یک تیم از دانشمندان در اسرائیل آخرین نشان می دهد آینده coronavirus شیوع بیماری می تواند به دنبال استفاده از آب و فاضلاب.

در یک مطالعه مقدماتی تیم دقیق یک اثبات مفهوم روش برای پیدا کردن مواد ژنتیکی از کروناویروس که باعث COVID-19 شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 در آب و فاضلاب. آنها همچنین نشان داد که سطح SARS-CoV-2 در فاضلاب منعکس شدت شیوع این بیماری در این منطقه آن را از آمد.

از آنجا که COVID-19 همه گیر آغاز شده در اواخر سال گذشته بیش از 16000 نفر تشخیص داده شده است با این بیماری در اسرائیل با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان بیش از 3.7 میلیون نفر بوده است تایید 263,843 نفر کشته شده اند و بیش از 1.2 میلیون نفر شناخته شده اند جان سالم به در برد. ایالات متحده در این کشور با شناخته شده ترین موارد در بیش از 1.2 میلیون دلار به عنوان ana ortega نمودار زیر نشان می دهد.

statista coronavirus
تعداد کل تایید COVID-19 موارد توسط کشور.
Ana ortega

ساختمان بر شواهد است که SARS-CoV-2 می تواند روشن در مدفوع و شناسایی شده در فاضلاب محققان با انجام مطالعه خود را با جمع آوری نمونه از تصفيه خانه فاضلاب در چهار مکان مختلف در اسرائیل و همچنین فاضلاب خام از مناطق مختلف در تل آویو. آنها به بررسی نمونه ها را به دیدن اگر آنها موجود SARS-CoV-2. این تیم همچنین نگاه داده ها در تعدادی از COVID-19 موارد در هر منطقه است.

در نمونه فاضلاب از شهر “بنی Brakبه شرق تل آویوتیم دریافتند غلظت ویروس در مواد ژنتیکی در ارتباط با “کلی” تعداد افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 وجود دارد. اما نمونه های از شهرهای آبجو شوا و هیفا منفی بودند SARS-CoV-2, “احتمالا مربوط به کم تعداد افراد آلوده در این شهرستانها” تیم نوشت.

محققان هشدار داد کار خود را به “اولیه و مداوم.”

نتايج ارائه شد به عنوان قبل ازچاپ مطالعه به وب سایت medRxiv معنی آنها نبوده است از طریق دقیق بررسی دقیق فرآیند مورد نیاز برای انتشار در مجلات علمی. دانشمندان انتشار مطالعات در این راه به جرقه بحث در مورد یک موضوع.

کار خود را دنبال مطالعات انجام شده در کشور از جمله آمریکا و فرانسه و هلند و استرالیا که به طور مشابه منجر تیم به این نتیجه فاضلاب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری COVID-19 شیوع است.

همکاری نویسنده دکتر Yakir Berchenkoیک مدرس دانشگاه بن-گوریون دانشگاه نگب دپارتمان مهندسی صنایع و مدیریت گفت: نیوزویک او قبلا کار می کرد برای پیدا کردن و نظارت بر سطوح مختلف آلاینده ها در فاضلاب مانند فلج اطفال.

“هنگامی که شما یک کمی محیط زیست نظارت روش شما می توانید انجام دهید ژرف همه چیز با یک روش ساده دسته علف و غیره از فاضلاب,” او گفت:.

“یک دسته ای تست کل شهر و برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده وجود دارد. دو شناسایی شیوع سریع و ساده و شاید حتی بدون هر گونه علائم در جامعه است. سه اگر شما می آیند تا دست خالی یعنی فاضلاب خود را نمونه حاوی ویروس شما می تواند برای اندازه گیری عدم اطمینان خود را در مورد [سوال] ‘است که جمعیت بیماری رایگان?'”

اما Berchenko گفت: این کار هنوز در مرحله کالیبراسیون.

Co-نویسنده استاد آریل Kushmaro از گروه بیوتکنولوژی و مهندسی در بن-گوریون دانشگاه گفت: انتخاب تیم خود را و می خواستم به استفاده از تخصص خود را برای کمک به COVID-19 همه گیر به عنوان اشکال به اسرائیل است. این پروژه آغاز شده و در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است و هنوز هم در حال اجرا است.

