‘فولر خانه” فصل 5 قسمت 2 زمان انتشار: هنگامی که ‘فولر خانه’ دوباره در Netflix بکشد ؟

فولر خانه ممکن است در آینده به پایان برسد اما این بدان معنا نیست که Netflix بکشد نشان می دهد نمی خواهد بیرون رفتن با صدای بلند. فصل 5 قسمت 2 است که به زودی به پرچم در حال اهتزاز و دیدن D. J. (با بازی Candace Cameron Bure) استفانی (Jodie Sweetin) و Kimmy (Andrea باربر) برنامه ریزی یک سه گانه عروسی در Netflix بکشد نشان می دهد.

طرفداران مشتاقانه در انتظار نهایی قسمت از طنزهای لازم نیست که به صبر طولانی. تاریخ انتشار برای فولر خانه فصل 5 قسمت 2, ژوئن 2, زمانی که نهایی نه قسمت نیم ساعته کمدی (که در فصل 5 قسمت 10-18) می رسند همه در یک بار در Netflix بکشد.

به عنوان با اکثر Netflix اصل فولر خانه‘s نهایی قسمت در حال رفتن به انتشار در 00:01 a. m. PDT. زمانی که نشان می دهد منتشر شده در کشور را در زمان خود تفاوت از سواحل غرب امریکا را در انگلستان به عنوان مثال فصل 5 قسمت 2 منتشر خواهد شد در 8:01 a. m. BST.

fuller house season 5 part 2
‘فولر خانه” فصل 5 قسمت 2 در حال آمدن است در ماه ژوئن به Netflix
Netflix

در حال حاضر در Netflix بکشد همه قسمت فولر خانه تا کنون از فصل 1 تا فصل 5 قسمت 1. اصلی, هشت فصل کامل House, در ضمن همه در Hulu در آمریکا

همانطور که برای چه بینندگان می توانید از این قسمت های جدید بازیگران و خدمه که حذف برخی از نکات است. فولر خانه بازیگر Candace Cameron Bure گفت: به TVLine از سه گانه عروسی فیلم: “همانطور که من مطمئن هستم که شما می توانید تصور کنید آن را برای رفتن به آجیل. شما باید سه بسیار متفاوت زنان در تلاش برای هماهنگ کردن یک غول رویداد با هم. آنها تمام جهان را ببینید کمی متفاوت, بنابراین هرج و مرج خواهد امدن.”

D. J. بازیگر اضافه شده در Us Weekly مصاحبه: “این فقط رفتن به بسته بندی کردن و کراوات به پایان می رسد شل با تمام روابط مختلف و شخصیت او گفت:” در آن زمان است. “من فکر می کنم مخاطبان خواهد بود واقعا خوشحال به احساس بسته شدن در پایان این فصل با آن همه است.”

تعدادی از چهره های آشنا در حال انتظار برای بازگشت نهایی برای این قسمت اما Lori Loughlin است انتظار می رود به بازگشت. عمه بکی بازیگر به نظر نمی رسد در بازیگران, عکس از آخرین روز فیلمبرداری و بازیگران مختلف از نشان دادن پیشنهاد هرگز وجود هر گونه بحث او بازگشت.

Bure گفته سرگرمی امشب: “آن نشده است مورد بحث قرار گرفت. من به هیچ وجه برای آن پاسخ و Netflix حتی صحبت در مورد آن, بنابراین من هیچ پاسخ.” John Stamos, در ضمن گفته سرگرمی هفتگی: “این یک وضعیت دشوار برای همه درگیر. منظورم فقط در کنار ما است.”

فولر خانه فصل 5 قسمت 2 منتشر می شود در 00:01 a. m. PDT در سه شنبه, ژوئن 2 در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im