ماه کامل تاریخ برای سال 2020 از جمله اوت ماهیان خاویاری ماه

گرد و غبار که از دوربین دوچشمی و نگه داشتن چشم خود را در آسمان به عنوان هشتمین ماه کامل از سال 2020 نزدیک است.

به عنوان یکی از 12 ماه کامل به تحسین هر سال مرداد ماه لقب گرفت ماهیان خاویاری ماه در اوایل بومی آمریکایی ها چون ماهی اغلب گرفتار در بر داشت و در آمریکای شمالی دریاچه در اطراف این زمان است.

اما وقتی که و چگونه شما می توانید آن را ببینید ؟ در اینجا ما وارد یک راهنمای کامل به ماه زمین تنها, طبیعی, ماهواره ای و, بزرگترین و درخشان ترین شی در آسمان شب است که مسحور و الهام بخش بشر برای قرن ها.

از supermoon به ماه آبی, اینجا همه چیز توضیح داده شده در یک مکان.

هنگامی که ماه کامل بعدی?

ماه کامل بعدی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان ماهیان خاویاری ماه است به فضل ما آسمان در اوت 3 در 4.58 pm.

چگونه اغلب یک ماه کامل رخ می دهد ؟

یک ماه کامل رخ می دهد در هر 29.5 روز است و زمانی که ماه به طور کامل روشن شده توسط اشعه های خورشید را. این هنگامی رخ میدهد که زمین به طور مستقیم در تراز وسط قرار دارد بین خورشید و ماه.

چرا ماه کامل نام های مختلف?

اوایل بومی آمریکایی ها نمی رکورد زمان استفاده ماه های میلادی و یا تقویم میلادی. به جای قبایل به هر یک ماه کامل یک نام مستعار برای پیگیری فصول و ماه قمری.

بسیاری از نامها مربوط به یک فعالیت و یا یک رویداد که در آن زمان در هر مکان. نبود یک سیستم یکنواخت و قبایل تمایل به نام و تعداد قمر متفاوت است. برخی برای مثال شمارش چهار فصل از یک سال در حالی که دیگران شمارش پنج. دیگران تعریف از یک سال به 12 ماه در حالی که دیگران گفته بودند 13.

استعمار آمریکایی ها به تصویب رسید و برخی از ماه نام و اعمال آنها را به خود تقویم به همین دلیل است که آنها هنوز هم در وجود امروز با توجه به کشاورز سالنامه.

مرداد: ماهیان خاویاری ماه

قبایل در شمال امریکا به طور معمول گرفتار شده در اطراف این زمان است که تا زمانی که دانه ذرت و جمع آوری شد به طوری که گاهی اوقات به عنوان دانه ماه.

این ماه کامل به نظر می رسد در همان ماه به عنوان Perseid meteor shower که قله در اوت 12 و 13 ، سال 2020 است.

در این سال یک ماه سیاه در غیر این صورت شناخته شده به عنوان سوم ماه جدید در یک فصل از چهار قمر جدید خواهد گرفت و در ماه اوت 19. اما ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن این قمری رویداد به عنوان قمر جدید در حال نامرئی به چشم غیر مسلح.

هنگامی که? اوت 3

سپتامبر و اکتبر: ذرت کامل ماه و Harvest Moon

آن را در طول ماه سپتامبر که بسیاری از محصولات کشاورزی برداشت شد جلوتر از پاییز و این ماه کامل می دهد نور به کشاورزان به طوری که آنها می تواند انجام کار دیگر در شب. به عنوان یک نتیجه از آن است که بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان Harvest Moon با برخی از قبایل همچنین خواستار آن کامل ذرت Moon جو ماه یا میوه ماه.

اما Harvest Moon نام داده شده به اولین ماه کامل طول می کشد که نزدیک به پاییز اعتدال. در حالی که Harvest Moon معمولا می افتد در ماه سپتامبر در اطراف هر سه سال زمان از فصل فصل منجر به این سقوط در ماه اکتبر به جای.

در سال 2020 پاییز اعتدال می افتد در سپتامبر 22, با نزدیک ترین ماه کامل در حال سقوط در ماه اکتبر. بنابراین در ماه سپتامبر ماه کامل خواهد شد شناخته شده به عنوان ذرت کامل ماه را با دو ماه کامل در ماه اکتبر که به نام Harvest Moon.

