خدمات مراسم تشییع جنازه برای Congressman John Lewis – سازمان دیده بان جریان زنده

سه رئیس جمهور سابق را افتخار Congressman John Lewis در تشییع جنازه او در آتلانتا گرجستان روز پنج شنبه در ساعت 11 صبح تکمیل یک هفته از یادبود خدمات دیرین مجلس و حقوق مدنی آیکون.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارائه خواهد شد مداحی برای لوئیس که در اوایل این ماه در سن 80. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش نیز صحبت می شود و همچنین مجلس نانسی پلوسی.

یک مراسم یادبود در تروی, آلاباما, در روز شنبه جشن لوئیس’ میراث قبل از او ساخته شده و سپس خود را نهایی سفر در سراسر ادموند Pettus پل در سلما در روز یکشنبه همان پل جایی که او مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان پلیس در طول ماه مارس به مونتگمری در 7 مارس 1965 که شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

لوئیس’ تابوت سپس سفر به واشنگتن دی سی که در آن او را گرامی داشتند در یک سرویس در کنگره و اولین سیاه مجلس به دروغ در دولت در کنگره برجک.

لوئیس جوانترین فرد برای صحبت در مارس 1963 در واشنگتن و یکی از دوستان مارتین لوتر کینگ جونیور او صحبت کرد در ماه ژوئن به ایسنا درباره فعالیت خود را در دهه 1960 است.

“بله من مورد ضرب و شتم چپ خونین و بیهوش. اما من هیچگاه تلخ یا خصمانه هرگز داد. من باور دارم که به نوعی و برخی از راه اگر لازم است به استفاده از بدن ما برای کمک به نجات روح یک ملت پس ما باید آن را انجام دهد” لوئیس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de