مراسم تشییع جنازه خدمات افتخارات جورج فلوید در زادگاه خود هوستون

استیو ولز ارشد پاستور در اصلی جنوبی کلیسای باپتیست در هوستون تگزاس به نام سفید کلیساها در طول سخنرانی خود در جورج فلوید مراسم یادبود در روز سه شنبه.

“من می خواهم برای گفتن یک کلمه به کلیساها: ما بهتر از ما بود اما ما به خوبی به عنوان ما باید باشد و این که به اندازه کافی خوب نیست” ولز گفت.

او ابراز فلوید خانواده برای او اجازه می دهد به صحبت می کنند در یادبود و اشاره کرد که “هر کس می توانست درک اگر شما گفت:” ما نیازی به شنیدن از هر گونه سفید مردم امروز است. شما بوده ام به سکوت طولانی به اندازه کافی شما می توانید در سکوت یک روز بیشتر.'”

“اما… شما خواسته کل جامعه را به هم می آیند,” او گفت: خانواده “مدل نه فقط برای آمریکا بلکه برای کل جهان است.”

“از شما خواسته شده است برای حمل یک بار که خرد شده و اکثر مردم و شما از عهده آن با فضل و شجاعت” او گفت:. “شما به نام کسانی که مختل تظاهرات با خشونت و یا غارت به افتخار جورج زندگی با عشق. شما نام یک رئیس جمهور که به دنبال تسلط به زندگی در یک جهان صلح آمیز که در آن ما عمدی.”

چاه نتیجه های است که در کلیسا “از آن آسان است نه بحث در مورد نژاد پرستی.”

“در کلیسای من از آن آسان است به اخراج به عنوان سیاست اقتصاد از صدها سال از نژادپرستی نظاممند اما نه صحبت و نه بازیگری است مسیر نابودی است.”

او گفت: از مردم سفید: “شما را به این کار نژادی عدالت است.”

“نژاد پرستی شروع نشد در طول عمر ما, اما می تواند پایان نژاد پرستی در طول عمر ما. اما تنها اگر شما بخواهید و من بپرسید: “چه می خواهیم در مورد آن انجام?'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de