هنگامی که? 2 سپتامبر و اکتبر 1

مهر: شکارچی ماه

همانطور که مردم در آینده برنامه ریزی شده برای ماه های سرد سال جلوتر اکتبر را ماه کامل آمد به معنی زمان ایده آل برای شکار بازی که تبدیل شدن به چاق از خوردن افتادن دانه. این ماه کامل نیز شناخته شده به عنوان سفر ماه و مرگ چمن ماه.

در سال 2020 شکارچی ماه نیز یک ماه آبی به دلیل آن است که دوم دو ماه کامل رخ می دهد در ماه اکتبر.

هنگامی که? اکتبر 31

نوامبر: Beaver ماه

Beavers به طور معمول شروع به ساختمان خود را در زمستان سدهای اطراف در حال حاضر منجر به این ماه کامل moniker. آن است که همچنین به عنوان شناخته شده فراست ماه به عنوان یخبندان زمستان از لحاظ تاریخی شروع به گرفتن عوارض خود را در طول این زمان.

هنگامی که? نوامبر 30

دسامبر: سرد ماه

شب طولانی و تاریک و زمستانی گرفتن جلوتر از این رو این ماه کامل نام. در حال سقوط در این فصل جشن آن را نیز به عنوان ماه قبل از جشن میلاد عیسی مسیح و شب ماه است.

هنگامی که? دسامبر 30

گذشته 2020 full moons

ژانویه: Wolf Moon

این ماه کامل شد چرا که روستاییان استفاده می شود به گوش بسته از گرگ ها زوزه در گرسنگی در اطراف این زمان از سال است. این همچنین به عنوان شناخته شده, پیر, ماه, ماه یخ و برف ماه اگر چه دومی است که معمولا همراه با بهمن ماه کامل.

سال گذشته در ماه ژانویه ماه کامل دوبله فوق العاده خون wolf moon’, بود, منظره های دیدنی و جذاب. اتفاق می افتد به عنوان محصول از سه پدیده های مختلف: این یک supermoon یک گرگ ماه و یک ماه خون.
مراحل مختلف ماه گرفتگی, همچنین شناخته شده به عنوان “فوق العاده خون گرگ و ماه” که طی ماه ژانویه 2019

این شب از گرگ ماه نیز شاهد penumbral ماه گرفتگی را در محل. این نوع گرفتگی اغلب اشتباه عادی ماه کامل و زمانی اتفاق می افتد که ماه در حرکت از طریق خارجی ضعیف در بخشی از سایه زمین.

هنگامی که? ژانویه 10

فوریه: برف ماه

برف در ماه است که پس از سرد, سفید, چون در طول تاریخ همیشه بوده است snowiest ماه در امریکا است. آن را نیز به طور سنتی به عنوان گرسنگی ماه را به دلیل شکار بسیار دشوار بود در شرایط برفی.

هنگامی که? فوریه 9

مارس: Worm ماه

به عنوان درجه حرارت گرم کرم خاکی کست شروع به ظاهر می شود و پرندگان شروع به پیدا کردن غذا. این شهر همچنین دارای چند نام دیگر از جمله Sap ماه کلاغ ماه و پوسته ماه را در حالی که آن آنگلو ساکسون نام روزهای پرهیز و روزه ماه.

در این سال Worm ماه نیز یک سوپر ماه کامل ظاهر می شود تا 30 درصد روشن تر و 14 درصد بزرگتر به چشم انسان.

این ماه کامل زینت آسمان ما در همان ماه به عنوان اعتدال بهاری که می افتد در 20 مارس سال جاری و همچنین میکرو جدید ماه طول می کشد که در مارس 24 و می بیند که ماه جدید در دورترین نقطه از زمین و در مدار آن است.

هنگامی که? مارس 9

مارس: Pink Moon

آوریل ماه کامل شناخته شده است به عنوان Pink Moon اما نمی شود فریب خورده به فکر آن خواهد شد به نوبه خود ، این در واقع به نام بعد از گلهای صورتی است که به نظر می رسد در شمال امریکا در اوایل بهار است.

آن است که همچنین به عنوان شناخته شده تخم مرغ ماه با توجه به بهار تخم مرغ-تخمگذار فصل است. برخی ساحلی قبایل مراجعه به آن به عنوان ماهی ماه به دلیل آن به نظر می رسد در همان زمان به عنوان shad شنا بالادست.

