بازی های ویدئویی خرده فروش GameStop گزارش شده است که اصرار کارکنان فروشگاه به نگه داشتن فروشگاه های باز در سرپیچی از هر گونه سفارشات به در نور مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

کارکنان در تمام هزاران نفر از فروشگاه های GameStop شد ارسال یادداشت روز شنبه اصرار دارد که این شرکت فراهم می کند و “ضروری خرده فروشی” خدمات به دلیل آن کمک می کند تا مردم “کار از خانه” با توجه به یک گزارش از Kotaku. ضروری خرده فروشی به طور کلی تعریف شده که شامل کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

“با توجه به محصولات ما حمل است که فعال کردن و افزایش مشتریان ما تجربه در کار از خانه ما معتقدیم GameStop است به عنوان طبقه بندی شده ضروری خرده فروشی و در نتیجه قادر به باز باقی می ماند در طول این زمان” یادداشت گزارش می خواند.

این یادداشت همچنین می پرسد کارکنان به مقاومت در برابر اجرای قانون است که ممکن است نشان می دهد تا به فروشگاه در تلاش برای به اجرا درآوردن هر مستند سفارشات در نظر گرفته شده برای مهار این ویروس با استناد به یک سند است که گفت: به منظور تشویق پلیس به تماس با شرکت دفتر مرکزی شرکت اگر آنها مخالف با GameStop خود شناسایی به عنوان ضروری است.

“ما دریافت گزارش از مقامات محلی مراجعه به فروشگاه ها در تلاش برای به اجرا درآوردن بسته شدن با وجود ما طبقه بندی” این یادداشت ادامه می دهد. “مدیران فروشگاه تایید شده برای ارائه سند مرتبط زیر را برای اجرای قانون به عنوان مورد نیاز است.”

این معلوم نیست که چرا بازی های ویدئویی خرده فروش بر این باور است که “ضروری خرده فروشی” در طول بیماری همه گیر. اکثریت قریب به اتفاق از بازی ها و محصولات مرتبط نیز می تواند خریداری آنلاین. نیوزویک رسیده به عمده بازی آنلاین, خرده فروش, بخار, برای اظهار نظر ،

GameStop وب سایت اصرار دارد که “ایمنی و رفاه” است که خود را “اولویت” با اشاره به اقداماتی مانند کاهش ساعت و محدودیت مشتریان مجاز در داخل فروشگاه در یک بار.

نیوزویک رسیده به GameStop برای نظر.

GameStop
بازی های ویدئویی خرده فروش GameStop گزارش دستور کارمندان که در شرکت آجر و ملات خرده فروشی عملیات به عنوان اساسی به عنوان کسانی که ارائه شده توسط فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در طول COVID-19 گیر ترغیب آنها برای مقاومت در برابر مقامات در تلاش برای به اجرا درآوردن بهداشت عمومی دستورات است که می تواند فروشگاه ها.
اسپنسر پلات/گتی

GameStop کارکنان ابراز نگرانی کرده اند بیش از این شرکت شیوه ها در نور از این بیماری همه گیر. کارکنان گفته شده برای ضد عفونی کردن فروشگاه به طور منظم با وجود تمیز کردن لوازم ضروری مانند مواد ضد عفونی کننده بودن عرضه به فروشگاه ها, با کارگران به جای ارائه بازپرداخت برای تأمین منابع خرید و منابع خود را با توجه به معاون.

این شرکت قبلا اعلام کرد که آنها آغاز خواهد شد فروش به شدت مورد پیش بینی بازی عذاب ابدی در پنجشنبه یک روز قبل از تاریخ انتشار به عنوان یک “احتیاط ایمنی” در برابر ویروس ادعا این امر جلوگیری از گسترش این ویروس توسط اجتناب از همزمان با انتشار Animal Crossing: New Horizons, یکی دیگر از عنوان در تقاضا عنوان تنظیم برای انتشار در روز جمعه.

“برای اطمینان از ما پایبند به CDC-توصیه های اجتماعی فاصله راهنمای ما خواهد بود با فروش عذاب ابدی یک روز در اوایل روز پنجشنبه 3/19 به عنوان یک احتیاط ایمنی برای مشتریان و همکاران” شرکت توییتی در روز چهارشنبه. “عبور از حیوانات خواهد شد انتشار در پنج شنبه 3/20 به کمک بیشتر جدا کرد.”

هر دو عنوان نیز در دسترس برای خرید از شرکت های مختلف برای تحویل توسط دانلود یا از طریق پست الکترونیکی.

بسیاری از علاقهمندان به بازی به نظر می رسد پیوستن به توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی با تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و رفتن به فضاهای عمومی دلیلی. بازی های آنلاین سیستم عامل را دیده اند افزایش قابل توجه در محبوبیت با توجه به همه گیر با پلت فرم محبوب بخار گزارش رکورد تعداد کاربران در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de