گری کوهن خواستار خروج از گسترش بیکاری کمک

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — گری کوهن رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق مشاور اقتصادی گفت: یکشنبه این زمان ممکن است برای کشور به حرکت به دور از “اقدامات فوق العاده” مرتبط با مزایای بیکاری به اجرا در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از ایالت ها تغییر جهت بازگشایی.

در مصاحبه با “چهره ملت” کوهن اشاره کرد که دولت فدرال برای اولین بار گسترش مزایای بیکاری “برای یک هدف خاص” به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی تشویق آمریکایی ها به ماندن در خانه برای کاهش گسترش coronavirus.

“بنابراین ما تغییر تعریف بیکاری است. گفت: ما باید در خانه بمانند. آیا به دنبال یک شغل. ما نمی خواهیم شما را به ترک خانه خود” کوهن گفت: “چهره ملت است.” “در حال حاضر من فکر می کنم ما باید برای بازگشت به سنتی تعریف از بیکاری است. اگر شما بیکار شما دریافت مزایای. اما اگر شما نیاز به دنبال یک شغل و اگر شما کار ارائه شده, شما باید به این کار است و شما باید از مزایای بیکاری. ما نیاز به گذار از اقدامات فوق العاده که قابل توجیه 60 روز پیش-90 روز پیش به جهان واقعی از آنچه که به طور مستمر تعریف از بیکاری است.”

اکثر ایالات آمریکا شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده هفته پیش به عنوان آنها نگاه به احیای اقتصاد شده است که بروز مداوم و همه گیر. اضافی 3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تعداد کل کارگران ایالات متحده تشکیل پرونده برای بیکاری به 36 میلیون. نرخ بیکاری رسیده است 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

در پاسخ به متناوب اقتصادی اثرات coronavirus کاخ سفید منتقل شده تمرکز خود را به سمت بهبود و ایالات متحده در حال حاضر در حال حرکت به یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را.

کوهن ابراز خوش بینی است که اقتصاد ایالات متحده خواهد گزاف گویی آن را به عنوان “کاملا انعطاف پذیر است.”

“من باید به مردم یادآوری کند که ما به پایان رسید تا در این وضعیت اقتصادی ضرورت” او گفت:. “ما ساخته شده یک وجدان تصمیم به تعطیل کردن اقتصاد ما و همه ماندن در خانه برای پهن کردن منحنی بود که این تصمیم درست است. اما ما در ایجاد این وضعیت اقتصادی. ما می توانید باز کردن این بسیار سریع تر از برخی از این مقایسه است که ما در حال ساخت در یک زمان که در آن وجود دارد که در آن شرایط ما آمار بیکاری اتفاق افتاده است بیش از یک دوره طولانی از زمان به دلیل کاهش اشتغال و کاهش فروش است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون چهار قانون گذاری بسته های طراحی شده برای کمک به بیمار آمریکایی, کسب و کارهای کوچک و صنایع و روز جمعه خانه گذشت یک از 3 تریلیون اندازه گیری را که در ارائه کمک های مالی بیشتر برای دولت و دولت های محلی خطر برای پرداخت خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران و دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

کوهن گفت: کشور در حال حاضر می داند: “ما باید در این موقعیت دولت فدرال به صرف $2 به $5 تریلیون دلار در یک لحظه متوجه به حمایت از زیرساخت های ما و حمایت از اقتصاد ما” اما گفت که همه گزینه ها باید در نظر گرفته شود وقتی که می آید به نحوه پرداخت است که فدرال امداد.

“ما نیاز به نشستن به نگاه در هر دو طرف معادله است. ما نیاز به نشستن و نگاه به سمت درآمد از معادله و ما نیاز به نگاهی به هزینه طرف معادله” او گفت:. “بنابراین من می گویند بله که وضعیت مالیات در ایالات متحده به تعدیل شود. همه چیز باید بر روی میز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>