تحریم برنامه ای برای قراضه سقوط.

نتیجه این است که بازیکنان و باشگاه احساس در برزخ با انقضای قرارداد و احزاب قادر و یا تمایلی به مذاکره قراردادهای جدید میان عدم قطعیت است. برخی از WSL بازیکنان گفت: Telegraph Sport که آنها “هر چیزی شنیده” در اطراف قراردادها و مطمئن نیستید از باشگاه خود را’ قصد دارد در این مسئله است. برخی از باشگاه ها از جمله چلسی و خواندن – به درک به ارائه بازیکنان با راه اندازی مجدد برنامه یا موقت آموزش بازگشت تاریخ و لیورپول در حال آماده سازی برای بازیکنان خود را به پشت در آموزش تا پایان این ماه است. اما بازیکنان می دانیم که این تصویر به سرعت در حال تغییر. برایتون و منچستر یونایتد در میان کسانی که در حال حاضر در حال کار را از طریق دولت در آخرین راهنمایی.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ به روز رسانی که ناامید کننده است چون من فکر می کنم همه بازیکنان و کارکنان و مدیران – انتظار برای برخی از مرتب کردن بر اساس تصمیم گفت:” یک منبع در یک باشگاه. “بسیاری از باشگاه در مورد بازیکنان که احساس کمی خسته نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و به درخواست بسیاری از سوالات در مورد خود قرارداد. نزدیک ما در حال گرفتن به ماه ژوئن بیشتر عصبی بازیکنان در حال گرفتن به خصوص بازیکنانی که خارج از قرارداد.

“بازیکنان بسیار نگرانی است. من فکر می کنم بسیاری از باشگاه ها در حال فکر کردن در حال حاضر فقط قرار داده و ما را از بدبختی و تصمیم گیری در لیگ ورزشی نتیجه’. آن را 50-50 که آیا آن را ادامه می دهد یا نه: بر اساس آنچه که آن را لغو?

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از باشگاه ها که می خواهند برای ادامه اما این بار شرایط به آن است. که آیا آنها می توانید ملاقات که یا نه یک سوال بزرگ است.”

زنان لیگ در سراسر اروپا گرفته اند طیف وسیعی از پاسخ به coronavirus بحران است. زنان بوندسلیگا مجموعه ای است موقت بازگشت به تاریخ مارس 29, در حالی که در اسپانیا Iberdrola – ردیف بالا از فوتبال زنان در این کشور – تاج بارسلونا لیگ قهرمانان در روز جمعه پس از فدراسیون کمیته اجرایی توافق برای پایان دادن به همه, غیر حرفه ای مسابقات با توجه به همه گیر. وجود دارد به سقوط از زنان بالای پرواز, اما هنوز هم, ارتقاء, از طریق بازی کردن مسابقات خواهد شد که بازی بدون تماشاگر است.

“نمی دانستند که خسته کننده بخشی گفت:” WSL بازیکن. “ما نمی توانیم تغییر و تصمیم گیری که می شود ساخته شده است اما ما نمی شناخته و به هفت هفته چگونه این است برای رفتن به ادامه. من فکر نمی کنم باشگاه می دانم که چرا هر کس که کمی در لبه.

“آنها تا به حال یک جلسه [سه شنبه] اما هیچ چیز را از تصمیم گرفته شده است. آنها نه تایید یک تاریخ جدید زمانی که آنها می خواهند برای تصمیم گیری مسائل است. آن می تواند در هفته آینده. این می تواند در زمان دو هفته. ما حتی مطمئن نیستید آنچه در آن بستگی دارد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها باید در نظر بگیرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>