این ماه کامل مهم است به دلیل آن است که استفاده می شود برای رفع این تاریخ از عید پاک است که همیشه یکشنبه پس از اولین ماه کامل پس بهار اعتدال. در این سال که ماه به نظر می رسد در روز پنج شنبه 8 مارس که به معنی عید پاک یکشنبه سقوط کرد و چهار روز بعد در روز یکشنبه 12 آوریل.

صورتی ماه به نظر می رسد در طول همان ماه به عنوان Lyrid شهابی و در سال 2020 آن را نیز دوم سوپر کامل ماه از سال است.

هنگامی که? مارس 8

مارس: گل ماه

بهار رسما فنر زمان ممکن می رسد و گل ها و شکوفه های رنگارنگ نقطه چشم انداز.

این ماه کامل است که همچنین به عنوان شناخته شده ذرت کاشت ماه به عنوان محصولات کاشته شده در زمان برداشت و یا شیر در ماه مارس بود که قبلا شناخته شده به عنوان “ماه سه لیزا”.

هنگامی که? مارس 7

ژوئن: ماه توت فرنگی

این ماه کامل است که پس از آغاز فصل برداشت توت فرنگی. این دیگر نام گل رز ماه و ماه بعد از شروع تابستان گرم آب و هوا.

به نظر می رسد در همان ماه به عنوان طولانی ترین روز سال, طولانی ترین روز سال (20 ژوئن) که در آن ما می تواند لذت بردن از 16 ساعت, 38 دقیقه و 20 ثانیه از نور روز است.

در این سال شب توت فرنگی ماه نیز شاهد penumbral ماه گرفتگی را در محل. در طول حداکثر فاز گرفتگی فضای ناظران در اروپا و آسیا و استرالیا و آفریقا دیده اند ممکن سطح ماه روشن کمی تیره تر از حد معمول است.

هنگامی که? ژوئن 5

جولای: تندر Moon

نام با توجه به شيوع تابستان تندر طوفان. آن را در غیر این صورت شناخته شده به عنوان کامل باک Moon چرا که در این زمان از سال باک شاخ به طور کامل رشد کرده است.

در 2019, تندر, ماه بود, فوق العاده ویژه, زیرا نه تنها آن را همزمان با ماه گرفتگی جزئی آن نیز کاهش یافت و در سالگرد 50 از آپولو 11 ماموریت.

در این سال فضای طرفداران ممکن است دیده می شود در ماه جولای به ماه کامل تبدیل یک سایه تیره تر از حد معمول به عنوان سومین penumbral ماه گرفتگی از سال 2020 صورت گرفت.

هنگامی که? جولای 5

مجموع گرفتگی ماه

ماه گرفتگی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “ماه خون’, زمانی اتفاق می افتد که ماه در حرکت به سایه زمین. در فاصله ماه این سایه به نظر می رسد مانند چشم گاو در مرکز dartboard.

این umbral سایه به آرامی در سراسر Moon دیسک تا آن بلعد آن به طور کامل. شما ممکن است فکر می کنم ماه را از نظر ناپدید می شوند در این نقطه اما این است که به طور معمول مورد نیست. جو زمین عمل می کند مانند یک لنز refracting و یا خم شدن خورشید نور قرمز به اراضی موات در غیر این صورت تیره umbra. این نتایج در ماه معمول روشن و سفید رنگ تبدیل به یک خون نارنجی.

فضای طرفداران را به یاد داشته باشید که آخرین ماه گرفتگی graced آسمان ما در تاریخ 21 ژانویه 2019. در مجموع آسمانی عینک – که او نیز یک ماه کامل و یک supermoon – به طول انجامید پنج ساعت و 11 دقیقه و 33 ثانیه و با حداکثر آن کلیت اوج در 5:12am.

در حالی که بعد از ماه گرفتگی است نه مجموعه را در انگلستان تا مارس 16, 2022, سه prenumbral گرفتگی ماه رخ داده در این سال در ژانویه 10, 5 ژوئن و جولای 5.

این نوع گرفتگی می گیرد زمانی که ماه در حرکت از طریق بخش بیرونی زمین, سایه, همچنین شناخته شده به عنوان سایه روشن باعث اندکی تیره شدن سطح ماه. آن است که به راحتی اشتباه عادی ماه کامل و بر خلاف ماه گرفتگی آن می تواند مشکل باشد برای اطلاع و یا مشاهده.

