کامل دادگاه تجدید نظر در واشنگتن تصمیم می گیرید که آیا یا نه قاضی امت سالیوان باید مجبور به رها کردن پرونده جنایی علیه مایکل فلین با توجه به سفارش صادر پنج شنبه.

مدار دادگاه داده سالیوان درخواست برای یک جلسه تخلیه زودتر تصمیم گیری است که خواستار سالیوان در مورد رد.

در ماه ژوئن سه قاضی که وظیفه حکومت 2 به 1 به نفع فلین که تا به حال ثبت یک درخواست اضطراری پس از سالیوان را بلافاصله اخراج خود را در مورد زیر حرکت دولت به رد اتهامات جنایی علیه او. در اوایل این ماه سالیوان درخواست کرد که تصمیم برای درخواست en banc شنوایی است که شنیده می شود توسط دادگاه.

وزارت دادگستری اعلام کرد تصمیم خود را به اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی در اوایل ممکن است داشتن “به این نتیجه رسیدند که مصاحبه آقای فلین بود untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی تحقیقات” و “آن است که متقاعد نمی کند که ژانویه 24, 2017 مصاحبه انجام شد با مشروع تحقیقی اساس است.”

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به اتهامات ناشی از ورود او که او تا به حال به دروغ FBI محققان در این دوره از مولر بررسی است. او اظهارات نادرست در مورد مکالمات او مشغول در طول دوره گذار با آن-نماینده روسیه سرگئی Kislyak در مورد تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما. در ماه فوریه سال 2017 او سرنگون شد و پس از تنها چند هفته در کار خود به عنوان مشاور امنیت ملی.

“مردم گاهی اعتراف به چیزهایی که به نوبه خود به جنایات” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در مصاحبه با رادیو فردا’ کاترین Herridge. “و وزارت دادگستری است که متقاعد نمی کند که این مواد به هر مشروع ضد جاسوسی بررسی است. پس از آن بود که جرم نیست.”

در پاسخ به بخش غیر معمولی تصمیم سالیوان شنود گذاشته قاضی بازنشسته جان Gleeson در ماه مه به عنوان یک دوست “دادگاه” به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری را به رها کردن پرونده جنایی علیه فلین. آن وقت است که موجب فلین به درخواست مدار دادگاه به منظور سالیوان به اخراج این مورد و جابهجا کردن آن را به خود جذب کند.

در 82 صفحه مختصر ارائه شده به دادگاه در ماه ژوئن Gleeson استدلال که دادگاه باید رد وزارت دادگستری درخواست به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین برای “کمبود” و استدلال “شواهد روشن ناخالص دادستانی سوء استفاده است.”

Gleeson همچنین به این نتیجه رسیدند که فلین را در واقع مرتکب دروغ پس از اعلام گناه او دو بار در دادگاه تحت سوگند تنها به بعد تغییر دهد ادعای بی گناهی خود را. اما به جای برگزاری یک جلسه برای تعیین اینکه آیا یا نه فلین برگزار می شود باید در تحقیر Gleeson توصیه می شود که سالیوان باید این را در نظر در صدور حکم است.

“این رویکرد به جای جداگانه برای شهادت دروغ تعقیب و یا تحقیر — هم راستا با دادگاه است به قصد درمان در این مورد و این متهم در همان راه آن را از هر گونه دیگر,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de