گابریلا کولی جنگ از طریق سختی به نگه کردن چارلی هال در رز خانم ها سری

با سه کاهش یافته است عکس در فینال سه سوراخ, گابریلا کولی می ترسید او دمیده از این فرصت برای شکست دادن امثال چارلی هال و گرجستان در سالن رز خانم ها سری در روز پنج شنبه.

اما اگر یک گلف باز نیاز به حفاری های عمیق در هر نقطه از آن است که به وضوح در اجرا در JCB باشگاه های کشور و پس از چهار ساعت صبر کنید Cowley 24 ساله از, Essex می تواند در نهایت شد آنچه او به نام “بهترین روز زندگی حرفه ای من تا کنون”.

دو-تحت-par 70 خوب بود به اندازه کافی برای بازیکن رتبه 576th در جهان برای دیدن کردن بدنه جهان بدون 25 و سالن 2018 زنان بریتانیا باز قهرمان به پایان رسید که در کنار دیگر Englishwoman در Annabel Dimmock و همچنین اسکاتلند هدر ماکرا ولز را چوپان ویلیامز و استرالیا ویتنی Hillier.

کولی که در سال 2014 Curtis جام با سالن ساخته شده بود پیشرفت مداوم در چهار وقایع این سری با یک سوم دو ninths و یک 12th.

در عین حال حتی اگر این خانمها تور اروپا نرم افزار به سادگی “روند” وجود دارد چند اوج او برای غلبه بر چنین قوی زمینه به خصوص که او از دست رفته است شش کاهش در تور است.

در عین حال با بازی اول 15 سوراخ در پنج زیر, این بسیار محبوب شخصیت داده بود خودش به اندازه کافی از یک کوسن.

“این یک منتظر عصبی در محل باشگاه وانجمن و من بدیهی است که نا امید با پایان من, اما من هرگز اميد خود را از دست” او گفت:. “من تا به حال پدرم کارل در کیسه و آن را درخشان بعد از آن من را به مقدار زیادی از اعتماد به نفس.”

سالن و هال هر دو سمت چپ خیره کننده Staffordshire طرح bemoaning دو bogeys در پشت نه. هال شد برگزاری سرب در چهار زیر پس از مرغک در 12th, اما پس از یک هفت در par-پنج 13th و شارژ از خط خارج شد. یک دیو در 15 بیشتر فرسایش او در اوایل کار خوب اگرچه او شانس خوبی برای همتراز آخرین سه نفری بود که به وضوح سخت ترین پچ در این دوره جدید.

قطعا سالن او را دیدم اتهام تخریب در شرایطی به هیچ وجه. بازی با Cowley, زمان طولانی, دوست, دوست جهان هیچ 39 پیشرفته به چهار زیر پر و پس از یک مرغک در خواستار 16 و فقط با دو باقی مانده به نظر می رسید بیش از همه برنده. اما از دست ندهید-باشگاه par-سه 17th او را دیدم پرواز سبز و خطا هزینه یک شات.

بدتر شد و به دنبال. سالن بدیهی است که نمی آن را می دانم اما او فقط نیاز به پر کردن آخرین به پیروزی حتی با پنج به اندازه کافی خوب برای بازی کردن.

با یک تقسیم fairway همتراز چهار 18th اتفاق می افتد به یک حیوان.

سالن موفق به پیدا کردن خشن در بین بود و به غیر روحانی کردن. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با زن دوم اما او همه اما duffed او 40-حیاط رویکرد و سه putted برای شیطان دو.

هال طول می کشد در بالای آمریکایی گلف منظور از شایستگی با کولی به طور موثر در دوم به دلیل جما Dryburgh برنده دو حوادث قبلی سفر به ایالات متحده برای بازی در تور LPGA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de