یک بار در یک ماه آبی

آیا این عبارت به خوبی شناخته شده اند و چیزی برای انجام با ماه ؟ بله آن را ندارد. ما استفاده از آن برای اشاره به چیزی است که بسیار به ندرت اتفاق می افتد و یک ماه آبی است و یک اتفاق نادر است.

ماهانه ماه آبی است نام داده شده به یک دوم ماه کامل رخ می دهد که در یک ماه تقویم و این به طور معمول رخ می دهد تنها یک بار در هر دو تا سه سال است. در سال 2020 شکارچی ماه در 31 اکتبر نیز یک ماه آبی به دلیل آن است که دوم ماه کامل رخ می دهد در ماه اکتبر.

فصلی blue moon توصیف سوم از چهار ماه کامل رخ می دهد در فصل های نجومی. در 2019, مه گل ماه فصلی بود ماه آبی.

وجود دارد بسیاری از دیگر قمر بیش از حد – چگونه بسیاری از شما می دانید ؟

ماه کامل: همه ما می دانیم اینها چه هستند. آنها می آیند در اطراف هر ماه و نور آسمان در شب.

ماه جدید: گاهی شناخته شده به عنوان نامرئی فاز آن را به عنوان به طور کلی نمی تواند در آسمان دیده می شود. آن زمانی است که خورشید و ماه در تراز وسط قرار دارد با خورشید و زمین در طرف مقابل از ماه. به عنوان یک نتیجه, سمت ماه که به طرف زمین در سمت چپ در تاریکی کامل.

ماه سیاه: اکثر کارشناسان معتقدند که این اشاره به دوم ماه جدید در یک ماه تقویم در حالی که برخی از استفاده از این اصطلاح برای توصیف سوم ماه جدید در یک فصل از چهار قمر جدید. آخرین ماه سیاه صورت گرفت در اوت 30, 2019, که همچنین یک سوپر جدید ماه و یک بعدی است که مجموعه ای را در 19 اوت سال 2020 است.

ماه خون: همچنین شناخته شده به عنوان یک کل ماه گرفتگی. این هنگام سایه زمین کست مایل به قرمز براق در ماه نتیجه یک ترکیب نادر از گرفتگی با نزدیک ترین قرص کامل ماه از سال است. وجود دارد یکی در انگلستان در ماه ژانویه 2019 با یک بعدی مجموعه قابل مشاهده بیش از آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی و بخش هایی از اروپا و آفریقا را در آوریل 16, 2022. فضای طرفداران در انگلستان قادر نخواهد بود برای دیدن هر مرحله از این گرفتگی اما باید قادر به آن را ببینید در کلیت زمانی که ماه به نظر می رسد با قرمز-نارنجی تب و تاب بودن.

چه supermoon?

همیشه نگاه کردن در آسمان شب به دیدن ماه کامل پس شما تقریبا می تواند آن را لمس? خوب شما احتمالا کشف یک supermoon.

قابل توجه بینایی اتفاق می افتد زمانی که ماه کامل است در نقطه ای در مدار خود به ارمغان می آورد که آن را نزدیک به زمین است. به ما زمین-گربه لینگز, به نظر می رسد تا 30 درصد روشن تر و 14 درصد بزرگتر است.

Supermoon است نه یک اصطلاح نجوم هر چند. این نام علمی است که در واقع حضیض ماه کامل اما supermoon بیشتر جاذب استفاده شده است و توسط رسانه ها به توصیف آسمانی ما همسایه هنگامی که آن را نزدیک.

ستاره شناس ریچارد Nolle که با عبارت supermoon و او تعریف آن به عنوان “… جدید و یا ماه کامل رخ می دهد که با ماه و یا در نزدیکی (90 درصد) آن نزدیکترین رویکرد به زمین در یک مدار” با توجه به earthsky.org.

چگونه بسیاری از supermoons وجود دارد در سال 2020?

سه super full moons graced آسمان ما در سال 2020 است. آنها به نظر می رسد در مارس 9, 8 آوریل و مارس 7.

چه بکنم ؟

سر خود را در خارج از غروب زمانی که ماه نزدیک به افق و مارول در اندازه آن است. و همچنین به عنوان نزدیک تر و روشن تر از ماه (ابرها اجازه) نیز باید نگاه نارنجی و قرمز رنگ است.

