گرت تیلور می شود تا به سرعت با منچستر سیتی زنان با چیدن سلف مغز

جدید منچستر سیتی زنان سر مربی گرت تیلور مشورت گسترده با سلف خود نیک کوشینگ قبل از تقاضا برای این نقش است.

سابق ولز بین المللی تیلور, 47, اعلام شد که این باشگاه سرمربی جدید در سه سال قرارداد در روز دوشنبه پس کوشینگ خروج برای MLS سمت شهر نیویورک در ماه فوریه است. به عنوان مدیر شهر زنان کوشینگ برنده شش غنائم در بسیاری از فصول نقل مکان کرد به نقش از باشگاه آکادمی. تیلور قبلا این باشگاه تحت 18s مردان مربی به دنبال همان مسیر است.

در طول ازدواج خود کنفرانس مطبوعاتی – انجام, از جلو اتاق از طریق زوم که در آن او نادیده گرفته شده توسط یک چاپ اسمیت خواننده Morrissey – Taylor توضیح داد که او تا به حال شناخته شده کوشینگ برای چندین سال بود و یک بار در کوشینگ مدیر خط قبل از دومی حرکت به تیم زنان. این جفت ارز باید باقی ماند پس از کوشینگ رفت و در سراسر اقیانوس اطلس و هر دو وظیفه شد با تحصیل در لیگ جدید از راه دور بدون هیچ گونه آینده وسایل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تیلور گفت: “او شده است درخشان کمان ویولن و تار برای من به استفاده از در این دوره است. با نیک و آلن [مهن دستیار زنان مدیر] من سعی کردم به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است. در آن لحظات از آن ساخته شده من فکر می کنم: آیا شما می دانید چه ؟ این واقعا چیزی است که من می خواهم به انجام. این اتفاق افتاد و من خیلی سپاسگزار هستم.

“سمت تلنگر از این وضعیت ناگوار است که آن را به من این فرصت را به به سرعت در بسیاری از چیزها است. [بازی زنان] همیشه چیزی است که من در زمان علاقه: اگر شما را در درک زندگی یک مربی ما به تماشای هر بازی. من به تماشای یک جهنم از بسیاری از ما در بازی های قبلی من را تماشا کرده ام هر England بین المللی برای دو سال گذشته و پس از آن با تمرکز بر ما بازیکنان بین المللی در اروپا و همچنین خود را در بازی های ملی – حتی بازی که نیست درگیر هر یک از بازیکنان ما است. من دیوانه دیوانه نوشتن یادداشت.

“من تا به حال خوب گفتگو با نیک بر این به این دلیل او رفت و به MLS کمی کور. او با بازیکنان به مدت یک هفته قبل از قفل آمد و آن را به او فرصتی برای مطالعه MLS آنلاین. آن را بسیار مشابه در این رابطه برای هر دو ما است.”

تیلور – که نیز تا به حال فرصت برای مشورت پپ گواردیولا و دستیار او Rodolfo Borrell – دیدار بازیکنان دو بار تقریبا. “ما باید به بهترین وضعیت,” او گفت: “برای حفظ تعامل با کارکنان و بازیکنان بالا اما نه بیش از حد بالا است که می شود آن را خسته کننده برای آنها است.”

در ضمن شهر سر از فوتبال زنان, گاوین Makel گفت که فدراسیون فوتبال تا به حال ارائه نشده شهرستان با مهلت است که توسط آن برنامه های برای رسیدن به یک ورزشی نتیجه تصمیم پس از آن خاتمه دادن به زنان سوپر لیگ فصل در روز دوشنبه. او در ادامه می گویند که او می ترسید که به پایان رساندن زنان جام حذفی – که هنوز هم تحت بررسی توسط بدن حاکم خواهد بود – یک “چالش” در حال حاضر در لیگ به پایان رسیده است.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک چالش در حال حاضر ما خاتمه WSL,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای برنامه ریزی در اطراف چه این بدان معناست که برای بازیکنان است. ما نمی تواند منجر به ادامه بازیکنان در امتداد تفکر ما ممکن است راه اندازی مجدد برخی از بازی ها در دو, سه, چهار هفته. آنها نیاز به یک دوره زمانی که در آن آنها می تواند رسیدن به اوج آمادگی جسمانی و سطح عملکرد. وجود دارد شده است هر گونه تصمیم گیری ساخته شده, اما من شگفت زده می شود با توجه به آنچه که تصمیم گرفته شد در مورد WSL.”

در انتظار شنیدن فا ورزشی, نتایج تصمیم Makel افزود: “ما لزوما داده شده است یک قاب زمان هنگامی که ما ممکن است انتظار هر نوع تصمیم گیری در آن است. ما بدیهی است که صبر کنید تا زمانی که ما نیاز به: من فکر می کنم هر کس می خواهد فقط حرکت در هر تصمیم گیری اراضی. این یک تصمیم دشوار اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد و ما راحت با هر تصمیم گیری ساخته شده است.

“من فکر می کنم [پایان لیگ] بود این تصمیم درست است. ما نا امید گفت: ما به عنوان زمانی که تصمیم اعلام شد, از آنجا که ما احساس می کنیم که می تواند رفته اند و به ما اضافه شده جایزه کابینه این فصل اما ما نیز به طور کامل درک دلایل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im