مراسم تشییع جنازه خدمات افتخارات رهبر جنبش حقوق مدنی C. T. ویویان

برگرد. C. T. ویویان اولیه و کلید مشاور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور و دیرین رهبر جنبش حقوق مدنی بود که به عنوان یک “غول در میان مردان” در تشییع جنازه او در آتلانتا در روز پنج شنبه. ویویان درگذشت جمعه در سن 95.

سخنرانان در این سرویس شامل رهبران مذهبی و اعضای ویویان خانواده و ضبط مراسم تجلیل از, جو بایدن, اپرا وینفری, اندرو جوانو هنک آرون. پس از خصوصی خدمات در پراویدنس, Missionary Baptist Church, Vivian خواهد بود گذاشته و به استراحت در وستویو گورستان CBS آتلانتا ایستگاه WGCL گزارش.

ویویان یک شخصیتی در این جنبش که فعالیت مورخ بازگشت بیش از هفت دهه درگذشت و همان روز به عنوان Congressman John Lewis — یک همکار آیکون در مبارزه برای برابری نژادی. ویویان بود باپتیست وزیر و یکی از رهبران جنوب کنفرانس رهبری مسیحی.

بیش از یک دهه قبل از ناهار-ضد تظاهرات در سراسر کشور ساخته شده سرفصل ویویان شروع به سازماندهی تحصن در برابر تبعیض نژادی در پیوریا ایلینوی در 1940s. او بعدها به نیروهای با شاه و سازمان آزادی سواری در سراسر جنوب در اعتراض به تبعیض نژادی است.

ویویان شد که پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما با مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2013.

President Obama Awards Presidential Medal Of Freedom
رئیس جمهور, باراک اوباما, جوایز مدال آزادی ریاست جمهوری را به رهبر جنبش حقوق مدنی C. T. ویویان در کاخ سفید در 20 نوامبر 2013. برنده McNamee / گتی ایماژ

ویویان “همیشه یکی از اولین در عمل آزادی سوار یک marcher در سلماکوبیده زندانی تقریبا کشته جذب ضربات در امیدوار است که کمتر از ما را به” اوباما در بیانیه ای گفت: مدت کوتاهی پس از مرگ او.

در آستانه تشییع جنازه مشاهده و مراسم برگزار شد و روز شنبه در گنبد گرجستان کاپیتول. سپس یک اسب کشیده حمل و نقل در زمان ویویان را تابوت از کاپیتول به مارتین لوتر کینگ جونیور آرامگاه در آتلانتا و نورد پایین ناحیهای در شمال غربی خیابان و Auburn, خیابان شاه مرکز به عنوان به خوبی wishers به صف ایستادند.

Civil Rights Leader C.T. Vivian Lies In State At Georgia Capitol
بدن از رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. C. T. ویویان می رسد به غیر روحانی در دولت در گرجستان ساختمان کاپیتول در 22 ژوئیه سال 2020 در آتلانتا. ویویان که مبارزه در خط مقدم جنبش حقوق مدنی در کنار دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور, درگذشت, روز جمعه در سن 95. الیاس Nouvelage / گتی ایماژ

“به عنوان یکی از مهمترین حامیان عدالت در طول جنبش حقوق مدنی و یکی از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور اکثر دوستان مورد اعتماد و نمایندگان C. T. ویویان ایستاده در خط مقدم مبارزه برای برابری” گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت: در طول پنج شنبه مراسم در کنگره.

“در یکی از آشفته ترین زمان در کشور ما سابقه C. T. ویویان ثابت قدم بود و آرام و مبتنی بر دانش که او مبارزه برای چیزی بسیار بزرگتر از مانع در مقابل او” کمپ اضافه شده است.

Georgia State نماینده ورنون جونز گفت: Vivian هموار راه را برای آمریکایی های سیاه و سفید برای رسیدن به بالاترین سطح در زندگی عمومی است.

“وجود خواهد داشت هیچ اوباما شده است C. T. ویویان گفت:” جونز ایالات متحده امروز گزارش شده است. “وجود خواهد داشت هیچ سیاه زن Congresspersons شده است C. T. ویویان. میراث او برای همیشه زنده خواهد ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net