چرا ؟ همانطور که مهتاب از عبور از بخش ضخیم تر از جو ذرات نور در انتهای قرمز طیف نمی پراکنده به راحتی به عنوان نور در پایان آبی طیف.

بنابراین زمانی که ماه قرمز به نظر می رسد شما فقط به دنبال در نور قرمز که نیست پراکنده است. به عنوان ماه می شود در آسمان بالاتر آن را بازگشت به حالت عادی سفید و زرد رنگ است.

خواهد جزر و مد بود بزرگتر ؟

بله. زمانی که پر یا قمر جدید به خصوص نزدیک به زمین آن منجر به افزایش جزر و مد. جزر و مد ها توسط اداره کشش گرانشی ماه و به میزان کمتر از خورشید است. زیرا خورشید و ماه از طریق تعهدات مختلف این تاثیر می گذارد به اندازه جزر و مد.

به من بگویید بیشتر در مورد ماه

  • ماه 4.6 میلیارد سال تشکیل شد بین 30-50 ميليون سال پس از منظومه شمسی است.
  • آن است که کوچکتر از زمین — در مورد همان اندازه پلوتون در واقعیت است.
  • سطح آن منطقه کمتر از سطح منطقه آسیا – حدود 14.6 میلیون مایل مربع با توجه به space.com
  • جاذبه در ماه است تنها 1/6 است که بر روی زمین است.
  • ماه است نه دور است اما به شکل تخم مرغ با بزرگ پایان با اشاره به سمت زمین است.
  • آن را 135 روز به رانندگی با ماشین به ماه در 70 مایل در ساعت (و یا نه سال به راه رفتن).
  • ماه دارای “moonquakes” ناشی از کشش گرانشی زمین است.
  • کارشناسان بر این باورند که ماه دارای یک هسته مذاب درست مثل زمین است.

چگونه بود ماه تشکیل شده است ؟

مرد روی ماه

تنها 12 نفر تا کنون راه می رفت بر روی ماه و همه آنها مردان آمریکایی از جمله (معروف ترین) نیل آرمسترانگ بود که برای اولین بار در سال 1969 در آپولو 11 ماموریت.

آخرین بار انسان فرستاده کسی به ماه در سال 1972 زمانی که ژن Cernan بازدید در آپولو 17 ماموریت.

اگر چه آرمسترانگ اولین انسان به راه رفتن بر روی ماه را آلدرین اولین انسان به ادرار کردن وجود دارد. در حالی که میلیون ها نفر به تماشای ماه فرود در زنده تلویزیون Aldrin بود مجبور به رفتن در یک لوله نصب شده در داخل فضای خود را کت و شلوار.
Buzz Aldrin جونیور در کنار پرچم آمریکا پس از انسان می رسد این ماه برای اولین بار در طول آپولو 11 ماموریت در 20 جولای 1969.


اعتبار: AP

زمانی که فضانوردان در زمان خاموش کلاه خود را پس از خود moonwalk آنها متوجه بوی قوی که آرمسترانگ به عنوان “مرطوب خاکستر در یک شومینه” و Aldrin به عنوان “صرف باروت”. آن بوی ماه-گرد و غبار در آورده بر روی چکمه های خود را.

این ماده معدنی armalcolite کشف شده در اولین ماه فرود و بعد از آن در مکان های مختلف بر روی زمین نامگذاری شد پس از سه فضانوردان آپولو 11 نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز.

حدود 600 میلیون نفر به تماشای آپولو 11, فرود, زنده در تلویزیون, یک رکورد جهانی تا 750 میلیون نفر به تماشای عروسی پرنس ولز و Lady Diana Spencer در سال 1981.
چگونه دیلی تلگراف گزارش داد نیل آرمسترانگ اولین قدم بر روی ماه در سال 1969

یکی از رئیس جمهور نیکسون speechwriters آماده کرده بود یک آدرس با عنوان: “در رویداد ماه فاجعه”. از آن آغاز شد: “سرنوشت مقرر کرده است که مردانی که به ماه رفت به کاوش در صلح و آرامش باقی بماند و به استراحت در صلح است.” اگر راه اندازی از ماه تا به حال موفق هوستون بود برای نزدیک کردن ارتباطات و ترک آرمسترانگ و Aldrin به مرگ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas