تکان دهنده کشتار جنسیتی آمار را وادار به یک واکنش خشمگین از گروه های حامی حقوق زنان در مکزیک است. خشم بیش از خشونت است که یک بخش کلیدی از یک روز ملی زنان اعتصاب در کشور است.

در ساعت قبل از او به قتل رسید ابیگیل Guerrero Mondragon شده بود با بهره گیری از برادرزاده ششم تولد. در پایین کلید در جمع خانواده های 20 ساله دانشجوی حقوق بوده است با خوشحالی بازی با پسر و چت به صورت مهمان در خانه مادرش.

صبح روز بعد او را مرده یافت در نزدیکی برخی از زمین فوتبال که در آن تاریخ و زمان آخرین مرد او تا به حال دیده شده است با کار کرده است. دوست پسر جدید خود را با دوستان, خوان Velazquez بازداشت شد همراه با دوست پسر, ایوان و پسر عموی او همه آنها شده بود با ابیگیل در لحظات پایانی.

در عین حال در یک روز هر سه نفر بدون اتهام. قطعه کلیدی از شواهد از جمله استفاده از کاندوم های گرفته شده از صحنه را از دست داده بودند و یا هرگز به درستی ثبت شده است.

“(Velazquez) بود سفت با گل و لای و وجود خون در لباس” بازگو ابیگیل را آراسیلی Mondragon بين عمیق sobs.

“من رفتم به شوک. و از آنجا که مقامات در اینجا در مکزیک آنقدر بی عاطفه آنها من را مجبور به ایجاد یک بیانیه زمانی که من هنوز حتی نمی فهمیدم چه اتفاقی افتاده است به دختر من زمانی که من می توانم حس را از هر چیزی است.”

ابیگیل به قتل در 11 دسامبر 2016 شد فقط یکی از 10 قتل زنان و دختران که در روز جنایت را که هر روز در مکزیک است. این یک آمار است که باعث خشم در پایتخت در هفته های اخیر به خصوص از مکزیک فمینیستی و حقوق زنان شدند.

“شده اند وجود دارد 8,000 قتل زنان در دو سال گذشته به تنهایی حدود نیمی از آن نشان می دهد صفات از خشونت مبتنی بر جنسیت علیه زنان” توضیح می دهد که Maria de la Luz استرادا رئيس جمهور از ملی شهروندان رصدخانه در کشتار جنسیتی فراهم می کند که حمایت حقوقی به خانواده های قربانیان.

دو مورد موجب آخرین تظاهرات.

برای اولین بار بود وحشتناک قتل یک زن جوان اینگرید Escamilla با یک مرد زندگی با. او با چاقو به او و سپس پوست بدن و حذف اندام در تلاش برای پنهان کردن شواهد. روز بعد در خچیمیلکو منطقه از شهر هفت ساله فاتیما سیسیلیا Aldrighett ربوده شد از مدرسه گیتس از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته و به قتل رسید.

“من نمی خواهم به ترس’

هر دو داستان به معده تان شدیدا و وحشتناک. پس از تظاهرات در شهر مکزیک برخی از رادیکال ترین تظاهرکنندگان در درگیری با پلیس ضد شورش و اسپری گرافیتی بر روی مجسمه از استقلال قهرمانان و دیوارهای ساختمان های تاریخی. همچنین daubed رنگ در Mariana درب سنگین قرن 19 چوبی دروازه کاخ ملی.

“من از همه فمینیست با توجه نیست رنگ بر ما درب و دیوار ما, ما در حال کار برای جلوگیری از femicides گفت:” رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador است که roundly که از لمس و حساس است.

در شاید بیشتر misjudged نظرات پس از او سرزنش “نئولیبرالیسم” برای قتل هفت ساله فاتیما.

Maria de la Luz Estrada معتقد است رئیس جمهور لوپز Obrador دهکدهای از دست رفته به طور کامل.

“مکزیک را زنان جوان گفت: “من نمی خواهم به ترس” و “من می خواهم به قادر به راه رفتن به خانه آزادانه”. آنها خواستار آن است که دولت جدید تحقق آن وعده به عمل متفاوت است زیرا آنها گفت: آنها نمی خواهد به نوبه خود به دور مانند دولت های قبلی.”

وجود یک رسانه و روزنامه نگاری ابعاد به تظاهرات بیش از حد. چند تا از مکزیک sensationalist روزنامه چاپ عکس از اینگرید Escamilla را مثله بدن از جمله در صفحات اول. در خارج از دفتر یکی از روزنامه ها در, سوال, La Prensa, تظاهرکنندگان آتش به وسایل نقلیه خود را و شعار شعار.

پر از خشم’

تاسیس صدا در مکزیک جنسیت, سیاست, Maria de la Luz استرادا در تلاش برای پنهان کردن او غضب در انتقاد مسطح بودن در درجه اول توسط مردان جوان در کنشگران فمینیست.

خشم و انزجار خود را فراتر از قتل اینگرید یا فاتیما یا وابسته به او می گوید. این در مورد دهه از بی تفاوتی و گسترده مصونیت از مجازات در مکزیک بیش از کشتن زنان:

“ما به خیابان آمده اند در گذشته است. ما را محکوم به خشونت و هرگز به گوش.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نسل جدید به سادگی به اندازه کافی ،

“آنها می گویند:” اگر ما شکستن همه چیز را در حال حاضر آنها در حال رفتن به گوش دادن به ما. اگر زنان را آزار و مقامات نمی کنند, پس از آن ما فقط باید برای محافظت از خودمان است.”

اما برای انجام Mondragon این به شدت شخصی است نبرد.

پس ابیگیل به قتل رسید در یک زمین فوتبال است که در ماه دسامبر شب او تا به حال چیزی جز انسداد و obfuscation از مقامات. فقط تشکر بود به حمایت از گروه های حامی حقوق زنان که پرونده جنایی علیه مجرم موفق به اینچ به جلو.

ژوئن Velazquez در حال حاضر موسوم ابیگیل قتل اگر چه او دو متهم همدستان هنوز آزاد هستند.

“من رفتن به این راه پیمایی و ما را در عمل به خاطر ما خسته” می گوید: آراسیلی, تف کردن کلمات با سختی موجود نفرت.

“ما پر از خشم. چرا ؟ چرا که آنها دختران ما که زندگی دور گرفته شد در cruellest راه” صدای او را می شکند و دوباره.

“کسانی که قضاوت ما را به دعا می کنم که آنها هرگز در کفش ما. چون بعد که آنها و سپس آنها را درک کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de