BBC بالاترین پرداخت star, Gary است و من گفته بی بی سی مجوز هزینه باید داوطلبانه نام تجاری آن گوینده را “مشکل اساسی”.

این مسابقه از روز میزبان اغلب عناوین ساخته شده برای حقوق و دستمزد خود را که در گذشته تعداد £1.75 میلیون دلار ساخته شده و او را به شرکت در بهترین پرداخت استعداد.

BBC هزینه های است که تا حد زیادی تامین هزینه مجوز اجرا را از طریق تعقیب کیفری که منجر به بیش از 120.000 اعتقادات در سال 2018 است.

در ماه ژوئن گذشته این شرکت اعلام کرد که scrapping رایگان تلویزیون مجوز برای بیش از 75s. است و من در حال حاضر به waded هزینه مجوز بحث گفتن نگهبان: “من را هزینه مجوز داوطلبانه است. من همیشه گفته ام برای یک مدت طولانی من را در آن داوطلبانه است. من نمی دانم تدارکات چگونه آن کار می کنند.

“شما را از دست دادن برخی از مردم, اما در همان زمان شما می خواهم تا قیمت کمی.”

او افزود: “شما مجبور به پرداخت آن اگر شما می خواهید یک تلویزیون و در نتیجه این مالیات او گفت:” از £154.50 سالانه هزینه در هر خانواده به تماشای تلویزیون زندگی می کنند. “عمومی پرداخت حقوق ما تا هر کس است یک هدف است.”

Meanwhile, فعالان به نام بی بی سی تصمیم به حذف آن دکمه قرمز سرویس یکی دیگر از ضربه برای افراد مسن.

بیش از چند هفته آینده BBC کارفرمایان برنامه ای برای حذف این سرویس که می دهد دسترسی به ویژگی های از جمله فارسی و طومار گرفته شده است به خیابان داونینگ در یک پیشنهاد برای جلوگیری از تکنولوژی بودن اوراق.

تیاو درخواست پشتیبانی توسط 163 موسسات خیریه و رهبری فدراسیون ملی نابینایان انگلستان (NFBUK).

یک سخنگوی این گروه گفت: “ما باید افرادی بازنشستگان وحشت از آنجا که این یک بخشی از زندگی خود را.

“هیچ فکر داده شده به این افراد در همه. این تکان دهنده است که آنها فکر می کردند که فقط می تواند خلاص شدن از شر این نجات است.”

یک سخنگوی گفت: “ما در حال آگاه از نگرانی های ابراز شده توسط برخی از بینندگان و نماینده گروه. ما همچنان به تعامل با این گروه ها و در نظر گرفتن دیدگاه های خود را به عنوان این تغییرات را به اثر می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im