Kushmaro گفت که او و همکارانش شگفت زده شدند که این ویروس’ مواد ژنتیکی یا RNA می تواند برای مدت زمان طولانی در فاضلاب “و با استفاده از ابزار مناسب ما می توانیم ارتباط مقدار با تعداد افراد آلوده در یک منطقه است.”

این روش مفید است, از نقطه نظر اخلاقی او استدلال آن را به عنوان اجازه می دهد تا دانشمندان و مقامات به دنبال عفونت شیوع حتی اگر مردم نمی خواهد و یا نمی تواند آزمایش می شود و می تواند به “ارائه اطلاعات مهم برای تصمیم گیرندگان با توجه به مستند یا انتشار اقدامات است.”

“و پس از این ویروس منتشر شده است در مدفوع اما علائم قابل مشاهده هستند تنها پنج روز پس از عفونت این اجازه می دهد تا ما را به می دانم که وجود دارد این است که یک عفونت حتی قبل از اینکه علائم آشکار” او گفت:.

اما این رویکرد محدود به ردیابی جمعیت و جوامع افراد نیست, او گفت:.

“در تحقیقات آینده ما توسعه اپیدمیولوژیک برای تست مدل در حال ظهور عفونت های ویروسی از جمله COVID 19 با پشتیبانی از سیستم عامل های ما برای شناسایی ممکن است پاتوژن” Kushmaro گفت. “این روش نیز ما را قادر به دنبال SARS-COV-2 جهش نرخ و تنوع در جمعیت های مختلف.”

نوئل مک کارتی استاد واگیر بیماری اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی وارویک که کار نمی کند در این مقاله گفته نیوزویک: “این مطالعه توسط یک معتبر گروه یک جامد پایه و اساس در تشخیص ویروس های دیگر در فاضلاب می افزاید: اعتبار به نمونه هایی رو در سراسر جهان تشخیص و اندازه گیری SARS-CoV-2 ویروس در فاضلاب.”

مک کارتی نیز با تمجید از نویسندگان برای به اشتراک گذاری اطلاعات خود را از روش بر خلاف برخی از دیگران است. این است که واقعا مفید در توسعه این منطقه از کار در سراسر جهان,” او گفت:.

این فن آوری دارای “پتانسیل” استفاده می شود در کنار تلاش برای پیدا کردن موارد و کنترل گسترش بیماری آن را به عنوان تصفیه شده تر می شود.

در کشورهایی مانند نیوزیلند است که در تلاش برای از بین بردن coronavirusآن می تواند کمک به مقامات نظارت بر شیوع و حرکت گذشته تست چند هزار نفر در هر روز است.

“ممکن است تشخیص بیماری قبل از آنها روشن از فرد بیمار داده ها هنگامی که فردی بیمار تست بسیار شدید است. این نیاز در حال انجام نمونه برداری و آزمایش سریع از نمونه های قابل توجهی در مقیاس” گفت: مک کارتی.

اگر آن را نشان داده شده است به کار در جمعیت های کوچکتر آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مثال برای اطمینان از COVID-19-رایگان بیمارستان باقی می ماند مانند.

اما مک کارتی گفت: مطالعه محدود برای تعدادی از دلایل.

“ادعا می کند برای سطح ویروس در فاضلاب, نقشه برداری به سطح عفونت در انسان ها بر اساس تنها سه امتیاز داده و پس [هستند] بسیار اولیه است. با این حال آنها اکو نتایج حاصل از یک بزرگتر مجموعه داده در فرانسه و بنابراین نشان می دهد که این روش می تواند در برآورد میزان عفونت در جمعیت نه تنها حضور و غیاب,” او گفت:.

مک کارتی گفت: “چند منفی نمونه های نسبتا بزرگ جمعیت نشان می دهد که حساسیت محدود است. این جمعیت ممکن است کمی عفونت اما مسلما برخی از افراد آلوده. این ناقص و نامشخص حساسیت به این معنی است که معنای منفی نتایج نامشخص است و نباید از ارائه نادرست اطمینان است.”

به عنوان ویروس ریختن در مدفوع برای مدت طولانی مک کارتی استدلال این تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن قطره در انتقال و یا به سرعت منعکس اگر اختراعات مشغول به کار هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de