گی مردان تبدیل شده به دور از اهدای خون با وجود FDA تغییر حکومت

مراکز انتقال خون هستند که هنوز تبدیل به دور مردانی که با مردان ديگر رابطه جنسی با وجود غذا و دارو تجدید نظر در قوانین که در حال حاضر اجازه می دهد تا آنها را برای اهدای خون است.

حتی اگر FDA به تازگی تجدید نظر صلاحیت مورد نیاز است که اجازه می دهد همجنسگرا و دو جنسی مردان برای اهدای خون—ارائه آنها نداشته اند در سه ماه—برخی از مراکز اهدای هنوز تبدیل به دور اهدا کنندگان بالقوه از آنجا که این مراکز به روز نمی پرسشنامه ها و سیستم های کامپیوتری و یا کارکنان آموزش دیده برای انجام در غیر این صورت گزارش NBC News.

Lukus Estok یک زن 36 ساله در شهر نیویورک ساکن و coronavirus بازمانده رفت و به بیمارستان کوه سینا سیستم پلاسمای خون برنامه درمانی برای اهدای خون پلاسما به عنوان کسی که به تازگی از بهبود COVID-19. او امیدوار است این آنتی بادی در خون او احتمالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

اما حتی اگر چند فرآیندهای غربالگری که او را مطلع سطح بالایی از آنتی بادی در خون او ساخته شده او را ایده آل دهنده او تبدیل به دور زمانی که او وارد نیویورک مرکز خون پس از آشکار خود گرایش جنسی.

یک عضو هیات به او گفت که آنها تا به حال هنوز اجرا FDA جدید الزامات واجد شرایط بودن و نه هزاران خون بانک ها در سراسر امریکا حتی اگر FDA گفت: در مارس 2 مطبوعاتی که مراکز می تواند آغاز خواهد شد اجازه می دهد چنین کمک های مالی با “اجرای فوری.”

مشکل این است که AABB—یک گروه صنعتی که قبلا شناخته شده به عنوان انجمن آمریکایی از خون بانک ها که به تأیید بسیاری از کشور مراکز انتقال خون—هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال خود را به روز رسانی دهنده تاریخچه پرسشنامه تایید شده توسط FDA. قدیمی پرسشنامه رد و دوجنسی متقاضیان است.

هر چند FDA در حال حاضر در حال بررسی AABB جدید, پرسشنامه بدون ملی اعتباربخشی گروه فرم به روز شده در بسیاری از مراکز اهدای مردد به قبول کمک های مالی که ممکن است در تضاد با کمک هزینه اظهار داشت: در زمان کاغذ بازی. FDA گفته است که اهدای خون به مراکز می توانید خود را ایجاد کنید پرسشنامه برای شروع پذیرش گی و بی کمک های مالی در همین حال اما چند به ظاهر اند.

Blood donation
یک اهدا کننده نهفته در بستر به او اهدا خون در انتقال خون و درمانگاه در ژوئن 1, 2016.
Chandan Khanna/خبرگزاری فرانسه/گتی

اما حتی پس از FDA تصویب AABB جدید, پرسشنامه, خون, مراکز اهدای هنوز هم نیاز ماه به re-آموزش کارکنان و پیکربندی نرم افزار کامپیوتر به امتناع از کمک های مالی از مردانی که رابطه جنسی با مردان دیگر است.

صلیب سرخ آمریکا را در مراکز انتقال خون که در مجموع نشان دهنده حدود 800 خون بانک ها در سراسر کشور می گویند که آنها نمی خواهد به احتمال زیاد شروع به پذیرش کمک های مالی از گی و بی مردان تا ماه ژوئن و ژوئیه به ترتیب.

FDA در ابتدا خود را آغاز کرد عمر ممنوعیت گی و بی مردان در سال 1983 به عنوان یک احتیاطی اندازه گیری طول ایدز. سازمان لغو این ممنوعیت در سال 2015 اجازه می دهد آنها را برای اهدای بعد از پرهیز از رابطه جنسی برای 12 ماه.

پس از اصرار توسط دموکرات ها FDA کاهش پنجره به مدت سه ماه به عنوان یک راه برای تشویق کمک های مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از گی و بی مردان و متحدان آنها هنوز هم پیدا کردن تجرد نیاز تبعیض آمیز به هیچ عنوان نیاز مشابه ساخته شده است از زنان و یا مردان دگرجنسگرا.

عصر ایران رسیده است از به صلیب سرخ برای نظر. آن را پاسخ نداده است تا زمان انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im